Komik Jakeš dnes slaví 25. narozeniny: 10 hlášek, kterými se odepsal! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Komik Jakeš dnes slaví 25. narozeniny: 10 hlášek, kterými se odepsal!

Kůl v plotě, bojleři místo brojlerů, milá, ale moc bohatá holka Zagorová... To jsou legendární hlášky bývalého generálního tajemníka ÚV KSČ Milouše Jakeše (91), kterými před 25 lety definitivně odepsal sebe i svůj režim.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

1pravda1
17. 07. 2014 22:52

A hlášky - jak se mobilizují odeesáci by nebyly? Např. Fialo - jsme v pr-deli, ale on nás nezachrání on sám se chová jako modrý de-ment.
A co Klausovy větičky by taky nebyly - např. zhasnem, nejdříve rozkradem a pak uděláme zákony, jaké se nám hodí a Vondra - já nic nevím, nic jsem nepodepsal, za Promopro nemůžu ale bral jsem prachy jako ministr!!!! za nic zodpovědný, já nevím co oni dělali, já nedělal

anezat
18. 07. 2014 00:37

(Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y)

anezat
17. 07. 2014 21:53

Trapný článek na objednávku kmotrů z ODS. Co takhle výroky Němcové, Parkanové nebo Nečasové-Nagyové? Jestlipak se budou po 25 letech připomínat? Mladá generace těmto zlodějkám nefandí a to o něčem svědčí, ačkoliv se dětem neustále ve škole cpe do hlavy, jak měli komunisté úplně vše špatné. Zvláštní... Nepadá to na úrovnou půdu v této havlovsko-klausovské zlodějské diktatuře. 25 let je jedna generace, ještě to chce čas, lidé nejsou pořád dostatečně naštvaní.

jachy007
17. 07. 2014 14:03

Jakeš byl idiot ale komunisti byli zlatý.. Škoda že se to nevrátí..

chachacha
18. 07. 2014 11:37

Ty jsi taky idiot, když neumíš psát.

popocatepetl
17. 07. 2014 10:51

No, doslovný přepis bez redakčních úprav to není. Např. v jedné z nejznámějších hlášek jakeš říká: "No tak řekněme paní Zagorová, je to milá holka, všechno, ale ona už tři roky po sobě bere 600 tisíc každý rok a další ne 600 tisíc, milion, dva miliony berou.“
Když doslovně, tak bez příkras, jinak se mohou najít lidé, kteří budou tvrdit, že jste s těmi výroky manipulovali.

ebati
17. 07. 2014 09:41

A co popřevratové hlášky "co není zakázáno, to je povoleno", "odklánění", "špinavé peníze od čistých nelze rozeznat" nebo "zdroje jsou"... tomu já říkám třeskutý humor! Kam se Jakeš hrabe.

starypes
17. 07. 2014 06:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prroud
17. 07. 2014 11:44

Myslis ve zlodejne a vlas­tizra­de,sa­mozrej­me! Ale libi se mi tahani ruznejch hlasek,ale co takhle udelat srovnani zivotnich jistot lidi tenkrat a dnes­?...­....­.Odstr­anit nedostatky a zbytecny buzerace,klidne i "stranu"(dneska vsechny!),a jen poopravit co jsme meli,nedoslo by k tomu zhovadilymu kocourkovu jakej mame dnes,a k protektoratu vedenymu vlastizradcema hrabajicima pod sebe!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.