V jeden okamžik přišla o dceru a vnučku: Chceme odškodnění! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

V jeden okamžik přišla o dceru a vnučku: Chceme odškodnění!

Na dně psychických sil je Mária K. z Orlové. Fatální chyba se záměnou glukózy a dezinfekce stála život její dceru Lucii (†32) a nenarozenou vnučku. Pozůstalí budou chtít velké odškodnění.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

honza54
22. 06. 2014 18:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

padamka
22. 06. 2014 00:03

Jsem pro exemplární trest i pro nadřízenou bez ohledu na to,že není celá záležitost vyšetřena a zjištěn pravý viník.Omyl se totiž stal u nich v ordinaci a jako nadřízená přece zodpovídá i za bordel,který má v organizaci práce její podřízená.Kolik případů s tak hroznými následky ještě bude....k neuvěření.Zajímalo by mne,jak se MUDr.cítí-asi nevinná,když jde normálně do práce.Celkem emocionálne plochý přístup,ne..Anebo se to dá nazvat nadhledem,odstupem nad pacienty=racio uvažování....Na to musí mít nervy,prt.i kdyby to byla chyba výrob­ce,dis­tribu­tora tak každopádně už jen ten pocit,že to byla moje zdravá pacientka...Sama sebe si nedokážu představit v roli matky a co všichni blízcí cítí při takové ztrátě.I když to někdo odsuzuje,tak právě mě taky před rokem napadlo,když nám zemřel nečekaně táta v nemocnici,že to nám musí zaplatit.Jen si myslím,že jsou doktoři natolik sychrovaní,že většinou se to uhraje na směšnou podmínku anebo se vše smete ze stolu.Spravedlnost zřejmě nebude nikdy.Peníze i kdyby si z toho měl celý stát sednout na zadek,přeji pozůstalým klidně i v miliardový částce.

ferdinand6
21. 06. 2014 22:31

Strašné. Nechápu, proč tu ordinaci nezavřou, prý tam těhotné chodí normálně dál.
Nechápu, bych zdrhala.

prroud
21. 06. 2014 18:52

"Chceme odskod­neni"­....­....­...to jim asi zivot nevrati,ze ne? Trval bych jen na prisnym,EXEMPLARNIM trestu!

janapi
21. 06. 2014 17:02

Nejsem si jista-ale nebyl podobný případ před lety? Sice ne s těhotnou pacientkou-ale stále mám pocit-že toto se nestalo poprvé. Tak jako se potraviny neskladují vedle bot-nechápu-kdo mohl dát desinfekci vedle běžných léčiv?

ararat
21. 06. 2014 16:04

to asi nikdo,ale prostě je to tak a nic mi předčasně nepřipadá,je dobře že tak přemýšlejí držím jim palce,aby vše ustáli

petrarka111
21. 06. 2014 15:13

Je to šílená situace a obrovská ztráta. Vůbec si něco takového neumím představit.
Omlouvám se, ale zrovna tak si neumím představit v takové situaci myslet na to, že mohu vyzískat spoustu peněz, to mi přijde nechutné tak brzy po té události

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.