"Kdy mi pošlete peníze za Ivetiny písničky?" měl se ptát Rychtář týden po smrti Ivety | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

"Kdy mi pošlete peníze za Ivetiny písničky?" měl se ptát Rychtář týden po smrti Ivety

Ještě ani neustal boj o novější a opravdovější závěť a Domenico Martucci opět vytahuje trumfy proti vdovci Rychtářovi. Na Facebooku se ostře ohradil proti jeho tvrzení, že nechce po zpěvačce nic dědit.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

charmed18
17. 06. 2014 01:04

Martucci zase žvanil: OSA to popřela, že by se tam Rychtář ptal na prachy a navíc je vyplácejí jen autorům písniček - ne zpěvákům A závěť u notáře pepek taky nemohl ukrýt, co ten Ital žvaní - notář ji vždy dává na soud, hrabě jen blbě kecá, že má důkazy a něco odhalil

arimi
15. 06. 2014 00:35

Bratři v triku na hřbitově

Hraje divadlo, nebo ho smrt manželky skutečně zdrtila? Otázka, na kterou zná odpověď jen sám Josef Rychtář, který už netruchlí nad ztrátou manželky zavřený v domě v Uhříněvsi. Většinu času teď tráví na hřbitově v Říčanech, kde nechal udělat Ivetě hrob. A samozřejmě zase není sám. Spolu s ním se o náhrobek starají jeho věrní »bratři v triku« – zvukař Standa a vdovcův samozvaný mluvčí Petr Veselý.

prasulka
15. 06. 2014 11:53

A hlavně nezapomeň na osobního fotografa,Trychtýř vše,co dělá jakože "zdrcený vdovec",nechává fotit a následně prodává,prachy především o to jediné plus mediální "slávu"!!!

japome
14. 06. 2014 22:41

lapabrena - moc pěkně a hlavně PRAVDIVĚ popsáno vážím si takových lidí

arimi
14. 06. 2014 23:03

hlavne to jak macura s martuccim měli rozprodávat ty orgány nás všechny chytá za srdce
jen si vážte jeden druhého, vy partizáni, jinak to nejde, aby ste se nepožrali navzájem od nervů, kdyz uz musíte být zalezení v norách, aby po vás lidi neplivali na ulici

prasulka
14. 06. 2014 22:18

Nechápu,že Rychtář neustále porušuje absolutně beztrestně zákony a různá nařízení v klídku a Policie NIC!Erbová ťukla do exekutora při couvání,NIC se mu nestalo,byl týž den propuštěn z nemocnice,odešel po svých a hrozí jí 3roky větení.Tento násilník znil tolik lidí,při autonehodě to byla i vážná zranění a NIC,NIC.To,že stále okupuje dům IB je další velký otazník,řekl,že po pohřbu odejde,ale opět další jeho lež!!!Na soudy se nedostaví,opět NIC,jiný by dostal pokutu jako hrom....

prasulka
14. 06. 2014 22:19

Opravuji:3roky vězení a násilník zbil

japome
14. 06. 2014 22:01

chytrému napověz - hloupého trkni joooooooooooooooo já to věděl BINGO

citsvet
14. 06. 2014 20:07

Rychtář, svůj obraz člověka,předvedl před národem,jako kdyby se podepsal pod svým charakterem.Člověk ,který po smrti člověka,se hned prokazuji agresivitou,místo lítosti,je opravdu netradiční jednání,který nemá problémy s citem a lítosti.Tomu,že má zájem hned o peníze se proto nedivím u tohoto zlýho člověka.Přesto myslím,že hlavním odsuzujícím faktorem je,že bránil Ivetce v léčení a naopak u ní potporoval alkohol.V takovém duševním stavu Ivetky,moc dobře věděl,jak to s takovým člověkem může skončit.A nic,co teď předvádí si smrt Ivetky neodčiní.I já se přiklání k diskutujícím,kteří zdílí údiv,že kriminální policie,v té věci nic nedělá.A otázkou je kdo za tím stojí,že mu to prochází. Sem napište Váš názor

japome
14. 06. 2014 19:46

nereaguji na komenty nikoho jen se koukám komu tu chybím a kdo má japomesyndrom a nemýlím se - veš v kožichu se dá zlikvidovat snadněji ale opruz zůstává tohle dělat já tak dostanu jmen

arimi
14. 06. 2014 21:54


včera jsem te naucila jak nehovadit nemčinu, to by jsme měli, dnes pŕejdeme k výcviku, jak stále neopakovat dokola naučené fráze... u tebe je to konkretne - JÁ nereaguji na nikoho, JÁ se tu jen koukám, JÁ nikoho neurážím, nenapadám, JÁ jedine JÁ mám pravdu, vy ostatní jste hlupáci, z pomocné školy, chudáci apod... takže, nepoužívej tak často vety typu, já na nikoho nereaguji, když reagujes... radši napiš, nechci reagovat, ale musím...anebo tvé oblíbené - nikdy se k nikomu nepřikláním ...radeji napis, nepřikláním se k nikomu, jenom k rychtárovi, .....protože tvými komenty mu schvaluješ vsechno co udelal a co delá... nauc se trochu víc vnímat svá vyjád\ření a stoj si za svym slovem...jinak ti neuvěří nikdy nikdo a nic

vr55
14. 06. 2014 22:54

Nevim proc stale napadate japome - jen proto ze ma nazor- normane mysliciho cloveka, jen proto !! Mila pani pripadate me velice chytra a to tak chytra, jako by jste snedla Rumcajsovo Ho--o. Take si myslim ze je vas velka skoda do diskuse- bulvarniho tisku- pakli-ze Nemeckym jazykem mluvite denne, jak tvrdite, nevidim Problem aby vas prijali na Hrade na doucovani Nemciny, aby ve svete nase predstavenstvo nedelalo ostudu. Staci se zeptat a prijmout nabidku !!!! Podle mne sedite cely den u PC a vylejvate si svoje problemy - stupidnimi komentari.- jak na Rychtovi tak i na ostatnich kteri s vami jednoznacne nesouhlasi.

arimi
14. 06. 2014 23:13

další partizán vykoukl z nory dekuji za uznání, ale nemyslím si, ze bych se musela trmácet do čech jen kvuli doučování nekoho na hrade, oni si tam jiste poradí i sami. .. a také si nemyslím, že jsem tu sama, kdo ovládá víc cizích jazyků ...kromě vás partizánů teda

japome
14. 06. 2014 23:14

děkuji - ale některým to stejně nedochází a věřte, že mě to nevadí - prostě je ignoruji - nestojí ani odpověď

arimi
14. 06. 2014 23:24

ty uz radsi neodpovídej a nic nepis, protože to stejne jedna velká katastrofa, vsechno co dás na plochu

arimi
14. 06. 2014 23:21

krom toho, váš koment mi prišel, jako by ho psal alkoholik, vidím v nem takové to pajzlové buranství, to tlachání o ničem, anebo proste jen tu alkáčskou tupost...ríct něco bezduchého a bouchnout pěstí do stolu

arimi
14. 06. 2014 22:32

JMÉNA? co tím myslíš?

japome
14. 06. 2014 19:27

přesně jsem věděl který oslík opět bude jako osina v

arimi
14. 06. 2014 19:36

uz ti to jde líp, oslík je náhodou hezké pojmenování...vidís ze se naučís i s lidmi jednat, jen te treba trochu umravnit a pak uz šlapeš jako dobře vychovaný chlapec, ci holka? s tebou není moc práce, ty si aspon dáš říct, s vyloženými hulváty to jde hůř, ale i ti se dají poslat do jim vymezených hranic

japome
14. 06. 2014 16:32

píši si sem své pocity a názory jelikož je to veřejné nechci a také nebudu reagovat na komentáře lidí kteří mají přihlouplé dotazy abych opět nebyl osočován, že se někomu vtírám - dokazuji jen, že to nejsem já co někoho obtěžuji a že je mě úplně fuk co vy co zde lynčujete kdekoho píšete. Pouze dám palec nahoru kvalitnímu názoru.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.