Napospas psům: Monika a Klárka mají otevřený hrob! Jednala matka na Kramného příkaz? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Napospas psům: Monika a Klárka mají otevřený hrob! Jednala matka na Kramného příkaz?

Skandální situace vznikla kolem místa posledního odpočinku zavražděné matky a dcery. Monika (†36) a Klárka (†8) se musí doslova obracet v hrobě a stačí, když ve středu přijdou přívalové deště a kroupy. Kramného matka Irena se totiž odhodlala k naprosto šílenému kroku!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

setug
12. 06. 2014 17:42

Kramný zaplatil náhrobek z peněz, které dostal od bulváru za svoje výstupy. Jinka by na něj neměl.

3dots
11. 06. 2014 15:42

A to mě by spíš zajímalo, na jakém fetu škrabalové z AHA jedou???
Titulek hodný béčkového hororu, totálně zavádějící popis stavu, korunovaný větou "Ostatky jsou tak naprosto nechráněné a v přeneseném slova smyslu doslova napospas divé zvěři... přestože exhumace nebyla povolena..."
Vy bulvární debílkové, víte, co je exhumace?? Nechráněné ostatky, divá zvěř... No jistě, takže každý hrob, který nemá kamenný náhrobek, ale např. jen zásyp hlínou s břečťanem, je vlastně otevřený - na Olšanech je takových hafo.
A právnička, která komentuje na facebooku dění kolem svých klientů - ty emocionální výstřiky... to je košer?

meibes
11. 06. 2014 11:38

Já teda úplně zírám čeho všeho je člověk schopen ... Nepřísluší mi tu hodnotit jestli je Petr Kramný skutečně vrah (v tom spoléhám na soudy) , ani mi nepřísluší hodnotit rodinné vztahy pozůstalých rodin ..ale skutečně mi rozum zůstává stát nad činem paní Kramné ...Ano, možná že na ten kus mramoru má nějaké právo dle faktur,ale co morálka ? ... Ona nic nevzala dceři se kterou se hádá, ani nic nevzala bratrovi po své snaše, ona prostě sebrala něco dvěma mrtvým - notabene jedna z nich byla z části její krve ... Vůbec nechápu k čemu tento čin bude ? .. Odnese si ten náhrobek domů do obýváku,nebo ho prodá, nebo ho nechá na hrobě ve kterém popsané osoby nejsou a květiny jim nosit bude-nebo nebude?...Prostě nechápu, co si tímto chtěla paní dokázat ... můžete mi někdo napsat jiný názor,jiný pohled - abych to mohla z nějaké strany pochopit - pokud možno slušně prosím ;)

momoko
10. 06. 2014 16:17

samé přiblbé rozumy od lidí co nic neví o pohřebnictví, zjistěte si laskavě jaký je rozdíl mezi hrobovým místem a hrobovém zařízení (může mít jiné majitele) je to dost rozdíl a když už u toho budete měli by jste vědět že každý hřbitov má svůj řád, kterým se nájemci musí řídit. Zdar

jerry
10. 06. 2014 21:35

Konečně je tady někdo s nepoškozeným mozkem.

amplituda
11. 06. 2014 11:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

va45
10. 06. 2014 15:11

Momentálně znám dva hajzle vdovce. Kramného a Rychtáře.Ty vejdou do dějin.

jerry
10. 06. 2014 21:34

Znáš ***. Jenom jsi přežraná bulvárem.

kkrampota
10. 06. 2014 12:56

Tak tady se výjimečně nejedná o snůšku domněnek a dohadů aháčů - tohle je neodpustitelný fakt a stará paní Kramná asi ze všeho už zešílela !!!! Absolutně nejsem schopen pochopit, co tímhle šíleným činem sledovala a čeho chtěla dosáhnout ? Aby PK začala nenávidět i ta hrstka lidí, co ještě možná věřila v jeho nevinu ? To je ten její chlap takový podpantoflák, že to nedokázal doma ukočírovat ?

k999
10. 06. 2014 13:05

...Kramná - Rychlá, svým zvráceným činem ukázala celému národu, jaká byla "milující babička a tchyně", pro něco tak zrůdného neexistuje omluva.... manžel Kramné - Rychlé Karel, je politování hodný člověk.

setroseuros
10. 06. 2014 15:21

Uz me nikdo nepresvedci,ani bulvarni vytiskykdyz nadpísou , ze Kramny byl milujici manzel a *** a ta jeho mama milujici tchyne a babicka!!! A ze ted je z nej truchlici vdovec ... A jestli jednou nejaka vestkyne rekla , ze v jejich vrazde melo prsty vic lidi , mozna je jednou i Kramrychla! Tá co vyvadí!!! Az rozum zustava stat!! Nestyda!!

k999
10. 06. 2014 15:29

setroseuros:

repelos
10. 06. 2014 13:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

repelos
10. 06. 2014 12:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mrdounberlusconi
10. 06. 2014 11:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

momoko
10. 06. 2014 10:19

praštěný článek, podle mě za tuhle blamáž může právě bratr Moniky kšeftují s hrobem v době, kdy PK je stále jen obviněn. Ano matka PK možná jedná ukvapeně, ale není o nic horší jak rodina MK.

k999
10. 06. 2014 10:47

...článek není praštěný, popisuje jen praštěné, nenormální, nemorální a ostudné chování zvrácené matky Krmného. Pokud považuje hrob za majetek, pak její mravní i morální hodnoty jsou rovny 0. Btw hrob, kde jsou ostatky její vlastní chladnokrevně zavražděné vnučky a snachy. Rychlá - Kramná vykazuje veškeré prvky psychopatického jedince, se sklony k nenávisti svého okolí, které pro ni představuje jakési ohrožení ve vztahu k Peťovi... její amorální výchova a jednání, dostala Peťu tam, kde je a kde i dožije svůj podělaný život.

momoko
10. 06. 2014 10:52

asi tak vážená jaké máte morální a mravní základy Vy? Odsuzovat někoho jen podle článku v bulváru je hodně zvrácené. Hrob není majetek? Máte nějaký ? Platíte za něj? Zřejmě ne

k999
10. 06. 2014 13:00

...hrob není osobní vlastnictví, nýbrž pronajaté místo, za které nájemce platí poplatek v minimální výši na dobu nejméně 10 let a výše, ...vždy se však doba nájmu zvyšuje po desítkách, nikoliv jednotkách. Základní sazba pronájmu hrobu na 10 let, se pohybuje v částce od 500 Kč, dle lokality hřbi­tova­...zd­evas­tovat hrob vlastní vnučky je pro mne zavržení hodný čin, pro který neexistuje adekvátní omluva, stejně jako pro vyvraždění vlastní rodiny.

momoko
10. 06. 2014 14:15

http­://ob­cansky­zako­nik.jus­tice­.cz/in­focen­trum/c­aste-dotazy/lze-povazovat-stavbu-hrob-hrobka-kaplova-hrobka-na-hrbitove-za-vec/
trochu se vzdělej, plácáš nesmysly

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.