Rychtářova FALEŠNÁ VERZE TELEFONÁTU: Proč nezveřejnil záznam Ivety s matkou celý?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Rychtářova FALEŠNÁ VERZE TELEFONÁTU: Proč nezveřejnil záznam Ivety s matkou celý?!

Po řadě nevkusných kiksů vdovce Josefa Rychtáře (56) dominuje v posledních dnech zveřejnění telefonátu Ivety Bartošové  (†48) s matkou Svatavou (75) jen 18 hodin před sebevraždou zpěvačky. Bohužel se opět jedná o názornou ukázku toho, jak se někdo snaží zmanipulovat veřejné mínění i media. Jenže zatím mu to vychází a Josef Rychtář se může ve své a Arturově vile v Uhříněvsi dobře bavit.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

zzapp
04. 06. 2014 02:41

já...přpojím poze ...že díky za...koláž foto ahaonline.... Ten stupid trychtýř tam vypadá s tou nafouknutou tl.amou a rozježenými plesnivými vlasy...naprosto dokonale !

illis
03. 06. 2014 20:13

Rychtář zveřejnil z celého dlouhého telefonátu jen to, co se mu hodilo "do krámu". Sprosté je už jen to, že to vůbec zveřejnil a možná pochybila i Policie, že okamžitě nezabavila nahrávky z telefonu a z kamer . Teď už je pozdě, Rychtář nejspíše vše zničil nebo si to pořádně schoval, aby na to Policie nepřišla. On není ani tak chytrý, jako hodně vychytralý .

zamlzena
03. 06. 2014 12:21

Prostě bylo potřeba "další čarodějnice" a mně bylo jasné,ještě než hon nastal, že to bude pro změnu Rychtář.

schmusekatze
03. 06. 2014 21:41

No jiste blbko , ted si na to prisla

tadel64
03. 06. 2014 11:36

Falešná verze telefonátu? Spíš bych napsala zkrácená verze.Zatím co protistrany dělají mrtvé brouky, Rychtář se činí. Dobře se baví na cizí účet a bulvár s ním. Zajímalo by mě,kdy tohle všechno už skončí? Chtěla bych si přečíst něco o Haškovi,který na rozdíl od Jágra nemá odvahu říci nic na plná ústa.Už zapomněl,jak zmlátil nevinného člověka? Bude Jágra umravňovat? A jak se daří Šmuclerové? Kam pojedou na dovolenou?A co Novotní?Jak se daří starému pánovi?Jejda,tolik informací mi utíká,díky Rychtářovi.Co se Pepana týká,prosila bych o zveřejnění náhrávky,jak ona*nuje před urnou,jak laškuje s " Dianou " a třeba i se Standou! Už vím,že paní Bartošová dostala injekci do zadku,teď je na řadě Pepan.Až dostane přes hu*bu,prosím o podrobnou fotodokumentaci.

jenda_benda
03. 06. 2014 14:43

No vidíš, jak se tady vzděláváš! A Novotný ti na požádání rád zjistí i to, do které poloviny paní Svatavu píchali!!!!
A pak s tím půjde do telky!

tadel64
03. 06. 2014 15:01

jenda_benda,docela by mě zajímalo,jestli pí*cháš i Ty ... přijdeš mi takovej mimo mísu ... víš,jsou dvě skupiny mužů,jedna skupina mužů si ho ve vaně honí a ta druhá si zpívá ...víš,co si zpívají?

jenda_benda
03. 06. 2014 20:58

Ať tak, nebo tak, ten tvůj (teda pokud nějakého máš) musí být ale chudák!!!
Já mám na sex svou milou!!!!!

arimi
04. 06. 2014 01:43

lambrika
03. 06. 2014 11:08

valyka : když se někdo cítí , že ho bulvár poškozuje m á plné právo podat žalobu a pak soud rozhodne, kde je pravda. Nikdo to nikomu nebere. Ale když mlčím a ještě bulvár pořád volám do svého bytu, tak s tím co o mně píší ( a já jim k tomu ještě poskytuju materiál) plně souhlasím.

nazca
03. 06. 2014 11:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

valyka
03. 06. 2014 12:17

Spis tedy JR, ktery se vzil do role managera a to byli jeho ksefty. Nasla jsem clanek, kde Iveta zazalovala media kvuli pomluve syna Artura a soud i vyhrala. Takze neco delala. Ta reklama v mediich zacala uz za Pomejeho, ale Rychta vse dokonal.

jenda_benda
03. 06. 2014 14:46

No jo, Pomeják potřeboval prachy na dluhy, tak prodával Ivetiny prsa, Pepa prodával její utrpení a teď smrt!!!

jentakjen....
03. 06. 2014 10:58

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hejhej
03. 06. 2014 10:31

Už aby to hvado vypadlo z vily Ivety. Chce , aby ho lidi litovali. Má smůlu. Myslím, že mu spousta lidi nevěřila ani ty "slzy", protože hysterik dokáže brečet na svůj povel.
Zveřejňuje jen, co se mu hodí.
Jenomže nemá právo zveřejňvat cizí hovory. To mu v tom jeho hloupém mozku nedochází.
Snad se dořeší pozůstalost a o lidském odpadu a zrůdě Rychtářovi se už nebude psát.
Ačkoliv, nafoceno má asi dost a bulváru je jedno, co uveřejní, jsou to stejné hyeny, jako Rychtář.

valyka
03. 06. 2014 10:38

Kdyby aspon podaval spravy jak se dari Gejse a Tupikovi, nebot kvuli zviratkam zustal ve vile, jak se zminil predcasem.

jenda_benda
03. 06. 2014 14:47

On tvrdí pokaždé něco jiného.

zamlzena
03. 06. 2014 12:25

Vydělávají peníze a hleají vhgodné subjekty. Tito lidi si na ně střídavě stěžovali a střídavě jim sami telefonovali i/ i Darina/ V podstatě jsou všichni i zemřelá na stejné úrovni.

bum-bac-bum
03. 06. 2014 10:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

valyka
03. 06. 2014 10:43

Taky nevim, jestli je duvod, aby domek obyvali kamaradi a ruzni pocestni. Nici zarizeni a delaji bordel. Snim koste, jestli jsou nahlaseni k prechodnemu pobytu. Kto jim dal souhlas?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.