Martucci šokuje: Našli jsme závěť Ivety! Někdo tady přijde o miliony! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Martucci šokuje: Našli jsme závěť Ivety! Někdo tady přijde o miliony!

Tohle vdovce Josefa Rychtáře (56) nepotěšilo! Expřítel Ivety Bartošové (†48) Domenico Martucci (37) totiž řekl Nedělnímu Aha, že se našla zpěvaččina závěť.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

momoko
01. 06. 2014 21:24

kdo si dá práci prolistovat Itala FB, tak najde souvislosti, že zřejmě opravdu IB tu závět možná napsala, byla totiž v té době na tom hodně špatně zdravotně a měla nastoupit do léčebny v Itálii ,ale přijel Rychtář a odtáhl ji. Je tam i video jak Ivetu nalejvá vínem, hned po lékařském zákroku.Rychtář je opravdu hrozný zjevení!

hejhej
01. 06. 2014 21:58

momko:
Rychtář je lidský odpad, zrůda!!!!!!!!

momoko
01. 06. 2014 22:03

taky myslím

momoko
01. 06. 2014 22:10

pořád mi nešlo do hlavy proč DM něco nedělal dřív, ale je tam telefonát kde se JR domlouvá, že to napadení v Itálii nechá být. Proto to DM tahá až teď. Zřejmě ho štve kam JR Ivetu dohnal.

mpads
01. 06. 2014 22:09

momoko . Už co udělal Rychtář i když národ ho prosil, aby nezůstala Iveta bez léčení, neboť byla bez odvahy a on to slíbil národu a nevykonal je známka jeho sobectví a tim si pobouřil národ.Rychtář je odpovědný za smrt Ivety a jako manžel měl pravomoc v ČESKU vše provést Proto je u mne vrah a nemá nárok na nic. Znal ji 15 let,3 roky žil a pár měsíců byl jen manžel Iveta mohla žít pod dohledem lékařů a hon na čarodějnice by skončil,Pokazil vše.Na léčení Ivetu poslal lékař,který dělal operaci se zuby v ČESKU a Rychtář Ivetu taky vytáhl z léčebny v ČESKU. U nás jsou zákony bez hodnot morálky. Jednoznačně na dědictví má nárok jediný dědic podle přání Ivety a to je Artur. A Artur si rozhodne co z Rychtářem v domě. Zatím nemá 18let a jeho poručník může být Ladislav ŠTAIDL .Souhlasím s tebou a přeju aby to bylo vyřešeno. Za čtyři měsíce Artur bude mít osmnáct. Martucci je záchrana. Musí se platit hypotéka a dluh ,který zústal po Ivetě na zdravotním pojištění. a exekutoři se chcou přisát jako pijavice pokud se neplatí

momoko
01. 06. 2014 22:12

nemám strach, že by Štaidl nepomohl dluhy urovnat, pokud by všechno padlo Arturovi. Zase tolik peněz to není pro Štaidla kapka v moři

mpads
01. 06. 2014 23:04

ŠTAIDL by ani nemusel platit vše ze svého. Životní pojistka je uznáná neboť se platila víc jak 20 let.a vychází na 3 500 000 kč.Múžou jí krátit,ale ne nevyplatit.Pojistka by se nevyplatila při sebevraždě,kdyby nesplňovala dobu plnění placení.To pokryje veškeré dluhy, pokud zavřou Rychtáře.Tím Rychtář z toho potom nemá žádný nárok.Pojistka byla sepsaná ještě dřív než se narodil Artur a proto by nebyla na něho adresně ,ale normálním dědickým řízením to znamená pro sourozence i matku

mpads
01. 06. 2014 23:06

to znamená pro sourozence i matku Ivety

reagovatnahlásit

jenda_benda
01. 06. 2014 22:43

Však oni ho, doufám v kriminále za tu všechnu péči "odmění" !!!!!

mpads
01. 06. 2014 21:19

Kafickomlicko, japome chovejte se slušně a bez výrazu nadávek Jinak náhlasím, aby jste tu nepsali

japome
01. 06. 2014 21:38

a copak se nám nelíbí nic vulgárního tu kromě vás Vševědů nevidím - já také musím číst ty vaše slátaniny - PROBER SE já nejsem tvé dítě . to si vychovávej - já tě mám u zádele

kafickomlicko
01. 06. 2014 21:47

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

japome
01. 06. 2014 22:24

já je také nekomentuju , jen něco napíšu a jsou jako sršni ale mám je na háku

liskabystrouska
02. 06. 2014 06:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kafickomlicko
01. 06. 2014 21:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mpads
01. 06. 2014 23:22

Troufáte si ve skrytu. Slušnost je známkou člověka a jeho inteligence. Z očí do očí by jste se tak neprojevoval.

japome
01. 06. 2014 23:48

Bože můj nereagujte na mě starejte se radši o svou rodinu - nepotřebuji rady vašeho formátu . Značí, že vás asi v rodině moc neberou a snažíte se někoho vychovávat - napadá mě kantor který je psychicky na dně - a do očí - a to si buďte jistý nebo jistá, bych vám určitě řekl od plic co si o vašich moudrech myslím a za rámeček by jste si to určitě nedal(a) mám svůj rozum , svůj názor ( se kterým nemusíte souhlasit) ale věřte že opravdu je mě to ŠUMAFUK a starejte se dál o blbosti jak zde čtu ty vaše příspěvky v tom si asi libujete - tak jen dál a PROSÍM - kupte si psa a ten vás možná bude poslouchat - JÁ NE

mpads
02. 06. 2014 00:21

Konstruktivní názor BERU, nadávky a sprosté vyjadřování NE. Sám jste přiznal že jste mladý a nezralý a že o životě toho moc nevíte. Nepotřebuji vychovávat, To vy sám musíte vědět co je slušné chování. Pokud to nedokážete nepište do příspěvku

japome
02. 06. 2014 05:36

já si budu psát CO CHCI, KAM CHCI A O ČEM CHCI MUDRLANTE- JASNÝ???? je mě FUK co bereš a nebo nebereš nereaguj na mě a nebudu ti psát v naší společnosti je totiž slušnost až na posledním místě s tím dneska nikam nedojdeš - tak buď slušný a neodepisuj a hlavně hul něco kvalitního

japome
02. 06. 2014 05:38

já si budu psát CO CHCI, KAM CHCI A O ČEM CHCI MUDRLANTE- JASNÝ???? je mě FUK co bereš a nebo nebereš nereaguj na mě a nebudu ti psát v naší společnosti je totiž slušnost až na posledním místě s tím dneska nikam nedojdeš - tak buď slušný a neodepisuj a hlavně hul něco kvalitního

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.