Herec Jan Potměšil (48) o nehodě: Musel si to zopakovat! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Herec Jan Potměšil (48) o nehodě: Musel si to zopakovat!

Podruhé se narodil. Herec Jan Potměšil přežil zázrakem vlastní smrt. Vážná autonehoda v roce 1989 ho upoutala na invalidní vozík, ale on se nenechal zlomit. I když mu lékaři dávali pouhých sedm procent na přežití, řekl si – dostal jsi šanci, a teď se ukaž, mladej! A to také ukázal.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

seligovar
08. 06. 2014 09:41

Velmi dobře vím o čem pan Potměšil mluví. Jsem na vozík upoutána zhruba stejně dlouho jako on. Jen s tím rozdílem, že jsem se na něm neocitla nečekaně. Moje nemoc trvající od mladí mi dala prostor k tomu, abych se na tuto situaci připravila. I tak bylo těžké na ten vozík usednout už natrvalo. Ale moje heslo,kterým se řídím je, že když neposlouchají nohy, musí poslouchat hlava. Taky jsem se naučila zvládat problémy a žiju. A myslím, že dobře.
Panu Potměšilovi moc děkuji za to, že je takový jaký je. Dává všem postiženým příklad a naději. Život může být krásný a zajímavý ať na nohou, nebo na vozíku. Jen na tom vozíku si člověk života víc váží.

japome
08. 06. 2014 22:27

přeji hodně sil a zdraví patří vám můj obdiv

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.