Modelka Simona Krainová chystá velkou slávu v kostele! O co jde? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Modelka Simona Krainová chystá velkou slávu v kostele! O co jde?

Velké překvapení vymyslela Simona Krainová (41) pro své syny. Nechá je pokřtít a se vší parádou. Pozvala dokonce i Lucii Bílou (48).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

evicka55
20. 05. 2014 08:02

Nechápu to,komedoši včetně Lucie.Potřebují se zviditelnit,ale proč zrovna v kostele? A to cíkev dovolí?

anezat
20. 05. 2014 09:42

A proč by to nedovolila, když dostane dobře zaplaceno od této prostitutky? Vzpomeňte si na Máří Magdalenu, co se jí dostalo za poctu.

gabcakovamatinka
19. 05. 2014 21:23

Max Kašparu ve své knize ,,Malý kompas víry,, říká, že by bylo ideální, kdyby o křest žádali jenom ti, kteří o křesťanský život opravdu, úpřimě stojí. Vtipně kategorizuje některé skupiny lidí chodící do kostela. Vágnerovic spadají do skupiny ,,ko­lečká­ři,,­....ro­diče kluky přivedou na křest v autě...pak na svadbu ve svatebním autě...a pak na stáří přijedou do kostela v pohřebním vozu. Možná se mýlím, ale podle mě je to pro tyhle lidi jenom ,,akt,, ale jinak si ,,žijí po svém,,. Je to komedie slibovat před Bohem v kostele jako budu pomáhat rodičum s náboženskou výchovou dětí když rodiče si na kostel vzpomenou jenom když jde o svátosti.

pelagie
19. 05. 2014 13:32

Další vopičárna ze strany vyzobané slepice a to jejího nesympatického zrzouna, už nevědí jak by sebe upozornili...

anezat
20. 05. 2014 09:40

kkrampota
19. 05. 2014 12:12

... bude to velká párty .... - když jsem chtěl před časem nechat pokřtít děti, měl jsem smůlu,protože ač jsem já i moje žena křtění, jen proto,že jsme neměli svatbu v kostele, byl jsem zástupci katolické církve odmítnut. A tyto rádoby celebrity i z křtin udělají monstrózní akci, ze které rýžují NEKŘESŤANSKÉ peníze a nejen ony !!!

gabcakovamatinka
19. 05. 2014 21:29

Vaše pozdvižení v podstatě chápu. Děti nemohou za to, že rodiče nejsou třeba sezdáni v kostele. Jenže jak se říká...kdo chce s vlkmi být, musí s nimi výt....Ač se nám to líbí nebo ne cirkev civilní sňatek považuje za neplatný, má svuj vlastní obřad. Pokud nechcete mít kromě svátostí nic s církví tak nač děti vubec křtít? Já se dala pokřtít v 18cti a nic mi neuniklo. Rozhodla jsem se sama.

anezat
20. 05. 2014 14:31

Je tu přece i církev evangelická. A s těmi penězi máte úplnou pravdu.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.