Maminka Bartošové Svatava se zhroutila! Kvůli pohřbu to ale nebylo… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Maminka Bartošové Svatava se zhroutila! Kvůli pohřbu to ale nebylo…

Rodina Ivety Bartošové odmítla jít na obřad, který uspořádal vdovec Josef Rychtář. Podle našich informací se její maminka Svatava zdržovala celý den u sebe v domě a nekomunikovala. Její blízký však promluvil a na serveru Super.cz řekl informace o jejím stavu.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jakeline
14. 05. 2014 06:09

Její maminka se dostavit na pohřeb měla!OŠtaidlovi mám stejný názor znal poměry v branži do jisté míry zablokoval Ivetě cestu v profesní kariéře!

ivuska1
13. 05. 2014 14:05

Toto vse je prace Staidla. Meli by se stydet vsichni jeji blizci a kamaradi . Postavili jste se na stranu Staidla a IB vam vsem byla ukradena ! Reci o tom, jak na ni vzpominame a zapalime za ni svicku doma, jsou jen trapne kecy !!!! S ucty k zemrelemu , je moralni povinnosti kazdeho SLUSNEHO cloveka , doprovodit ho na posledni cesta a vzdat mu posledni sbohem !!! Rychtar neni vubec v tomto pripade podstatny !!!

egyptanka
13. 05. 2014 17:45

necekany_vystrik
13. 05. 2014 08:37

Pravda je, že ji moc dobře nevychovala, ale Iveta měla hodně času pochopit, že se nemůže s kapelníkem *** donekonečna a že taky bude muset něco umět..

majolka232
13. 05. 2014 09:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hejhej
13. 05. 2014 09:47

Urážite ženu, kterou neznáte. Paní Bartošová vychovala 3 děti, Iveta odešla brzo do Prahy a chtěla být slavná. To, že vlezla ženatémuStaidlovi do postele a chtěla s ním mít dítě, bylo její rozhodnutí, byla dospělá. Dcera Ivana nepije, stejně jako syn Lumír.
Paní Bartošová je slušná žena a to, e se nechtěla zúčastnit pohřbu - šaškárny, který organizoval Rychtář se nedivím.

jenda_benda
13. 05. 2014 11:46

Svatavo, nech toho a vycouvej!!!!!!

ivuska1
13. 05. 2014 13:52

Urazi se sama , tim jak se zachovala Asi Vam , zrejme vubec nedochazi, ze tady obhajujete matku , ktera nesla na pohreb vlastni dcery !!!! Toto se omluvit neda ani nejakym Rychtarem !!!

jakeline
13. 05. 2014 06:00

Já jsem také matka ale kdyby nastala taková situace s pohřbem jako u Ivety tak bych na pohřeb šla i kdyby byl v režii Rychtáře aspon by bulvár měl méně skandálních zpráv byla to dcera a slušelo se aby přišla !Artur měl také doprovodit svou maminku na její poslední cestě! O Rychtářovi si mohli myslet své!

123automobil
13. 05. 2014 07:39

ivuska1
13. 05. 2014 13:48

jakeline souhlas . Posledni co pro svou dceru jeji matka mela udelat a Artur , jako jeji syn a nejmilovanejsi clovicek Ivety meli ji vyprovodit na jeji posledni ceste a dat posledni sbohem.

egyptanka
13. 05. 2014 17:46

platykodon
13. 05. 2014 00:30

Moniko, dovolím si ti oponovat.
S Petrem neprožívala žádný románek, snad jedině v její hlavě. Pokud si dobře pamatuji, tak za Petrem lezla a otravovala ho. Po jeho smrti mohla předváděz zhroucenou partnerku. Časem sama sebe přesvědčila, jak byli do sebe zamilovaní a uvěřila tomu. To samé bylo, když všem vykládala, jak jí unesl oporavář telefonů a znásilňoval jí. Taky tomu uvěřila, ale přitom chodila normálně nakupovat a na procházky - sama!
Byla psychicky labilní a skutečný život utápěla v alkoholu. Nechci ji posuzovat, ani odsuzovat, ale tohle jsou fakta.
Počůraná, opilá a zfetovaná utekla s Macurou do Itálie, on jediný ji dotlačil k doktorům, ale utekla od něj a vrátila se k člověku, který nedokončil ani základní školu, byl odsouzenej za zlodějnu (a je jedno zda krade kapitalistům, komunistům nebo mimozemšťanům), pořád je to zloděj. Pak volá panu Macurovi a prosí o pomoc. Pořád dokola.
Pokud takto postižený člověk nechce podstoupit léčbu a pomocné ruce odkopává, pak toto byla jediná cesta, jak z toho utéct.
Pokud mi je někoho líto, tak je to právě Artur, který tohle vše musel prožívat a snášet a maminky, která byla absolutně bezmocná a mohla jen přihlížet, jak se její dcera postupně zabíjí.

peter44
13. 05. 2014 00:53

a co to *** ma co delat s tim ze ji neprisla ani na pohreb jdi do peredele debiile,doufam ze mas tu samou matku jak bartosova dala jasne najevo ze ji nenavidela a zavidela ji stara nula,ze je mlada a slavna a jeji syn jak byl dnes vysmatej co to kuurva ma s tim spolecnyho ze ?????asi nic!!!

123automobil
13. 05. 2014 07:43

poletucha
13. 05. 2014 12:50

jo.....

monikaakinom
13. 05. 2014 01:33

Počůraná a zfetovaná byla teď, před těmi 20 lety určitě ne. A proč s tím chlastem začala?!? O tom byla řeč! A i kdyby byla vlastní matka tyran a vrah, je slušnost se s ní přijít rozloučit. Nikdo není jen špatný nebo jen dobrý a ona Artura milovala. Kecy, že nešel na pohřeb kvůli novinářům nebo kvůli Rychtářovi jsou trapná výmluva. Měl tam být s ní! Ona ho potřebovala!!!!!
Léčit se měla - souhlas. Ale ruku na srdce - byl by pro nealkoholičku život takový, jaký měla - přijatelnější?!? Já alkoholik nejsem a žije se mi v téhle necitlivé tvrdé době docela blbě a přitom rozhodně nejsem sama. Nejsem a přesto se cítím osamělá - ona to měla stejně!! A hodně těžce bych nesla, kdyby mi můj syn nešel dát poslední Sbohem... Asi tak. A smát se ve chvíli, kdy zpopelňují vlastní (jedinou) mámu mi taky nepřijde zrovna vkusné... Zas tak malý ten Artur není!!

123automobil
13. 05. 2014 07:42

jenda_benda
13. 05. 2014 11:54

Artur není malej, ale poslouchat ještě musí.
A navíc je v tomto věku ještě hodně ovlivnitelnej.
Proč myslíte, že např. při předvolebních kampaních se chodí hlavně do škol?? Protože děckám ukážeš, jak seš cool, uděláš placku s čírem a jsou tví!!!!!
(Tím rozhodně nevyjadřuju svůj názor na volbu prezidenta)

poletucha
13. 05. 2014 12:48

co motas politiku do chlastu.. to jakoze souvislost s Mildou?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.