Rychtář před sebevraždou Bartošové: Lezl jí do trezoru?! Co tam našel? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Rychtář před sebevraždou Bartošové: Lezl jí do trezoru?! Co tam našel?

Na její dům byla uvalena exekuce, přitom na tom tak zle nebyla! V uhříněveské vile tragicky zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové (†48) byl totiž tajný trezor, ve kterém ukrývala nejen životní pojistku na 3,5 milionu korun, ale údajně v něm měla i »zlatou rezervu« v hodnotě 400 000 korun! A její manžel Josef Rychtář (56) ho měl podle Ivetiny známé prohledávat!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

vemari
13. 05. 2014 09:07

pro IB klid tve dusi a at ti je zeme lehka duse nestastna at najdes klid aspon tam nahore kdyz uz jsi ho nenasla na zemi.

vemari
13. 05. 2014 09:05

a vubec nechme ji chudak holku spat vecnym spankem to co si prozivala s rychtarem a jeste to co se delo a deje po jeji smrti tak se chudak bude obracet v hrobe spise v urne co bude mit rychtar doma protoze ji nema kam chudinku ulozit ubozak zasr........

vemari
13. 05. 2014 09:00

a jak uz jsem napsala lukasku.cz ja nejsem fanynka a nikdy jsem nebyla fanynka IB,ja ji neochranuji jako fanynka ale jako clovek.ona potrebovala vedle sebe chlapa ne parazita,chlapa ktery by ji miloval vic nez sebe ze i kdyby ho mela opustit tak by ji do te lecebny narval,to byla jeho svata povinnost a ne ze vedel ze se chysta spachat sebevrazdu tak na dopis jeste pripsal datum to aby vedel jak dlouho to jeho tyranizovani jeste snesla.on nedelal veci pro ni on delal veci pouze pro sebe,jednou za tyden ji vyvedl ven jak cvicenou opici!!!!!!

vemari
13. 05. 2014 08:53

myslis si lukasku ze jsem ubozacek?kdyz si to myslis tak si to mysli ale s takovym parazitem jako je rychtar mam sve zkusenosti a dlouholete a presne upne ten samy scenar akorat ja nebyla celebrita ale zato jsem v te dobe mela slusne penize a o ty mne pripravil ale lukasku kdyby mne pripravil jen o penize ale malem mne dovedl k silenstvi a k sebevrazde a v nemocnici jsem byla snad stokrat a nejsem ani alkoholicka ani nemam navyk na zadnych lecich.ja vim co to je za hyeny ale ja jsem to zvladla s cimz nepocital a ted ziju normalni krasny lidsky zivot uz par let se svymi radostmi i strastmi a vse v pohode zvladam protoze mam vedle sebe cloveka ktery mne pomohl se zvednout a zalezelo mu na mne jak mi pomoct bez neho uz bych byla asi jak bartosova ze by se se mnou neprisla rozloucit ani ma rodina protoze nemohli pochopit jak mohu s takovym parazitem a hnusotou zit.a vis co lukasku ja to ted uz nechapu sama jak jsem to mohla vydrzet.a pokud nekoho uprimne milujes tak se v prvni rade nepidis po zivotni pojistce a nerabujes cizi barak a nesbiras kameny s vlasy milovaneho cloveka protoze by jsi zesilel,takze ty ochranovateli rychtare jsi asi bohuzel jeden z nich.a ze IB byla zavisla na alkoholu to vi kazdy i na lecich a nikdo by ho tak neodsuzoval kdyby ji pomahal a ne ji znicil ,prodaval ji mediim a jde po jejim majetku po 7 mesicich manzelstvi kdy on nevidelal ani korunu,milovany clovek by ji strcil do bohnic na leceni ale on ji odtud pomalu soudne vytahoval tady nejde o mne ani o tebe tady jde o to ze rychtar je parazit a artur zkousi delat ze sebe ze je silny ale vubec nevis jak ho toto poznamena,a proc ho rychtar nemel rad kluk mu nic nedelal proc?protoze miluje jen sebe zase jen sebe a pak dlouho nic a zase jen sebe.je to sobecky hajzlik.

hejhej
12. 05. 2014 11:35

Rychtář lezl do trezoru, no, zloděj se nezapře, za krádež byl v kriminále.

vemari
12. 05. 2014 08:21

A urnu stejne pak zmr... zpenezi zatím ji hodi do sklepa jako konci týden po smrti jeji fotky v popelnici.z se nestydi!!!!a ta jeho sestřička na té je vidět to same co na Rychtářovi parazitka a jela poradne rabovat do baráku .vůbec se nedivím ze strýc a další rodina Rychtaru se od těchto parazitů distancují .je to ostuda pro rodinu mít tohle v rodině fuj.

vemari
12. 05. 2014 08:16

Rychtář a ty jeho poskoci ji nedají pokoj ani v hrobě protože budou hledat další a další prachy.paraziti zasr.....

vemari
12. 05. 2014 08:14

Píšeš tady píšeš na blesk na všechny komentáře ,ty si myslíš ze nevíme ze uz jste to tam VŠE vykradli!!!a zádný normální vdovec druhy den po smrti MILOVANÉ manželky neobvolava pojišťovny kvůli životní pojistce.to neudělá ani hyena vdovec to udělá jen Rychtář s poskokama.protože jsou to paraziti.

vemari
12. 05. 2014 08:08

Heled Lucas.cz koukej vystrelit z debaty ty zasr...... Rychtarovo poskoku.ty si myslíš ze nevíme kdo jsi?

lukas.cz
13. 05. 2014 06:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lukas.cz
12. 05. 2014 07:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lukas.cz
12. 05. 2014 06:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hejhej
12. 05. 2014 11:36

Vdovy a vdovci o svých blízkých jsou informování. Rychtář s byl ženatý pouhých 7 měsíců, první, kdo by měl "pátrat" je Artur.

prdyvrdy
11. 05. 2014 14:14

tak opravdová zpráva na Blesku. Opět se tam ometala ta jeho neteř, copak za ním leze, dělení a lezení po majetku Ivety? Co pak je to za další Rychtářovic kvítko? Rychta dostal pokutu za parkování.

japome
11. 05. 2014 12:47

jak dlouho nás plánuje bulvár zásobovat zprávami různých kamarádů a nejlepších přátel zesnulé??? Už je to trapné napište konečně nějakou zprávu co se zakládá na pravdě a né samé blbosti

britva
11. 05. 2014 13:35

dokud na ty voloviny budeme číst a následně reagovat v diskusi nebo koupí tištěného bulvárního plátku

gabcakovamatinka
12. 05. 2014 20:42

Tyhle informace typu ,,jedna paní povídala,, jsou trapné...co je na tom, že manžel kouká manželce do tresoru? Byly manželé tak co melete? Kdo z vás by se nekoukl? Měli se dohodnout dopředu, vydiskutovat si kdo k čemu má a nemá přístup. Jenže to byla pro tuto dvojici ,,vysoká matematika,, IB radši podlehla paranoje, že jí okrádá misto toho aby si to vyřešili jako civilizovaní lidé.

prroud
11. 05. 2014 12:36

Divim se,ze se k tyhle kauze jeste vubec nekdo vyjadruje.......a zivi bulvar ctenim kydu v podobnym smyslu............i ten bulvar obcas vyplodi zajimavejsi veci,nez jen drby a spineni mrtvejch,vlastne je to takovej "mrchozrout".

prroud
11. 05. 2014 12:38

Kdejaky nestes­ti,tra­gedi­e,ne­bo psychpatickej smirak,a zapomel jsem,jeste "stojici bradavky" jsou mu dobry,poziracovi mrtvol...........

prroud
11. 05. 2014 13:18

.......bez ohledu na pozustali

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.