Ve Sportce vyhraje víc lidí: Bude lepší, ale dražší! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Ve Sportce vyhraje víc lidí: Bude lepší, ale dražší!

 Novou, »lepší« Sportku rozjede již od 21. května Sazka. Díky ní v Česku letos přibude nových 81 milionářů a příští rok jich má být už stovka. Avšak pozor, peníze místo radosti mohou přinést bolest.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

liskabystrouska
09. 05. 2014 08:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mrdounberlusconi
08. 05. 2014 20:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

1pravda1
08. 05. 2014 15:29

Můj děda sázel celý život, taky hodný skromný člověk a umřel v 75 letech a výhry se nikdy nedočkal a jakou by měl radost.

lepabrena
08. 05. 2014 12:39

Moje babička celý život sázela a nikdy nic nevyhrála. Přitom celý život tvrdě šetřila- zvyk z 1. světové války, kdy padl její otec ve válce jako jeden z prvních vojáků a zanechal svou 3Oletou vdovu a čtyři holky, z nichž jedna se narodila po jeho smrti jako pohrobek. Babička celý život líbala čerstvě koupený chleba, udělala na něm 3 křížky, zabalila do utěrky a schovala do spížky a nikdy nevyhodila ani kůrku. Nikdy v životě nebyla na žádné dovolené a nikdy nepřekročila hranice České republiky. Nikdy nepila alkohol, nekouřila, oblékala se skromně a vařila nejčastěji škubánky. Přesto stále sázela- výsledek- nikdy nevyhrála nic. Já jsem také sázela, i když ne tak často jako babička. Výsledek-nic a nula. Přitom řezník z ulice vyhrál 2x a to jednou první a podruhé druhou cenu. Kde je chyba?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.