Psycholog sestavil PROFIL TYPICKÉHO PSYCHOPATA! Jak moc sedí na Rychtáře? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Psycholog sestavil PROFIL TYPICKÉHO PSYCHOPATA! Jak moc sedí na Rychtáře?

Psychopati, kteří trápí a týrají své partnerky jsou si v mnohém podobní stejně jako jejich oběti, které se snadno dostanou do jejich područí, avšak stěží z jejich vlivu uniknou.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

rentierskej
07. 05. 2014 14:42

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jity
06. 05. 2014 21:18

Psychopat a ještě má oba syny ošklivé. Po kom jsou tak ušatí.

mrdounberlusconi
07. 05. 2014 06:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lukas.cz
06. 05. 2014 21:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

cotonice
06. 05. 2014 18:58

Ivety je mi moc líto , ta smrt byla strašná ! Kladu si otázku : Proč se v této zemi nenajde někdo ( soudce ,státní zástupce poslanec, prezident ....) netřískne do stolu a konečně se začne trestat domácí násilí , tak jak má. Cožpak je možné ,aby kdejaký *** Rychtář mlátil na potkání ženy ? To se nás opravdu nikdo nezastane ! ! ! Já jen doufám, že smrt Ivety rozsvítí v makovicích příslušných orgánů a zodpovědných lidí. Pevně věřím ,že Rychtář půjde do lochu !

mylly
06. 05. 2014 17:55

To by mi zajímalo, proč se o p. Rychtáři, p. Macurovi a jiných pořád píše. Čím si to zasloužili, aby jim média dávali tolik prostoru. Ty by měli volat Blesk a ostatní a oni jim říct, že pro ně nejsou ničím zajímaví. A byl by konec jejich popularity. To už opravdu nemáme jiné, zajímavější zprávy?

pozorovatel2013
06. 05. 2014 17:53

Rychtari skoc z mostu at je o jednoho smejda min

lillyli
07. 05. 2014 09:38

Přesně tohle lidi radili Ivetě. Poslechla...

pozorovatel2013
06. 05. 2014 17:51

a co dela nase slavna poliš?jdou na ruku zmetkovi?nechapu to. jak muze kriminalnik a despota delat policajta a nasledne pak si zaridit bezpecnostni agenturu?kde to jsme proboha?to aby se clovek bal mit napojenej barak na kohokoliv, kdo to muze zneuzit jako ten zmetek rychtarskej

pozorovatel2013
06. 05. 2014 17:49

Rychtari ty jsi takovy kurak, ze az te potkam tak ti slapnu na tvůj ***ni ksicht to si pamatuj a ze mam k tobe velmi blizko ty smejde

prroud
06. 05. 2014 16:58

A zase "psycholog",stejnej posuk jako treba kartarka,parazit co zije z cancu.Nedokaze udelat ani svuj vlastni profil,natoz nekoho jinyho!Vytahne z nej co muze a co se dozvi kolem a uplaca z toho cosi,co proda!

prroud
06. 05. 2014 16:59

Nazval bych ho "spisovatelem",ti si taky vymejslej k faktum co se hodi a skladaj pribehy...........

lukas.cz
06. 05. 2014 21:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

paracelsus
06. 05. 2014 12:18

Fakt zarážející podobnost se sudičem víteodkud

tetajulca
06. 05. 2014 11:45

Pište si o něm co chcete. Jemu dělá dobře už jen ten pocit, že je mediální hvězda.

ferdinand6
06. 05. 2014 11:19

H.n.u.s.á.k h.n.u.s.n.ý!

hromosvody
06. 05. 2014 11:07

!!! NOVOTNÝ a VAŠE SKUPINO, "KAMARÁDI" IVETY, CO JSTE VYLEZLI Z DĚR PO JEJÍ SMRTI !!!
Jak úchvatný profil darebáka Trychtýře.
ALE PROČ JSTE S TÍM NEPŘIŠLI JEŠTĚ ZA JEJÍHO ŽIVOTA?
Když jsem viděl v tom posledním rozhovoru Ivetu u rybníka, jak byla vyzáblá a ten nepopsatelný výraz v očích, to jsem cizí, neznal jsem ji osobně a doslova jsem se LEKL !
PROČ VY, kteří jste ji znali - proč jste se nespojili a nesnažili jste se jí za pomoci tady těch bulvárních lidí nějak pomoci?
PROČ TEĎ (doslova a do písmene "s křížkem po funuse" vylézáte a kritizujete, není to trochu pozdě ??? Být vámi, tak bych zaslezl někam do svého baráku a snažil se vůbec k tomu všemu vyjadřovat.
!!! JEDINÝ - KDO MĚL SNAHU NĚCO OPRAVDU UDĚLAT BYL p. MACURA. JENOMŽE TOHO JSTE POVAŽOVALI ZA BLÁZNA A SMÁLI JSTE SE MU ... !!!
- Ukazuje se, že byl JEDINÝ kdo velmi dobře odhadl situaci a snažil se pomoci. Byl však zahnán několikrát po sobě, tudíž neměl šanci jak Ivetě skutečně pomoci. VY JSTE MU TU ŠANCI NEDALI, protože jste ho NEPODPOŘILI a NEPŘIDALI se k němu, jen jste měli z něho srandu a KRMILI DÁL STRÁNKY vašich novin a mnuli si ruce - kolik vám to vynese.
JEDINÝ ON se chtěl Trychtýřovi postavit z očí do očí ...
TAK TADY NEPIŠTE PROFIL AGRESORA A SVIŇÁKA NEJHRUBŠÍHO ZRNA TEĎ - kdy už je to zbytečné ...
JSTE TRAPNÍ a jděte se laskavě VYCPAT !!!

stklk
06. 05. 2014 11:20

a vy všetci ste stratili pamäť ako Macura zachraňoval Bartošovú v Itálii??? Ešte stále je dosť dôkazov, že bola úplne mimo a asi nadrogovaná, či čo??? To nebol Macura, čo jej takto pomáhal a v tom stave bezvedomia ju fotil a posielal fotky bulváru??? čo máte vygumovanú pamäť????? To je tiež len preoblečený po sláve bažiaci úchylák.

lillyli
06. 05. 2014 13:12

Taky to nechápu...Macura je sliz, který se neštítil ničeho. Ale nemá cenu se rozčilovat, jen mě děsí inteligence některých lidí ...s volebním právem.

tadel64
06. 05. 2014 10:36

Profil psychopata? Profil i*d*i*o*t*a,ten by stačil.Dodala bych v*y*­č*ů*r*­a*n*é*­h*o*­.Hod­ně Ivetiných " přátel " nyní vydává jedno prohlášení za druhým.Nevím,zda je pozdě,či brzo,ale ta prohlášení existují a domnívám se,že by lidé mohli pomoci Rychtářovi za mříže.Přátelé, já s nimi nežila,ale je divné,že jí " manžílek " kupoval léky na internetu a léčil jí sám. Co následovalo, o tom tady a jinde lidé píší. Doufám,že Iveta našla už svůj klid a že se Rychtář dostane do basy,aspoň na 10 let. Ubíjel Ivetu v přímém přenosu v TV 5.Víte,jsem blbá,myslela jsem si,že je opilá a Tv 5 mají radost z toho,že mají co vysílat.Dneska se nestačím divit. Závěrem bych chtěla vzkázat něco Rychtářovi ... neboj se z*m*e*t*k*u* ... na každou s*v*i*n*i* se voda vaří a na Tebe celej barel.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.