Vynervovaný Rychtář si k sobě do domu zavolal policii! Chtěl jim něco říct... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Vynervovaný Rychtář si k sobě do domu zavolal policii! Chtěl jim něco říct...

Být v současné době sousedem Josefa Rychtáře (56) není žádný med. Pokud zrovna nedává rozhovor novinám či televizi v brance směřující do ulice, tak po zámkové dlažbě honí Zdeňka Macuru (39) a snaží se mu pěstí zrušit zubní kartu. A to není zdaleka všechno…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

rentierskej
07. 05. 2014 14:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

6010
06. 05. 2014 09:10

Ať otevřu kterékoli noviny, tak Rychtář.Již mám dost toho hajzla namyšleného, ani mluvit to neumí.To jeho rodiče s ním nemohli chodit na logopedii? Nemohu ho ani slyšet a vidět to již vůbec ne.Věřím, že se ho Iveta bála, je to od pohledu grázl.

lillyli
06. 05. 2014 10:08

..a před ním to byla Iveta, taky ji všichni nesnášeli...

6010
06. 05. 2014 09:07

Co by se stalo, kdyby policisté šli spíše do ulic hlídat občany před grázly a novináři šli shánět senzace zase někam jinam.Rychtář ať se se svými rivaly třeba umlátí, jeho chyba, že je tak komplikovaný a konfliktní.Ten by asi koukal, kdyby to divadlo ustalo. Přežil by to vůbec? Tu popularitu a zřejmě i drogu, na kterou si tak lehce zvykl?

vemari
06. 05. 2014 00:02

Krypl hnusný to je a ma ji nasvedomi stále nevěřím tomu co říkal o tom obraze o všem .já ten obraz znám viděla jsem ho v televizi byl na stojanu a ještě IB říkala ze ji malování uklidňuje .ten krypl lze je to parazit a je jen zvláštní ze na alkoholu i prascich byla spousta let ale nikdy jsem ji neviděla chodit s modrinami jako při Rychtari.jak to čím to asi bude?

illis
05. 05. 2014 21:04

Jaký před jeho domem . Ten dům mu rozhodně nepatří, bohužel sňatkem s Ivetou nedej Bože by si nejspíše nějaké nároky hajzl jeden dělal. Díky uveřejněným videím si nyní každý může udělat o tom gaunerovi vlastní úsudek . Ten ji musel tak deptat, že to skutečně už nevydržela. Možná došlo to ráno zase k nějakým nadávkám a urážkám. Do baráku si nastěhoval i zvukaře Standu, kterého Iveta už jednou vyrazila, když prý hledali s ženskou bydlení, tak bydlel v její vile. Umíte si představit, že se vám nasáčkují lidé do baráku jenom proto, že hledají bydlení. Já bych hnala Rychtáře i ty další parazity svinským krokem .

mrdounberlusconi
06. 05. 2014 17:13

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hejhej
05. 05. 2014 19:46

Primitivní Rychtář využívá každou chvilku, aby byl viděn.
Jenže na ten jeho ksict už nikdo není zvědavý.
Hysterický blb, který snažil dojímat hysterickým brekem, ale neúspěl.
Proč se o té nule vůbec píše?

illis
05. 05. 2014 21:06

Antonín Duchoslav to řekl dobře, co je Rychtář zač, při natáčení s Ivetou pro TV Pětka s ní byl často v kontaktu, před kamery se vecpal nakonec i Rychtář , divím se, že ho tenkrát štáb nevzal klackem po hlavě. Neskutečná nula .

marie60
05. 05. 2014 19:29

Jak dlouho nás ještě budou media informovat o tom agresivními gaunerovi? To už je na podělání.Kam se člověk podívá, všude je článek o tom kryplovi.

momoko
05. 05. 2014 17:45

kdy konečně tihle šašci tu policii začnou také platit, volá jí Rychtář kvůli každému prdu jen aby se tam pro media něco dělo. Proč to máme platit my ?

vladka.65
05. 05. 2014 18:02

to mě taky nadzvedlo!Debil zavolá a oni jedou a ještě v takovém počtu!To nikde nechybí?!Nejednat se o uráčkovanýho starce Rychtáře,tak zadek nezvednou.Všude se píše,jak mají limitované kilometry,ale k magorovi se vyjíždí denně!

marie60
05. 05. 2014 19:26

Jak Rychtář píská, tak policajti tancují. To fakt svět nežral.

marie60
05. 05. 2014 19:27

zabijecka
05. 05. 2014 17:17

Národ dobře baví jedinec , paranoik s nízkým IQ, dříve to byla paranoická dvojka s nízkým IQ, tak to taky vypovídá. Pokud bylo domnění nějakého domácího násilí, tak se nemělo pouze přihlížet. Hraběnka, stará to paní, ta přijela až z jihu Itálie ale tady s ničím nepohnula. Iveta se neměla již podruhé tak nepromyšleně vdávat a on měl manželku, a naše "tolerantní" morálka, která vše dovoluje byla jejich hrobařem.

vladka.65
05. 05. 2014 16:48

BÓÓŽE to je komediant !.....kdy tahle trapná fraška bude mít konečně konec?

rentierskej
06. 05. 2014 01:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mirkazam
06. 05. 2014 06:47

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.