Všichni Ivetini muži: S Penkem měla peklo, podváděl ji a ponižoval! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Všichni Ivetini muži: S Penkem měla peklo, podváděl ji a ponižoval!

Za mnohé si mohla Iveta sama. Byla důvěřivá, naivní. Nechávala sebou manipulovat. Proto se na ni lepily despotické typy, muži, kteří ji chtěli ovládat. Nahrávala jim.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

malavelka
05. 05. 2014 11:33

Byla ten typ závislého na partnerovi, nyní v manželství s Rychtářem to na jednom videu sama doznává. Tedy i předurčena k pití a jiným únikům. Taky ty demonstrativní sebevraždy, včetně dopisu pro Artura pod polštářem Rychtářovi bylycitovým vydíráním / nebyla spokojena smírouz lásky, potřebovala stále obskakování , a proto všichni odcházeli/ Kdo to tedˇpřizná? lépe je udělat s Rychtáře vyvrhela. Nehodili s e k sobě, a platil za to ten slabší, tak to vždy bývá.

lillyli
05. 05. 2014 12:07

Ona si právě tu lásku pletla se stálým obskakováním. Když ji Martucci odmítl nakrmit, považovala to za nedostatek lásky z jeho strany. To, že ji v bulváru předváděl jako cvičenou opici, ji nevadilo.

anka
07. 05. 2014 15:29

lil, byla dusevne nemocna, tak co od ni chcete....Na pozorovani a leceni je mel dat uz Staidl, kdy to vypuklo, kdyby se lecila mohlo byt vsechno uplne jinak...

anka
07. 05. 2014 15:26

kazdy mame asi jiny nazor, at byla Iveta jak byla - trychtyre bych zavrela alespon na tri roky za to, ze ji neposkytl prvni pomoc. Byla dusevne nemocna, a to do dlouho, on se nesnazil ji dat odpbornou pomoci, jedine co delal, ze ji prodaval bulvaru,...protoze ji nebyl schopen ani uzivit....

bambocha
05. 05. 2014 08:04

Iveta to vlastně řekla sama : „Chlapi mě strašně milovali, ale pořád mne museli nějak trýznit a týrat. Tím, že mi ukazovali, že mají nade mnou navrch.“
Tak proč si nakonec vzala primitivního, agresivního, cholerického debila, který ji podle jejich slov týral a ponižoval už rok před svatbou?

znalec
05. 05. 2014 09:14

přesně tak...

gabcakovamatinka
05. 05. 2014 13:49

Nikdy si neslyšela o skupině žen, ktoré takové typy přitahují? Například některé ženy alko­holi­ku..­..jed­noho se zbaví a druhého si najdou, nebo alkoholika vystřídá násilník, gembler....jsou to závislé osobnosti. Takovou byla i Iveta. Musela mít svého ,,oc­hrán­ce,,­....­.neu­měla se o sebe sama postarat a proto byla v roli oběti. S ní žít taky nebyl žádný med....neustálá hysterie, podezřívání, nikde nepracovala. Se divím že s ní vubec někdo vydržel!

anezat
05. 05. 2014 18:17

Ten, kdo žije s duševně chorým jedincem, též duševně onemocní, pokud se nenechá odblokovat např. pomocí kineziologie. Taky je otázka, proč si ho brala, včera jsem koukala na video ze svatby, smála se tam jako pominutá...To asi svědčí o všem. JR je sociopat, ale na rozdíl od ní se NIKDY neléčil. Nevím, čemu věřit... Ale pravda je, že lidé páchají sebevraždy osamocení, to ona přece nebyla, připadá mi, že vždy hledala chyby v jiných, ale NE v sobě. A teď kamenujte...

mirkazam
08. 05. 2014 15:23

Je to přesně tak. Celý život se vyžívala v roli oběti...

mortis69
05. 05. 2014 05:32

Že je Penk máčo mi nemusí nikdo říkat Když jsem na LVT dělal Ivetě fotky a požádal i jeho,tak mě vyfakoval Ona byla veselá a v pohodě,jen on se choval jako magor

teufel
05. 05. 2014 18:25

Mě se moc líbí, jak z ní teď bulvár dělá pomalu světici a před půl rokem na ní kydal špínu, že by pes od ní kůrku nevzal.Mělo by se s tím už něco vážně udělat, tohle si přece ani bulvár nemůže dovolovat.

anka
07. 05. 2014 15:35

nemyslim si, ze z ni bulvar ci ctenari dela svetici - zila alespon poslednich 20 let jako dusevne nemocny clovek, ktery nikdy nebyl odborne vysetren, kteremu se nikdy nedostalo odborne pece.. Je take mozne, ze ji trychtyr dodavl nejake leky, ktery jeji stav jeste zhorshovaly..

tacoo
08. 05. 2014 22:44

Co to tady setrvale blábolíte, že byla nemocná? Vy jste její lékař? Tyto pitomé výmysly Ivetiných slabomyslných fanoušků, aby omluvily její chování, už jsou fakt trapné.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.