Tajemství Ivetiny sebevraždy: Bartošovou mohl někdo ovládat! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Tajemství Ivetiny sebevraždy: Bartošovou mohl někdo ovládat!

Na smrt kráčela ke kolejím nápadně pomalu. Podle jedné ze sousedek šla Iveta Bartošová (†48) v ono osudné úterý jen co noha nohu mine. Podle znalců hypnózy ji mohl někdo ovládat.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

wernerovamagdalena
10. 06. 2014 15:52

Na smrt kráčela ke kolejím nápadně pomalu. To já, když chci skočit pod vlak, tak si vesele poskakuju.

maxovskej
06. 05. 2014 06:05

Je to neuvěřitelné ale podle mého velmi vědeckého úsudku Ivetku ovládal před sebevraždou motýl Emanuel!!!??

ravese
05. 05. 2014 14:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

soorry
05. 05. 2014 12:00

Iveta a hypnóza, já myslím prášky, taky zchudla, tak celkové vyhladovění. že šla pomalu, neměla sílu. jak to že ji JR nechal tak vyhladovět, zkoušel co vydrží????

marie60
05. 05. 2014 08:08

Já jsem si vždy myslela, že musí ten hypnotizér být v tom samém pokoji, aby mohl tu dotyčnou osobu zhypnotizovat, takže nechápu jak ji mohl někdo třeba na dálku dávat nějaké příkazy.Jo, kdyby měla v sobě čip, tak je vše možné. Už aby tenhle rozruch kolem I.B skončil.,jinak se budou pořád vymýšlet různé blbosti.

maxovskej
05. 05. 2014 07:40

Co si ještě nevymyslíte ? Je už chudák po smrti,tak už z úcty k mrtvému by jste z těmi nesmysly a pomluvami měly přestat. Nechte už Ivetku v klidu spát!!

marie60
05. 05. 2014 08:09

lukas.cz
05. 05. 2014 06:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lukas.cz
05. 05. 2014 06:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

beruna
04. 05. 2014 23:13

Ovládal ji akorát tak chlast a alkoholová demence a nejspíš i mindráky, že je jen průměrná bývalá zpěvačka sladkobolných cajdáků, ze které se dnes už nikdo na zadek neposadí. Z toho všeho se člověk může vyhrabat - když se přestane litovat, podstoupí odbornou terapii a obklopí se dobrými lidmi. Je smutné, že se dostala do stadia, kdy už nebyla schopná žít pro to nejlepší, co se jí v životě podařilo - pro svého syna. Nějaké písničky nebo milenci jsou vedle toho podružní.

arimi
04. 05. 2014 21:47

vypada to na aštara šerana, ten ji mohl ovladat, proto se tak obklopovala temi andely... ona uz davno byla v jine dimenzi, jak jsme videli byla jen otazka casu, kdy se vyda na cestu za vesmirnou lodí, ktorá ji ve jmenu lasky odveze na misto, kde ji jeste neznají, a kde by mohla vesmirnym bytostem valit dalsí kliny do hlavy, jak potrebuje hlavne spoustu lásky a nehy a k tomu doutníček a flasku vína

aaamanda
04. 05. 2014 20:10

Zasranec rentierskej má v´hlavě nakydáno a ještě kydá kolem sebe, aníž b y znal příčiny poblému. ***, ověř si fakta ukazující na psychopaty a pak posuzuj n ázory ostatích! GOvADO!

aaamanda
04. 05. 2014 19:37

Ty debile zasran ej Kubo, nebo břitvo nebo jak jsi se jmenoval před tím, ***, ulevilo se Ti , když je nyní Ivetka v Pánu? Nebo máš ještě další masochistické etudy, které by mohly její duši nějak rozčtvtit? ***? Pokud vím, přál jsi jí smrt už dlóuho a doufám, že Tě Pán dostih ne a věnuje Ti díl své přízně za to, cos přál ostatním, xindle

hrneczuhrinevsi
04. 05. 2014 19:01

už s tím dejte pokoj, měla v hlavě nasráno, to je fakt a chlast to ještě umocnil.

setroseuros
04. 05. 2014 18:07

Ivetu

aaamanda
04. 05. 2014 21:07

absolutně souhlasím se vším zde psaným!

lukas.cz
05. 05. 2014 06:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lepo
04. 05. 2014 16:49

Souhlas s "rentierskej"! .. Už když se objevily první záznamy s Ivetou těžce mluvící, chodící i hledající správná slova mi bylo divné, jak to, že to nikdo nevidí a nepomůže jí. On ten svět "VIP", kde se při setkání všichni podle západním vzoru objímají, líbají a culí se na sebe vybělenými zuby či dokonalými implantáty od ucha k uchu je na oko tak přátelský, že obyčejný člověk má na chvíli dojem, že se opravdu mají rádi a netouží po ničem jiném než si pomáhat navzájem. Skutečnost je samozřejmě někde úplně jinde. To, že nezasáhla rodina je mi absolutně nepochopitelné a nesvědčí o dobrých vztazích ..

ho.no
04. 05. 2014 20:39

A přesně toto jsem psala v diskusi,když ještě Iveta žila.A co matka,kde ta je?To jí nevadí,jak se ničí její vlastní dítě?Reakce byly všechny negativní,když Iveta nechce,tak co s ní?Také to nechápu.Vždyť alkoholismus je nemoc,deprese ˇje nemoc a tolik sebevražd,co prodělala?!To s nikým blízkým nezamává?Hrůza!

lukas.cz
05. 05. 2014 06:25

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.