Dalibor Gondík po útoku epilepsie: Vzpoura proti doktorům! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Dalibor Gondík po útoku epilepsie: Vzpoura proti doktorům!

Doufá v zázrak a je připraven se vzepřít lékařům! Dalibor Gondík (44) před rokem kvůli zákeřné nemoci zkolaboval přímo na ulici a byl odkázán na pomoc druhých. Epilepsie mu vzala nejen řidičské oprávnění, ale i kousek sebe sama. Nyní by herec rád vrátil vše zpět… Jenže s doktory bude muset nejprve svést boj.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ferdinand6
21. 04. 2014 22:06

Co s tím hubnutím tak blbne?

ivonca
21. 04. 2014 10:04

Já ji mám.Nikdy me nenapadlo, ze je zákeřná. Rakovina je horší. Ridicak bych si netroufla. Nezabiju sebe, ale můžu ostatní. Nakonec je to prý nemoc králů . Da se s ní žít, nic jineho mi nezbývá. Jenže Gondik je známý, a bulvár musí z něčeho žít.

MLudvika
20. 04. 2014 18:54

a měl by nabrat nějaké to kilo.. vychrtlý člověk nemá nervy obalené tukem a pak se nedivím, že propadá stresu ..sice ho moc ráda nemám, ale zdraví mu přeji

franckajagrova
21. 04. 2014 00:42

Než před rokem upadl do bezvědomí měl pár kilo navíc..
nesmyslně hubnout začal až poté..shodil nejmíň 15 kg
z 80 na 65...což jeho stav může zhoršit - hodně hladovějících
omdlévá z hladu..

ivoadler
20. 04. 2014 12:49

Omezení, která nemoc přináší, jsou protivná. Ať už je nemoc jakákoliv. Zvlášť když je člověk frajer a to Gondík beze sporu je. Jenže když se omezením nepodřídí, dopadne ještě hůř. Řidičák v žádném případě!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.