"Istanbulský gigolo" Hassan bez růžových brýlí: Farmářka odhalila nejapný podvod! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

"Istanbulský gigolo" Hassan bez růžových brýlí: Farmářka odhalila nejapný podvod!

Zábavná fraška TV Prima na pokračování se chýlí ke svému konci a v předposledním díle nás čeká opětovné setkání všech protagonistů a jejich případná konfrontace. Vzhledem k vývoji v rámci romantického víkendu se největší pozornost soustředí na podařené duo Hassan a Zuzana.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

asiblazen
19. 04. 2014 00:39

nevim, proč se lidi navážej do zuzany. co jsem si všimla, tak celou dobu u ní jí nadbíhal a lichotil, dělal nosiče malé, snažil se pomáhat..tahal jí za nos, docela jí spíš obdivuju, že mu nedala nakonec dělo za ty kecy jeho.a další věc - jako od muslima nemůže čekat lásku ke zvířatům v našem pojetí, kor ne ke psům

ferdinand6
18. 04. 2014 22:03

Nakonec se trefila. Je to profesionální exibicionista, vyhledává soutěže v televizi a snaží se na sebe upozornit.
O ní mu nikdy nešlo. Pokud není homosexuál, tak je minimálně metrosexuál a ti o vousaté dámy neopírají ani svá vystajlovaná kola.

trkic
18. 04. 2014 12:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

marie60
18. 04. 2014 11:33

Nechápu, čím ji okouzlil ?Od takových tureckých mamlasů bych se držela co nejdál. Ani moc nebyl na práci jak někteří naši, ale ty Zuzana s knírkem vykopla.

3dots
18. 04. 2014 12:42

No a PROČ je vykopla, Marie? To přece je jasné, nehledala farmáře pracanta, ani životního partnera, jen protřelého samce, s kterým si užije malé dobrodružství. Něco víc než udřený Lojza ze sousedního statku. A k tomu se Hassan jevil jako nejkva­lifi­kova­nější. A pak jí jen dal pusu na čelíčko a dobrou noc... - (před kamerama) to je k vzteku.

1pravda1
18. 04. 2014 10:44

Kdo má oči a uši tak jasně slyšel, že Hassan vycouval až po její nevhodné otázce - NA KTERÉ STRANĚ POSTELE SPÍŠ? Tihle chlapi potřebují ženskou dobývat a ne husu, co mu sama leze do postele. Ta byla od pohledu tak nadržená, že čuměla na postel už v Hassanově bytě a byla zklamaná, že jdou hned jinam.

inqizitor
18. 04. 2014 10:51

tak tak

verajc
18. 04. 2014 12:18

Přesně tak,v článku to převrátili. Autor článku se asi na to nedíval když to vysílali.Jinak mě vadí,že o ní stále píší jako o ženě s knírkem.Je to kosmetická vada.Myslím si, že nikdo z nás není dokonalý.

teufel
18. 04. 2014 13:52

Mě to nevadí, protože po dlouhé době bulvár napsal pravdu.Právě že je to jen kosmetická vada, tak s tím mohla něco udělat než bylo natáčení.To si myslí, že chlapi budou odvaření z kníraté ženské?
Proboha, vždyť je to mladá baba, tak by na sebe trochu mohla dbát!

inqizitor
18. 04. 2014 10:16

Pro autora:
Turek ≠ Arab

zadnice
18. 04. 2014 10:12

Falešný a vyčůraný turek. Narve se i do soutěže o nejlepšího Čecha, jen aby byl vidět v TV.

pravlast
18. 04. 2014 10:06

Teda fakt nevím,ale myslím že by se rád seznámil s farmářem.Farmářka co by od něj chtěla sex i práci-to se nedá udejchat.Asi to bude další Anife.

bazli
18. 04. 2014 09:50

Ale vždyť je to celé překroucené, on nechtěl spát s ní a ani se nedivím, vždyť ona se neumí ani oblíknout když jede na slavnostní večeři a stále má na sobě jeden svetr a vestu, vypadá tak umolousaně a neupraveně a to jí na přitažlivosti pro takového fintila jako je Hassan nepřidá. Naprosto nesourodá dvojice a zviditelnit se tam chtěli všichni, pokud ne, tak nelezu do takového pořadu. Je jistě spousta jiných možností k seznámení a není u toho potřeba televize.

3dots
18. 04. 2014 10:18

Bazli: přesně tak.
Ok, ten Hassan si šel udělat do televize píárko - ale své akty ve stodole pro Aha poskytla zase ona, takže si nemají co vyčítat.
To jí mělo být jasné hned, že aranžer z Prahy jí nepůjde kydat na statek, tak proč si ho tam brala? Chlapi jí tam měli naštípat dříví na zimu, uklidit a tohoto měla jasně v zásobě na závěrečnou píchačku, to bylo zřejmé.

radar666
18. 04. 2014 09:01

Přece jen by se ale k sobě hodili. Ona ,blbka ,která si o sobě myslí bůhvíjak není krásná a inteligentní a přitom vyžene chlapíka,který na farmě makal a trapně si myslí ,že potetovaný Turek ,který je líný i na fotce bude pro ni ideální partner.Od začátku bylo jasný že bakeliťák trpí lachtaní nemocí a umí jen oblbovat naivní slepice jako je tato farmářka.Ale patří ji to ,když si nevážila pracovitýho hasiče.

3dots
18. 04. 2014 10:22

O hasiči řekla, že jeho charakter odhalila jeho nepovedená svíčková...
Tak co s takovou princeznou Blběnou?

marie60
18. 04. 2014 11:38

..vážně to tak řekla? Já jsem se na tenhle pořad moc nedívala a právě ten hasič mi byl nejvíc sympatický. Jak může za jeho nepovedenou svíčkovou vědět, jaký má on charakter? Byl nejvíc pracovitý a to se má cenit Je to husa.

3dots
18. 04. 2014 12:26

Jojo, řekla bokem na kameru; že o jeho charakteru napovídá ta jeho svíčková, že je akční, ale nic pořádně a dokonce.
První co mě napadlo, bylo To je ale kráva!

marie60
18. 04. 2014 11:34

setroseuros
18. 04. 2014 08:14

Snad si nemyslela, ze nejaky Hasan ji bude delat na Farme! Ten na to do Cech neprijel! Od pohledu je to linej chlap!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.