Co vám může nabídnout kurz zlatokopky Mesarošové? Předražené a spálené melouny! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Co vám může nabídnout kurz zlatokopky Mesarošové? Předražené a spálené melouny!

Chtěla by být bohatá a krásná, dělá pro to mnoho, ale stejně nemá šanci. Stálice silikonových hitparád Dominika Mesarošová (28) se již ve svém věku musí zamýšlet nad důchodem, protože tuší, že život modelky bývá jepičí. Není přesně jasné jak, ale povedlo se jí celkem úspěšně oslovit zástup zoufalých následovnic, které chtějí prožít prchavé chvilky slávy, jako kdysi ona sama.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ferdinand6
13. 04. 2014 22:43

Z toho jejího přiboudlého ksichtu fakt čiší inteligence

jen123
13. 04. 2014 17:23

Mesárošová má bohaté zkušenosti jak může potvrdit pár bohatých mužů, kterým učarovaly její silikony. Ovšem její "inteligentní" řeči to je tedy síla.

ellyana
13. 04. 2014 14:11

Tak blbý a nenávistný článek jsem dlouho nečetla... Nemusím mít Mesarošovou v lásce, ale napsat takový hnůj - obsahově i slohově... Navíc mám pocit, že článek o jejím podnikání - ovšem v přívětivějším duchu - tu už byl... dááávno. A "nechvalně proslulá Hurghada" ? - jen kvůli Kramnému? To fakt už přehání te... nudíte se, že píšete takové bláboly?

mitoz
13. 04. 2014 15:48

Ale vždyť je to pravda. Podobně skeptický jsem ke kurzům od Pavelkové.

hejhej
13. 04. 2014 13:08

Hloupá slepice mesárošová, kdyby neměla silikony, tak nemá, co by nabídla, není pěkná a je hloupá

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.