Ordinace v ohrožení: Donutil chce zlikvidovat Rychlého! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Ordinace v ohrožení: Donutil chce zlikvidovat Rychlého!

Ordinace v růžové zahradě je v ohrožení! Oblíbený seriál na Nově, který jen toto úterý vidělo 1,9 milionů Čechů, bude mít hodně silnou konkurenci! Do boje proti Nově totiž vytáhla Česká televize! Chystá nový seriál z lékařského prostředí, který si bere z dosavadních divácky populárních projektů jen to nejlepší. Esem v rukávu, které má zlikvidovat třeba Petra Rychlého (48) z Ordinace či Václava Postráneckého (63) z Doktorů z Počátků, je Miroslav Donutil (63).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

beladona
11. 04. 2014 22:58

Neuvěřitelně mě rozčiluje, co se teď rozmohlo! V Blesku, Aha a i jinde začínaají velkými titulky řešit, co se stane v jakém seriálu, např. v Ulici někdo bude souložit, v Ordinaci se stane xy, v Doktorech z Počátů se zase stane něco jiného, atd. atd., Jak je vůbec možný, že média předpokládají, že nás to zajímá?Uvěří vůbec někdo, že nás je víc, kdo na tyhle srágory neplýtvá časem.
Ano, neviděla jsem ani jeden z jmenovaných , neviděla jediný díl Velmi křehkých vztahů , nic z Vyprávěj.Zkrátím to:, neznám jediný seriál, nejsem seriálový divák a takových je nás víc.
Tak nás sdělování o tom, co se stane nezajímá.

selmalita
11. 04. 2014 17:34

Donutil má pronajatou ČT už od dob tzv. televizní stávky a budou ho tam z našich peněz dobře platit a nemusí točit vůbec nic a má vystaráno.

frannes
11. 04. 2014 11:45

Pokud jde o mne je angažmá Donutila důvodem takový seriál ignorovat, je třeba hledat nějakou neokoukanou a neoposlouchanou postavu, třeba i na venkovských divadlech, herci ti a samí skáčou jako zajíci ze seriálu do seriálu , hlavně,že to sype a můžou se pořádat opulentní rauty, jezdit tam, kam normální člověk se nedostane a honosit se róbami akabelkami za které by běžný důchodce žil několik měsíců.Zajímalo by mě kolik českých herců hraje na Slovensku (slovenské TV mám ze satelitu a nějak tam Čechy nevídám).Podobné je to u některých filmů, každý režisér má své stádečko a to pěkně točí ať je to žánr takový nebo makový,pochopitelně pražští herci jsou dosažitelnější , stihnou točení seriálu, dabing i představení na své mateřské scéně, ovšem divák by také občas chtěl vidět nové tváře oproštěné od manýry a klišé ,takže ČT asi najíždí na další slepou kolej.

petrarka111
10. 04. 2014 20:23

Jednak je silně PŘEDONUTILOVÁNO, už nemá co říct a co před­vést­...ne­myslím, že bude lákadlem a za další už je těch NEMOCNIC trošku moc... Myslím, že ČT šlápla vedle jak s tématem, tak s obsazením Donutilem. Pryč jsou časy, kdy byl hodně populární.

herpesnakocce
10. 04. 2014 17:02

Donutil mě asi nedonutí koukat, ale ta Marcinková, se asi nechám donutit...

malejavelkej
10. 04. 2014 15:45

Tak si myslím, že v ČT už je poněkud předonutilováno.

bb88
10. 04. 2014 15:35

Já bych navrhoval sloučit to v jeden seriál a nazval to Dva buzíci z hor.

janyna
10. 04. 2014 13:51

Není už těch seriálů z doktorského prostředí nějak moc?

jarypadlo
10. 04. 2014 13:23

Myslím že už je na čase skoncovat s koncesí a nežrat ty slátaniny.Okoukané xichty,nulový děj nebo okopírované zápletky a stále stejně trapné vtípky,kdyby donutili rychlíka a podobné šašky skončit,bylo by líp.Honoráře jim nezávidím,jen nevím za co je mají.

koko61
10. 04. 2014 12:52

vy s těma slovákama prostě nedáte pokoj, copak máme málo českých herců??? Vy už nevíte, jak český národ nasr...!!!

petrarka111
10. 04. 2014 20:23

drakoska11
10. 04. 2014 12:15

Je to jen můj názor, ale myslím, že pan Donutil asi není ten pravý, kdo by na sebe strhl sledovanost

andorea
10. 04. 2014 13:03

I já souhlasím. Donutila zrovna nevyhledávám...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.