Vynervovaný Šíp před TýTý: Proč musel improvizovat? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Vynervovaný Šíp před TýTý: Proč musel improvizovat?

Perný večer dnes čeká baviče Karla Šípa (68). Moderuje totiž přímý přenos předávání cen TýTý. Sám přitom bojuje o dvě zlatá zrcátka z dílny Kurta Gebauera.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mimicenka
06. 04. 2014 16:06

No tak jsem se tesila ale Sip me opravdu sklamal bylo to neprofesionalni jak se choval no hruza.

vera2
06. 04. 2014 12:20

úplně s vámi souhlasím. Bylo to neprofesionální. Přečíst text mohl přečíst kdokoliv. Byla jsem hodně zklamaná a změnila jsem na něj svůj názor.

1pravda1
06. 04. 2014 10:43

Šíp mě velmi zklamal, vypadal nepřipraveně, neustále četl z papíru a přitom si pomáhal okatě prstem, dokonce četl z papíru i vlastní vtipy, vypadalo to, jako by to chtěl mít za sebou, žádný vtip, respekt ani k hostům ani předávajícím, to jak se tvářil, že i jeho diváci ocenili bylo vůči hlasujícím trapné. Prostě zvládl přečíst dané slovo a to je vše, co předvedl. To mohl přečíst kdokoliv.

vera2
06. 04. 2014 09:05

Karel Šíp se mi včera vůbec nelíbil. Jeho moderování mi připadalo nepřipravené, stále ho četl a i to se mu často nedařilo. CHyběl jeho humor a improvizacece. Jeho stálé přerušování vyhodnocených, skákání do řeči a zesměšňování mi hodně vadilo. Nebyl to vůbec ten skvělý Karel Šíp !!!! Je snad nemocný nebo unavený a nebo zpychnul ?????

ho.no
06. 04. 2014 20:05

Ne,pouze zestárl

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.