Družku ubodal loveckým nožem: Už nevydržel její bití! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Družku ubodal loveckým nožem: Už nevydržel její bití!

 »Šestnáct let jsem od ženy snášel šikanu, bití a ponižování,« popisoval soudu David Kincl (37) z Krhovic na Znojemsku. Loni vztah s družkou (†44) ukončil loveckým nožem. Dostal trest 15,5 roku.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

babapsi
03. 04. 2014 19:34

kdo koho zabil, nevíte ????­??????­??????­?!!!!!­!!!!!

pravlast
03. 04. 2014 17:24

Podobné satórie sázejí na nadotknutelnost a jsou si jisté že jim vždy vše projde a lžou,klidně vykrádají konta i domácnosti,ponižují a urážejí a chovají se jak uragán.Poznal jsem nejednou podobné případy a kdybych kdysi zapíchnul tu moji swi.ni,mohl jsem už dávno být venku a spokojený.
Takže pozor,pánové to dlouho snášejí,ale nikdy nemají šanci u soudů proti splašeným feministkám.

babapsi
03. 04. 2014 16:50

Zlej chlap od pohledu, nemilosrdný, i na něj se vaří voda!

londynskypes
03. 04. 2014 20:37

a na tu jeho svi.ni se uz dovarila

nezmarm
03. 04. 2014 20:37

Prosim Vas A jaka asi byla ta zenska, kdyz mydlila tak velkyho chlapa a on drzel po tolik let? Prave ty male, padesatikilove do chlapa busi pestickami a mysli si, ze si to muzou dovolit. Nechci se zastavat ani jednoho z nich a chlap, ktery polozi ruku na zenskou je podle me ten nejubozejsi srab. Ale nikdo z nas opravdu nevi, jak to ve skutecnosti bylo. Pravda je jako mince - vzdycky ma dve strany. Lide by se meli rozchazet dustojne.

babapsi
03. 04. 2014 16:46

Už to vidím, jak takovýhle pořízek se nechá mlátit od ženské, určitě nasedala rychle do auta, aby se před ním ukryla a přitom ho fackovala. Tyhle agresoři vždy lžou a dělají obět ze sebe.Já nevím zda mají tak špatnou paměť ? Proč se hrdě nepřiznají k tomu, že mlatí ženskou,když v soukromí jsou nelítostní a také zbabělí, chlapa by jen tak neuhodili! To by to schytali,ale ženskou? Jak může třeba stokilový chlápek tvrdit,že ho mlátí padesátikilová ženská ?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.