Míša Jílková (46) promluvila o opravdových důvodech vyhazovů z televize: Kvůli těhotenství to nebylo… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Míša Jílková (46) promluvila o opravdových důvodech vyhazovů z televize: Kvůli těhotenství to nebylo…

Nesmlouvavá moderátorka Michaela Jílková (46) »byla odejita« ze dvou pořadů a v obou případech to prý bylo kvůli začínajícímu těhotenství. Tomu se ale bývalá kotelnice brání a vysvětluje, že důvody byly mnohem složitější…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jakeline
07. 04. 2014 06:18

Já si myslím že kdyby nesympatizovala s ods dávno by tento nepodnětný pořad skončil její angažovanost nic neřeší ona bere spoustu peněz za nic

sateblit
06. 04. 2014 18:14

Míša Jílková by spíš měla promluvit o tom, kdo z vlivných v ČT ji ***, protože jinak by musela skončit už dávno!

babapsi
06. 04. 2014 17:05

ať nekecá, hlavně když v pořadu Máte slovo si pozvala do diskuse o zavádění regulačních poplatků dva důchodce, kteří tyto poplatky chválili a obhajovali, když celá republika byla na nohou a důchodci nejvíce - protože se jim poplatky nelíbily a také způsob jejich zavedení julínkem, to jsem od ní brala jako nutný postoj,aby v ČT vydržela,sama musela vědět že ti diskutující byli učelově vybráni,od té doby jsem žádný tento pořad neviděla a televizi už nezapínám 3 roky, pro mně se tito pracovníci všech televizí angažují zbytečně,televizi platit musím,ale nikdo mně nepřinutí se na ty s.r.a.č.k.y dívat! Tolik k její práci i práci těchto ostatních, dělají zbytečnou práci jen pro svůj zisk a pro své uspokojení,to uklizečka je aspoň užitečná !

starypes
06. 04. 2014 17:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

aveneta
06. 04. 2014 15:56

Sice se trochu naznačit jistý problém....ale nemůže do něj vstoupit plnou silou, ví že by jí to stálo místo např. cikánská problematika, to se bojí vyřešit všichni politici, ale jen tak na oko mluví o sociální spravedlnosti, ale nikdy nikdo do toho nezasáhl naplno, byť to stojí stát miliardy ročně.... prostě ubohost a totální nespravedlnost zde kvete v tomto státě naplno !!!!!!!!!!!!!

smazan_20150109
06. 04. 2014 16:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

polib.mi.zadel
06. 04. 2014 14:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20150109
06. 04. 2014 14:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fortyn
06. 04. 2014 13:47

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

sugarbitter
06. 04. 2014 12:13

Myslím, že cenzura nebo kritika nepatří do společnsoti, která se snaží být demokratickou. Stále se to příliš nedaří. A jsme opět o krok zpátky, když jsou media závislá, kouipená soukromými osobami vázanými na politiky, nebo dnes u ž politiky samotnými/ pan Babiš/ To není od něho ani moudré, mohl se aspoň nějak skrývat, takže odvaha zřejmě narůstá. Může. Koleje njsou zajheté, institžuce ovliuvňované již od začátku a tak se mladí bohužel zaučovali a zaučují. Advokáti mnohdy jako tzv lopaty, je to smutné jak je těžko se někdy domoci spravedlnosti.
Pan Jan Klíma /(oceněný včera zrcatkém vTý tý/ je také cestovatelem, a zřejmě má své limity, co se může vysílat a co ne. Jistě si říká, aspoň tak, lépe něco než-li nic. Pravda,a le demokracii by jsme se vzdalovat neměli, i tak jsme stále demokraticky hodně zelení / tím nemyslím stranu/

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.