Nespokojená Ivanka Gottová si dupla: Chce chlapa! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Nespokojená Ivanka Gottová si dupla: Chce chlapa!

Manželka hvězdy všech hvězd, samotného božského Karla se začala ve VIP zprávách na Primě trošku trápit, anebo jen nudit. Proto přísně zatleskala, lokajové se seběhli a paní poručila: "Chci k sobě chlapa!" Ivanino přání je totéž co rozkaz generála vojínovi - bezvýznamní padli k zemi a splnily přání velitelky!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hanick105
15. 04. 2014 21:56

Ivanka - nemohu si pomoci, ale její umělý hlásek s hvízdavými sykavkami ztišuji v TV. Je akorát Gottová - to ji vylepšuje. Komentování s příchutí mazlavého mýdla působí rušivě. Omlouvám se panu Gottovi.

street
03. 04. 2014 23:12

Co dodat...

Protekcni panicce - I.Gottove se moderovani o samote nelibi...

Divakum se hooooodne dlouhoooo nelibi , ze je moderuje ona, nesoudna zenska bez stipky talentu a nadani...

Domina si dupla - potrebuje chlapa... - ktery ji bude OBVESELOVAT a delat KROVI...

Kazde utery tak ted bude s.o.u.l.o.z.i.t s jednim panem na holeni a ve ctvrtek s druhym ...

..a tak dale - a tak dale...

dannaa
31. 03. 2014 14:27

Ivana,nedělej ostudu Gottovi a alespoň za života jej reprezentuj jako manželka. Až umře,budeš dělat scény,jak Ti chybí,tak si s ním a holčičkami užívej každý den.Tobě ale asi o Gotta moc nejde,jen o jeho konto.A o holčičky také ne,když už tak maličkou dcerku vystavuješ na jevišti kritice.

smazan_20150109
29. 03. 2014 05:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ferdinand6
28. 03. 2014 23:26

Ukníkaná, nosatá rachomejtle.

qwertina
15. 04. 2014 21:37

milrena
28. 03. 2014 09:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20150109
28. 03. 2014 11:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

avina
28. 03. 2014 09:53

Přestala jsem se dívat-nerozumím jí/v­ýslov­nost,h­las,pos­toj-šklebení.../. Nezachrání ji-jedině vyměnit!

karkulka_z_lesa
28. 03. 2014 08:55

Na té paní Gottové není NIC atrak­tivní­ho..­....ne­ní vubec fotogenická, hlas je absolutní katastrofa a stojí tam jak drevené poleno.....jestli si TV myslí, ze to ti dva chlápci zachrání...tak to tedy ne.....Gottová byla mozna dobrá produkcní, pred kamerou je ale jediná katastrofa.........

joudajoudovy
28. 03. 2014 08:31

neni se cemu divit, ze se ivca drzi zuby nehty, kdyz slavik kaja podporuje vymenny obchod.
"ja, na tv prime zapeji ci povim vesele historky z nataceni a ma ivanka, sikovna i nadana to deva, v peti dnech z mesice a ve 2minutách, zastatuje pred kamerou".
bozskiiii, udelas lepe, kdyz ji honorar pre*** v klidu domova.
zabijes tim dve mouchy jednou ranou.
lid radosti povyskoci nad odchodem prujmu a ivka, nad zvysenim kapesneho.

cotonice
28. 03. 2014 01:18

Já už myslela, že ji konečně vyrazí, vždyť se na ni nedá dívat. Je jako mrtvá ryba ,která pouze neustále hází rukou. Stejně mi je divné , jak si mohl Gott vzít ženskou s tak hnusným hlasem. Ono v těch zprávách VIP je to opravdu tedy snůška neschopných .A co ten Kraus - jak dlouho ho budeme poslouchat ,ten vůbec do médií nepatří. Obzinová se zřejmě zbláznila !!!

bum-bac-bum
27. 03. 2014 18:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20150109
29. 03. 2014 05:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

robin5
27. 03. 2014 18:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

xcarodejka
27. 03. 2014 18:02

KG měl asi mindráček "starého a malého chlápka",podobně jako Jan Saudek. Ten měl dámu dlouhou, tedˇmá dámu širokou. Jen extrémy. nevím, jestli má KG vkus, a domnívám se ýe moc ne, jen se snaží aby to tak vypadlao. Taky je asi sexuálně ujetý. On sem tam někdo vypovídá, jazyky lidem nevyřezal, že?
Ivana Gottová je bič boží na diváky. Já hledám trochu toho rerlaxu raději jinde, u Zlatogottky ve VIP věru ne.

beladona
27. 03. 2014 16:00

Někam zapadlo, že rádoby dělá stejnou školu jako Nagyová, kde titul dostanete za školné, je to škola na Žižkově, údajně škola vysoká.
Já se na to v TV nedívám, chtěla jsem zjistit jaká je to moderátorka a to jsem zkusila někdy když začala a pak někdy uprostřed této její sebevražedné a směšné kariéry a nic se nezměnila.Je to prostě netalentované poleno, co si budeme povídat. A protože je tak neomalená a otravuje v TV a zjevně otravovat bude, dokud tam bude šéfkou Obzinová, tak mi dělá převelikou radost ( vážně ano!) jak ji oblélají.To jí dělají naschvál.Ty její boule na stehnech v upjatých šatech, anebo styl stará-mladá.Ta ženská sama vkus nemá a tak to nemůže hodnotit.Jo, dělají jí to naschvál
Děsná věc je, že nebýt Gotta nezabírala by místo talentům.
Mistr přece není úplně blbý, vidí to, chce mít pokoj.Dost by mě zajímalo , když ona nemá zrovna komorní minulost, co vlastně v Americe jako aur per dělala

bum-bac-bum
27. 03. 2014 18:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

tenerife
27. 03. 2014 13:37

Jak zní jedno pořekadlo:,,Komu není z hůry dáno v apatyce nekoupí,, tak tady ani to vyztužení pomocí kolegů je k ničemu, když talent chybí. Ta paní Gottová nemá vůbec žádný šmrnc a pak, že není protekce.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.