Temná tvář Věry Chytilové: Problémová sousedka! Její pes potrhal dvouleté dítě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Temná tvář Věry Chytilové: Problémová sousedka! Její pes potrhal dvouleté dítě!

Ne všichni budou na Věru Chytilovou (†85) vzpomínat v dobrém. Zatímco většině lidí dělala radost svými filmy, její sousedé jí nemohli přijít na jméno. Stará paní totiž odmítala řešit vážné problémy, které neustále, byť neúmyslně, způsobovala. A nakonec to odneslo nevinné dvouleté děcko…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

starypes
14. 03. 2014 06:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

baronessa
13. 03. 2014 17:10

Vy tam v redakci - vážně vám to není blbý??

illis
13. 03. 2014 20:36

baronessa Na druhou stranu není nic horšího, než nezvladatelný pes, který ohrožuje vše živé kolem sebe . Paní Chytilová moc dobře věděla, jak je pes nezvladatelný a přesto ho neměla na vodítku a ještě mu sundala náhubek. Tohle je hlavně hodně nezodpovědné chování majitele psa .

gabi50
13. 03. 2014 12:48

Při vší úctě k paní Chytilové, nejen ona, ale i ostatní neukáznění pejskaři, by zasloužili akorát nakopat pr.del, a to pořádně. Psi mi nikdy nevadili, ale poslední dobou je začínám nesnášet, a to jen díky tomu, že musím denně koukat na zesraný trávník pod oknem a kolem domu. Přestože jsme dali cedulku, že se jedná o soukromý pozemek, pejskaři zde klidně dál nechávají psy pobíhat a sr.át. Nejagresívnější bábu už jsem si vyčíhala, kde bydlí a už se chystám ty srač.ky vysbírat a vysypat jí je před vrátka, třeba se jí pak rozsvítí v palici. Obecní úřad už zde dokonce instaloval odpadkový koš, který se pravidelně vyváží, ale bohužel bez papírových sáčků na psí exkrementy, většina pejskařů je líná vzít si z domova svůj sáček, takže stejně po svých psech neuklízí. Někdy je dobré nasypat do trávy agresívní rajskou směs pepře, chilli atd., ať si pejsánek dáchne a pak je pár dní pokoj

baronessa
13. 03. 2014 17:11

skutečně si myslíte, že je nejvhodnější doba na debaty o psích exkrementech?

haha
14. 03. 2014 11:40

máte pravdu,já sama mám 2 psy a uklízím po nich a může mě trefit,když jdu po Vinohradech a všude je tam naděláno

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.