Petr Kramný posílá vzkaz z vazby a co všechno ukázal výsledek pitvy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Petr Kramný posílá vzkaz z vazby a co všechno ukázal výsledek pitvy!

Petrovi Kramnému (35) obviněnému z vraždy Moniky (†36) a Klárky (†8) se hroutí obhajoba! Policie rozprášila jeho tvrzení o otravě. Zabíjel prý elektřinou! On ale z vazby přes advokáta vzkázal: »Trvám na tom, že jsme byli otráveni!«
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

tarka
11. 03. 2014 20:30

"Mluvil jsem s patologem, který obě pitval,“ vyvrátil pro MF Dnes tvrzení egyptských lékařů přednosta Ústavu soudního lékařství z ostravské Fakultní nemocnice Igor Dvořáček. " Už vidím, jak tento člověk poskytoval takovéto informace AHA

subrosa1976
11. 03. 2014 16:54

Na téma Kramný jsem už toho napsala dost, přesto je ten případ velmi zvlaštní. Od počátku se tvrdilo i v nebulvárních médiích o tom, že šlo o otravu. Teď zase řeší otázku zabití proudem. No, vážení řeknu Vám, že ten člověk mi prostě nesedí, působí chladnokrevně. Ale horší je, že takových vražd je v republice čím dál více. Je to alarmující. Každý den něco. Ve filmech dávají návody, jak vraždit. Tak co se pak divíme. Jasné je jedno, on jediný ví pravdu, nikdo jiný a on prostě bude zapírat pořád. Důkazy nepřímé mě zatím nějak nechávají v klidu. Pořád čekám na důkaz přímý!!!! Napadá mě, že si myslel, že v Egyptě se to nevyřeší, že jsou tak trochu tři kroky za námi, že nebudou řešit nějaké cizinky, že je tam téměř každému špatně, takže zamaskuje hlavní motiv třeba vedlejším zvracením.

adeso
11. 03. 2014 18:13

konečně jedna rozumná

mrdounberlusconi
11. 03. 2014 16:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

santamonica
11. 03. 2014 16:38

Petr Kramny: »Trvám na tom, že jsme byli otráveni!«
Jen trvej, Peto, trvej. Jeste si i nozkou pridupni, popripade se valej po zemi a rvi jako pavian. Tak to prece delaji rozmazlene deticky kdyz neco chteji a "zli" rodice reknou ne. Copak nechapes, ze tvoje tvrzeni ma asi takovou hodnotu jako lonsky snih? Mozna, ze bys mel zacit premyslet jak zmenit vypoved a prejit z "byli jsme otraveni" na "Monika chtela zabit mne a ono ji to nevyslo".

hrabenkaostrovinova
11. 03. 2014 15:33

A co takhle milí vševědovodé říci si "Vím, že nic nevbím" a korupce je všude, i v Egyptě.

adeso
11. 03. 2014 18:14

copak to tu vykvetlo za kravinu? jo hrabenka.... tak to jo hlavně že policie ví, hrabenko

atakdale
11. 03. 2014 13:20

ten arogantní prasák by měl nadosmrti sedět v lochu
mě by zajímala jeho rodina, přece vychovat někoho tak, že naplánuje a provede vraždu manželky a dítěte není až tak běžný a v genech to člověk rozhodně nemá, tudíž co má ten kramnovrah vlastně v hlavě, jakou on má představu o životě a o světě vůbec, o lidech kolem něj? dyk to je totální kkt!

adeso
11. 03. 2014 18:18

no vyžadoval respekt, je velký, šikovný a krásný. Manželka ho měla za neschopu, a to oni nesnesou. Nakonec který z nás to snese.. A protože parohy a ještě rozvod neunesl, žena neposlouchala , sakra co s tím... buhví co mu matinka tloukla do palice.. věřím, že na tom má velký podíl... kdyby promluvila sestra asi bycho se divili.

ho.no
11. 03. 2014 10:10

Proboha,ať to policie už konečně uzavře!Nejde kolem toho nevšímavě "chodit".. Je to strašné,co se stalo a jestli to skutečně udělal,čemuž už od začátku věřím,i když mi to rozum nebere,ať s ním už konečně pořádně zatočí!!!!!!!!!!!!!

evicka55
11. 03. 2014 08:42

Věřím,že naše policie je natolik schpná a případ dovede ke zdárnému konci.Vraha odsoudí a potrestá.Škoda,že byl zrušen trest smrti.

soltero1
11. 03. 2014 08:59

Přesně tak, podle všeho to byl on. Bestiálně zabil manželku a vlastní děcko... Adekvátní trest vidím jen smrtelný.

Už ho vidím, jak se bude dušovat, že dcerku zabil jen omylem...

adeso
11. 03. 2014 18:19

neboj , ten nikdy nepřizná ani prd

poletucha
11. 03. 2014 11:45

Taky doufam.Ale trest smrti by byl moc rychly Evicko, pokud dostane vyjimecnej trest, bude si uzivat! Bude delat devku celymu lochu!

mrdounberlusconi
11. 03. 2014 16:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

egyptanka
11. 03. 2014 20:53

xeva
11. 03. 2014 08:01

Jen ho policie nechala uplacat se ve vlastni lzi
Snad mu ten samoliby skleb v base nekdo sunda

marie60
11. 03. 2014 06:49

Vždyt´ o těch rozleptaných žaludcích to přišlo z Egypta a najednou to není pravda ? A co naše vědmy? Jedna řekla, že je P.K zavraždil kyanidem..bla bla bla. At´ už je konečně tenhle případ u konce, nebo ještě někdo vymyslí další verzi.

mrdounberlusconi
11. 03. 2014 06:58

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ctown
11. 03. 2014 08:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.