Zlom v egyptské kauze: Monika a Klárka nezemřely na otravu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Zlom v egyptské kauze: Monika a Klárka nezemřely na otravu!

Bedlivě sledovaný případ úmrtí dvou Češek v Egyptě přináší nečekané informace! Policie podle FTV Prima tvrdí, že nezemřely na otravu!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ivuska1
09. 03. 2014 17:32

pitva ukázala rozleptané žaludky, ale že žádné zvracení ani průjem neprokázala ??? Tak to je dost divne.Kazde telo totiz automaticky reaguje pri otrave zvracenim a prujmem.

citrooon
09. 03. 2014 14:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prroud
09. 03. 2014 14:50

Jo no,pak na ne jeste pro jitotu udelal baf za rohem,utopil je a pustil jim plyn,jistota je jisto­ta,,,,­,,,,,,­,,to­be uz to ani neni blby citrone........jak jinak,prazdnej sud nejvic duni,ty ses tak hloupej,ze uz se tim vyslovene bavim

citrooon
09. 03. 2014 14:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prroud
09. 03. 2014 14:52

Presne potvrzujes,co jsem psal pred tim............ ,problem je,ze az dostanes rozum,radosti se z toho zblaznis a zas budes citrooon

prroud
09. 03. 2014 12:34

Mam zatim jen jeden zaver a jedno jasno,ze je to tragedie,zemrela mamka s dcerou,vic nevim a preju si,aby se vec spravedlive objasnila,znat pravdu.

prroud
09. 03. 2014 12:40

Nicmene cela diskuse o pripadu od samyho zacatku mi hodne dala! Obrazek naro­da,jed­notliv­cu..­....­...do budoucna lekce k nezaplaceni.Vzdycky jsem vsem kolem sebe pomahal,kdyz to slo,podle moznosti,dela mi radost delat radost druhejm........ted aspon vidim,vlastne komu jsem se snazil pomoct,povzbudit,uz se tezko hledaj normalni hodny lidi v tyhle spolecnosti,vidim jen zast,n­enavis­t,krve­lacnos­t,za­vist,n­epre­jicnos­t,ne­zodpo­vednost a sobecky ega....smutny

prroud
09. 03. 2014 12:46

Cihate na sebe navzajem,jeden na druhyho,i ostatni,abyste si na sobe pomohli,a kdyz nic jinyho,aspon si na sobe masirujete ega a rikate tomu "Zivot­"?..­...bu­diz,kaz­dyho volba,na kazdou svini se nekde vari voda

bum-bac-bum
09. 03. 2014 13:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bum-bac-bum
09. 03. 2014 13:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prroud
09. 03. 2014 13:57

Upresnim,co jsem napsal,bylo obecne,ne primo na Kramnyho,tech diskuzi je tu habadej o komkoliv znamym,ke vsem jste stej­ny,od­suzu­jete,­bejt po vasem,jsou osklivy,nebo hloupy,znicite jeKramnyho neznam,nevim jakej je,jen jak mi ho "vsichni" pred­stavu­jete,­stej­ne jako vsechny ostatni,o kterejch se pise,"jenom to nejhorsi" a libujete si v tom,pripad beru taky jen obecne,protoze nejsem na mordy expert a nevim jak to beha.Prevadis pomoc na penize? Ty jsem zrovna vubec nemel na mysli,tak to vidis,uz nic jinyho nez prachy nevidite

prroud
09. 03. 2014 14:00

Nevim jestli nahodou nemate pravdu,to je fakt,ale kdybyste ji i meli,pisete a nevi­te..­....­....vz­dyt si to precti vsechno vsude zpatky,ty hromady hnoje........

mirekk
09. 03. 2014 11:20

Zajímavé, tvrdili přece tehdy ti vyšetřovatelé,, že měly obě oběti rozleptanou žaludeční sliznici až do formy gelu.. že to byla těžká intoxikace... a najednou obrat? Asi jim tedy vrah (a myslím si od začátku, že to JE Kramný!!) nasadil do útrob Vetřelce!!! Tutově!!

illis
09. 03. 2014 11:09

Tohle je hodně smutná záležitost o život přišla maminka s dcerkou

mirekk
09. 03. 2014 11:23

No Kramný s sebou vezl v kufříčku malého Vetřelce, to je přeece jasná věc! A teď se ukáže, že ho vypěstoval doma na balkóně, jak jinak, vejce tam sousedé viděli.. nic jiného to nebude. Ne, ale je to smutná věc, bez legrace - jsem na 1000000% přesvědčen od začátku, že vraždil on, nikdo mi to nevymuví, jak se tvářil už tehdy, choval.. nagelíčkovaný, pečlivě vyholený, bez kapky emocí - mně se tohle stát, zhroutím se, neholím se a nečešu a nemám sil (zažil jsem něco podobného, naštěstí nešlo přímo o dítě s manželkou), ale fakt jsem neměl sil ani myyšlenek na to, abych se přepečlivě vyholil a nageloval a kdovíco, ani jsem nejedl a nespal, kalhoty mi padaly... on JE VRAHEM!!!!

ho.no
09. 03. 2014 09:22

PRDE,běž už zpátky do Prd.le.Jsi totálně vypatlanej!Nikoho nezajímáš,uvědom si to konečně Ty trotle­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!

prroud
09. 03. 2014 07:56

Jasne,byl to bud Fantomas,nebo nejakej E.T.,ale at to byl kdo chtel,nejmenoval se jinak nez Kramny..... . At to byl on,nebo nebyl,at se stalo cokliv,jak vidim,nevime vubec nic,doted jsme se drzeli otravy protoze MEDIA napsaly! A porad nevidite tu manipulaci!!! A tlacite vykonstruovany dogmata......nkonec se jeste ukaze,ze poleptami taky zadny nebylo a spaly bez polstare,jsem zvedavej,s cim vyrukujete potom,ze je saman a udelal na woodoo bububu?.......A kdyz rikam cekejme na vysled­ky..­....­...js­em spatnej

bum-bac-bum
09. 03. 2014 10:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ninka64
08. 03. 2014 22:57

Na Primě po příletu z Egypta říkal ten vyšetřovatel, že otrávené nebyly, ale vinu na smrti nese Kramný.

bum-bac-bum
09. 03. 2014 10:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.