Bartošová se už zase cítí jako hvězda všech hvězd: Chce velké peníze! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Bartošová se už zase cítí jako hvězda všech hvězd: Chce velké peníze!

Za dobrou hudbu zaplatit slušné peníze? Na tom není nic špatného. Ale zaplatit balík za to, že se na jevišti zpěvačka podivně houpe a přitom otvírá ústa na playback? To už se nikomu nechce. A právě s tímhle problémem se potýká Iveta Bartošová (47), která měla zdvojnásobit ceny, které chce za koncert.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

alfin
12. 03. 2014 04:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hejhej
11. 03. 2014 19:57

Uveřejněné fotky u článku přesně dokazují opilou, přihlouplou Bartošovou, která se cítí jako hvězda

mysicenka
11. 03. 2014 14:07

tuto paní za zpěvačku vůbec nepovažuji, je to nemocný člověk, který by se měl napřed vyléčit a pak si najít pořádné zaměstnání..., ona ale bez pozornosti novinářů neumí existovat, je to vlastně chudera

hejhej
11. 03. 2014 11:42

Bartošová není už několik let žádná zpěvačka. Otevírat naprázdno ústa dokáže snad každý.
Vždycky byla sebestředná, namyšlenámu a ten její debilní chudák má asi hudební hluch, k tomu primitiv a "myslí" si, že jim pořadatelé budu kývat na nesmyslné podmínky.
Já se jenom divím, že se ještě někdo najde, kdo si koupí lístek na na nezpívající alkoholičku.
Já osobně její koncert ani zadarmo, nikdy nepatřila moje oblíbence.Máme tolik skvělých zpěvaček, škoda času na alkoholičku a hulváta Rychtáře.

martajo
11. 03. 2014 12:16

hejhej nikdo tě nenutí tam chodit. Já jsem na IB byla ve Svitavách a koncert byl senzační. Zpívá stále moc dobře.

kkrampota
11. 03. 2014 12:40

A proč jsi nic neodepsala na mé příspěvky ? Došly Ti argumenty ? A jen pro úplnost - kdy byl koncert ve Svitavách a kde je Iveta zase dnes ? Ona houpačka jde nahoru a potom zase dolů, s tím nikdo nic nenadělá......

lillyli
11. 03. 2014 12:51

Já se taky divím, kdo si může na IB koupit lístky. Očividně to jsou velmi nenároční lidé s hudebním hluchem nebo recesisti.

mirekk
11. 03. 2014 12:57

Asi tak. Ona už tak 15 let není zpěvačka a nebyla vlastně nikdy, její kníkání o rozsahu jedné oktávy (a to přidávám!) byly na nic. A dnes se ani do playbacku netrefí, klátí se tam jak stará vrba ve větru, chodit neumí, se schodů nesejde.. jje to asi sranda, sledovat tu sešlou feťačku-alkoholičku - někoho to prostě baví - ale tedy já takovouu divnou srandu nemusím; je smutné, jaká troska je to, psychicky i fyzicky dementní zchtralá předčasná stařena, ani mluvit neumí, vůbec, ale vůbec nic neumí a nedá se na ni dívat a ani ji poslouchat.

hejhej
11. 03. 2014 14:32

Zpívá stále dobře?
To za posledních 10let zpěv nepředvedla, před tím se dostala na "špici" díky Štaidlovi.
Možná, po několika deci se dá její kapřík snést

mirekk
11. 03. 2014 12:59

Jj i na recese jsou tu lepší komici, tohle je strašný ophled - plešatá, bezzubá, scvrklá a blekotající stařena, potácející se a klátící - hrůza, měla by být v léčebně, jak loni v létě sliboval její kriminálnický děda-manžel, slyšeli jste, co řekl TV Barrandov, primitiv? Je to pánské přirození shnilé nefunkční - ať jsem slušný. Hezký den všem.

bum-bac-bum
11. 03. 2014 11:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bleskahromy
11. 03. 2014 09:26

Článek je paskvil od prvního až do posledního písmene.Cena je naprosto normální, narozdíl od pisatele.

martajo
11. 03. 2014 09:29

bleskahromy. Stručné a jsné. Také to tak vidím.

kkrampota
11. 03. 2014 10:08

On je velký rozdíl mezi cenou vstupenky a mezi cenou, kterou za své vystoupení "paní zpěvačka" požaduje. Asi jim kapku pozdě docvaklo, že i hvězdy, jejichž koncerty jsou obratem vyprodané potřebují sponzory, protože bez toho to prostě nejde. Kdyby se měly náklady na koncert zaplatit jen ze vstupného, nemohlo by se pořádat vůbec nic !!! Takže nekoukejte na cenu vstupenky a naučte se číst - ....ceny, které chce za koncert ! Je totiž rozdíl vystoupit jen s mikrofonem a aparaturou nebo s kapelou, která bude chtít zapla­tit.­....­....­....­..... Všimněte si, které koncerty se ruší - ty s kapelou, to její kapříkování na diskotékách většinou projde, protože pořadatelům se peníze vrátí jinak (za chlast, kterého se určitě prodá hodně a pak už může i Ivet na scénu, protože ji nikdo nevnímá a skandují ze setrvačnosti a předem získané dobré nálady...)

hejhej
11. 03. 2014 13:51

kkrampota: Jen se divím kapele, která má odvahu "doprovázet" kapříkovou kníkalku.

mirekk
11. 03. 2014 14:00

Taková kapela už neexistuje, ne. přece si s sebou kvíkna vozí jen CD a "zvukaře", neboli tajtrlíka, který jí tam to CD pouští

almes
11. 03. 2014 09:07

Každému normálnímu člověku dojde, že článek je blbost jako mraky, stačí se podívat na jakýkoli portál se vstupenkami na koncert a ceny si srovnat. Jenže Iveta je vděčné téma, tak proč nenapsat blbosti že? Hlavně když lidi čtou.

martajo
11. 03. 2014 09:11

almes

kkrampota
11. 03. 2014 10:36

Jak už jsem napsal níže i výše - kdy Vám konečně dojde, že je vás stále méně a méně, kdo o ni ještě stojí a ty koncerty se nezaplatí. A abych nebyl až tak zlý - možná by přišlo více lidí, ale když ta chudoba na rozdíl od jiných zpráv fakt není blábol !!! Není první ani poslední, jejíž koncerty se ruší, protože lidi na to fakt nemají a když u ní ještě ani není záruka kvality, tak obdivuji pořadatele, kteří její vystoupení vůbec plánují....
CENA VSTUPENKY JE NĚCO JINÉHO NEŽ JEJÍ POŽADOVANÝ HONORÁŘ

hustik
11. 03. 2014 09:06

Stačí se nani podívat, když jde v kulichu a čepici s igelitkou bůhví co nakupovat.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.