Brutální proroctví Farmáře Pavla: Soutěžící se po slovech podivína zhroutila, nebral ohled ani na malé dítě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Brutální proroctví Farmáře Pavla: Soutěžící se po slovech podivína zhroutila, nebral ohled ani na malé dítě!

Blíží se páteční večer a s ním i nová porce dekadentního humoru a elegie zoufalých duší v pořadu Farmář hledá ženu. To, co bylo v minulých dílech možné vnímat jen v náznacích, vypuklo nyní na všech frontách s nebývalou intenzitou. Kdo tipoval, že bude letošní porce farmářského hnoje páchnout více, než kdy dříve, tipoval správně. Jedním z důvodů je příšerný útok Pavla na mladou maminku Lídu!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

6010
12. 06. 2017 10:04

Také jsem se ho lekla, jen jsem ho zahlé­dla.Ne­pocho­pitel­ná drzost z jeho strany, ukazovat se na veřejnosti.Ale někdo to sebevědomí má.Já tak vypadat, tak chodím kanálama.A on je nejen ošklivý, ale i líný a neomalený.Co to mezi námi žije za lidi?

ferdinand6
07. 03. 2014 19:00

Ošklivý a ještě zlý. Kombinace opravdu ďábelská.
V tomto případě bych brala jako výhru, kdyby mezi námi ta jiskra nepřeskočila .

mrdounberlusconi
06. 03. 2014 04:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

marie60
05. 03. 2014 16:57

Už ten jeho vzhled mi nahání hrůzu.Divím se babám, že bojují o jeho přízeň. Kdyby z té soutěže chtěly odstoupit, tak by asi musely zaplatit nějakou sumičku.

sugarbitter
05. 03. 2014 17:15

Kdo bojuje? Je to soutěž, tak,když se nechtěly hned zbalit, tak to tam odkroutí a zmizí, i když ta Saša bude skromnější.... TZenhle člověk musí makat sám na sobě a hlavně ať nemá ani děti.vě+tšinou se přihlásí jen neschopní jedinci nebo exhibicionisti co chtějí byt v TV.

6010
12. 06. 2017 10:06

Je to pravda.Holky se tam přihlásily, protože za to asi dostanou nějakou slušnou sumu.Ale jak to tak sleduji, tak se tam hlásí pořád stejné typy farmářů.To je taková stejná sorta lidí, jsou jako bratři.

mirkazam
07. 03. 2014 10:18

Takové obludy jako je ten zubatec by se normální ženská polekala. Ale tyto baby na tom musí být hodně špatně,když o někoho jako je on ještě bojují. ...fuj

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.