Vražedkyně tří novorozeňat dostala 22 let. Advokát se bojí, že jí ve vězení ublíží! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Vražedkyně tří novorozeňat dostala 22 let. Advokát se bojí, že jí ve vězení ublíží!

Jednatřicetiletá žena z Vlasatic na Brněnsku půjde za vraždu svých tří novorozených dětí na 22 let do vězení. Úhrnný trest by si měla odpykat ve věznici se zvýšenou ostrahou, rozhodl dnes Krajský soud v Brně.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

binddy
09. 03. 2014 04:56

Právník správně říká,že se usmrcení dítěte považuje i v kriminále za nejtěžší zločin a má obavy,že se jí ve vězení něco stane. Já budu jedině ráda,když ta ženská co to provedla,zažije co to je strach o život.

soltero1
06. 03. 2014 17:47

Lůza plodí jen další lůzu. Co by z těch dětí vyrostlo? Pravděpodobně zase jenom další fetky, nositelé Nobelovy ceny by z nich určitě nebyly. Zaslouží si tedy sterilizaci a tvrdou práci nejlépe v kamenolomu.

verasum
06. 03. 2014 14:19

Vážený pan advokát se bojí,že ji ve vězení ublíží?? Broboha taková zrůda si nic jiného nezaslouží!! Dala ona těm bezbranným dětem šanci na život?? Ony se na rozdíl od ní nemohly bránit!!!Má štěstí,že zrušili trest smrti. Ten by si tato zrůda zasloužila!!!

listure
06. 03. 2014 10:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

raspina
06. 03. 2014 11:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prroud
05. 03. 2014 18:12

Uz aby se protlacily referenda!!! At si muzeme v tom nasem bordelu konecne udelat poradek,aby kazdej gauner dostal co si opravdu zaslouzi!!!

mememumu
05. 03. 2014 18:51

Jasně, dát deb.lům právo rozhodovat o životě jiných lidí. To je fakt přesně to, co našemu státu chybí.

prroud
05. 03. 2014 19:11

Pod pojmem narod si tedy predstavujes debily?!!!

prroud
05. 03. 2014 19:16

Mel by ses poucit o tom,co po cela tisicileti dobre fungovalo,rika se tomu "prirozeny pravo"!

mememumu
05. 03. 2014 19:50

Pouč mne, kde po celá tisíciletí dobře fungovalo, že "lid" rozhodoval referendem o vině a trestu?

prroud
05. 03. 2014 21:04

Mluvil jsem o prirozenym pravu,a jestlize tvrdim,ze nejlepsi soudce je lid,tak si za tim stojim! O vine,nebyla rec,o ty se casto lidi ani nedozvedi,od toho aby ji dokazali jsou tu placeny profesionalove! Lidi,maji rozhodovat o trestu! A jinak s tim "zako­nikem­",ano,­cintam si pentli,necetl jsem ho a jestli je podle tebe takovej jak ho zrejme citujes,pak by stalo za to se docela vazne zamyslet na tom,co je s nasim pravem spatne!!!

prroud
05. 03. 2014 21:06

http­://www­.outsi­derme­dia.cz­/Zakla­dy-prirozeneho-prava--a-karmickych-zakonu-1-dil-Prirozene-pravo-1.aspx , tady mas prirozeny pravo,myslim si,ze je opravdu vysoko nad vykonstruovanym cancem,jmenem zakonik!

prroud
05. 03. 2014 21:09

Nakonec o kvalitach nasich zakonu a nasi spravedlnosti vime vsichni kdo jsme soudny,co je to za bordel prostitutek!!!!!!!!

mememumu
05. 03. 2014 21:13

Jasně, nejlépe je o kvalitě našich zákonů a naší spravedlnosti informován ten, kdo ani o jednom vůbec nic neví, k čemuž se ještě hrdě hlásí. Marně přemýšlím, kdy naposledy jsem potkal většího hlupáka, než jseš ty, prroude.

prroud
05. 03. 2014 21:34

Odhodils slusnost,no prima,BLBECKU! Nauc se cist,nepsal jsem o tisiciletich ve vztahu k referendum,ale ve vztahu k prirozenymu pravu!!! Jestli ty se zabejvas pravem a hodlas se v tom oboru nedejboze zivit,bude toho svinstva jeste vic,bohuzel! .Ledaze "studujes" v Plzni!Jeste lepsi

prroud
05. 03. 2014 21:36

Uz to samo o sobe,cela kauza Plzen ukazuje kde s pravem jsme,a co je na tom nejhorsi,ze je to az tak okaty,ze na to nepotrebuju ani vzdelani v oboru kterym se ohanis,pak kdo je tady hlupak

mememumu
05. 03. 2014 21:13

Naivní blábol odtržený od reality, takže chápu, že se to de.bilům musí líbit. Heil Pitomio!

prroud
05. 03. 2014 21:42

Dosly ti argumenty,ani se nedivim,pri tvy naivni radobyucenosti,kdyz te rozseka obycejnej selskej rozum a logika.Az se naucis davat pozor a neplist si referendum s prirozenym pravem,dej vedet,do ty doby jsem s tebou skoncil,nejsi protivnik v diskuzi,jen zvanil co kdyz nema odpoved,zacne urazet!!

mememumu
05. 03. 2014 21:09

Ty spíš přemýšlej, co je špatné s tvým mozkem. Jinak lehce upřesňuji a opakuji dotaz: Pouč mne, kde po celá tisíciletí dobře fungovalo, že "lid" rozhodoval referendem o trestu? A dodávám další dotaz: proč o vině mají rozhodovat "profesionálové" a o trestu "lid"? Kde se vezmou profesionálové a v jakém oboru to mají být profesionálové? Jak "se často lidi nedozvědí o vině"?! Co to je za blábol? Uznání viny je předpokladem uložení trestu, tedy kdykoliv se lidé dozvědí o uložení trestu, dozvědí se i o uznání viny. Ale to jsme zase narazili na cintání si pentle, co?

mememumu
05. 03. 2014 19:51

Po čtení těchto diskusí s exoty jako jseš ty nelze k jinému závěru dojít.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.