Rodina Schumiho prý lže: Nechtějí světu říct krutou pravdu? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Rodina Schumiho prý lže: Nechtějí světu říct krutou pravdu?

Ačkoliv davy fanoušků a přátel bývalého šampióna F1 Michaela Schumachera trpělivě čekají na nové, pokud možno povzbuzující zprávy o jeho zdravotním stavu. Rodinavšak stále mlčíí s tím, že nemá žádné nové informace. Odborníci však tvrdí, že Schumiho rodina dobře ví, jak na tom Michael je.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

b.r.s.a
04. 03. 2014 14:30

Slávu a peníze by neměl,kdyby nebylo obyčejných lidí-fanoušků.
Když ho "uctívali" jako boha ,provolávali mu slávu atd...to manželce nevadilo.Spíš naopak.Teď když ti samí fanouškové chtějí o tom svém "idolu" vědět co a jak,tak jí všechno a všichni vadí.
To je holt úděl slavných a známých ,ale to věděla celou dobu.
Navíc takový je prostě život a nevyhne se ani dobrým,ale ani špatným událostem.
Proto dost dobře nechápu toto chování.

fandajiri
04. 03. 2014 15:57

Já nechápu proč jim nedají pokoj. To co se stalo je pro rodinu šok a ještě dotěrní novináři se svými bláboly. Nevím jak by jste vy rajtrlikoval před kamerami, kdyby to potkalo někoho z vaší rodiny. Být manželkou Schumiho beru do rukou násadu od lopaty a novinářské hyeny ženu od špitálů a rodiny co nejdál.

honzina
05. 03. 2014 07:01

Proto má Schumi manažerku, která by tohle měla ošéfovat. A proč jim novináři nedají pokoj?? Protože má po světě spoustu fanoušků, kteří ho mají rádi a zajímají se o něj. Myslím, že vůči nim to je hloupý a nefér, protože pak dochází ke spekulacím a nesmyslným článkům, páč novináři něco psát "musí" a je to ještě horší, než kdyby jim rodina nebo lékaři řekli proavdivé informace.

b.r.s.a
05. 03. 2014 12:53

Já bych netaj­trdlí­koval­,pro­tože nejsem až tak známý atd...
Ale měli jsme v rodině několik úmrtí,moje žena umřela ve 29 letech,mě zůstali dva malí kluci.A když se mi někdo vyhýbal,že mu bylo třeba hanba nebo něco takového , mě to bylo nepříjemný!!!!!!!!
Člověk to v těžkých až hnusných chvílích prostě potřebuje ventilovat.Ale to ví každej,ona holt musí třeba před novináře,ale to všechno věděla a ví.

bibs_7
04. 03. 2014 11:57

Vsak dajte im uz sakra vsetci pokoj. "Rodina lže blabla" a podobné iné žvásty. Ako keby boli povinní chodit na raport do bulvárnych plátkov a podávat im o svojom súkromí hlásenie. Nie sú.

b.r.s.a
04. 03. 2014 14:35

To tedy nie sú
Ale proč chodili,když se penízky a sláva vylily

ivoadler
04. 03. 2014 10:34

Ať tak, či tak, hvězda zhasla. Rodinka si to nechce připustit.

hrabenkaostrovinova
04. 03. 2014 14:20

proč ta zloba? Rodině se nechce vyslovovat pesimistické průpovědi, jelikož stále věří.

b.r.s.a
04. 03. 2014 14:32

b.r.s.a
04. 03. 2014 14:32

majojo
04. 03. 2014 21:00

Možná doufají, že hvězda odešla a vrátí se jim manžel a táta. I když s postižením - prachů snad vydělal dost.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.