Kruté probuzení: Pro Petra K. si ráno přišli s klepety a obvinili ho z vraždy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Kruté probuzení: Pro Petra K. si ráno přišli s klepety a obvinili ho z vraždy!

Kdo tohle čekal, tak se dočkal! Petr K. je v rukou policie. "Mohu potvrdit, že byla zadržena a následně obviněna jedna osoba. V současné době řešíme otázku podání návrhu na vzetí do vazby," řekl serveru Novinky.cz Vít Legerský z Krajského státního zastupitelství v Ostravě.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

majolka232
20. 02. 2014 11:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

citrooon
19. 02. 2014 12:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

verajc
20. 02. 2014 08:07

když umíraly tak s nimi byl v jedné místnosti a ničeho si nevšiml.

majolka232
20. 02. 2014 11:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mindasek
19. 02. 2014 10:34

Tak holky mohou klidně spát a spravedlnost dosáhla svého . A tak díky naší policii .Petrovi přeji vše jen to nejhorší a v kriminále pobyt ten nejhorší a spoluvězni ,aby si užily .

majojo
19. 02. 2014 11:12

Holky budou klidně spát, až jejich vraha pravomocně odsoudí. Ovšem být jejich rodinou, tak ten příšernej náhrobek sundám a schovám ho pro vrahouna. Co si sakra myslel, že si tím vykoupí? A kdo tuhle parádu nakonec zaplatí?

prroud
19. 02. 2014 11:37

Vdim ze mas dokonale jasno,urcite si prejes abys byl taky takhle svym okolim odsouzenej,pravda nepravda,bravo!

filuska77
19. 02. 2014 13:27

proude, nečil se, takový tu nikdo není... akorát že zatím to vypadá holt na Kramnho a policie určitě něco má. Věř tomu, že jak půl roku tvrdili, že nic nemaj - tak buď je pitva, která ukázala prstem na něj, nebo se něco hnusnýho profláklo.. To by si v civilním případě nedovolili dělat humbuk

aperio
19. 02. 2014 10:17

konečně ! Kdepak jsou jeho zastánci , kteří tady křičeli , že je nevinný , teď určitě zase otočí ....Od počátku bylo jasný , že on je vrah !

prroud
19. 02. 2014 10:33

Neotocim,to se pletes,"kricel" jsem a kricim dal,ze je svinstvo delat vraha z nekoho,o kom se nevi,jestli vrahem skutecne je!Za tim si stojim!!! Psal jsem jasne,ze vrah by mel sejit stejnou smrti jakou pripravil svy obeti,a to v primym prenosu tv pro dalsi podobne planujici parchanty,aby vedeli jak skoncej!Ovsem psal jsem vrah,at jim je kdoko­liv.Ne­pouka­zoval jsem debilne na kohokoliv jen proto,ze si myslim,ze to je ten a ten,to by ukazovalo jen na to jak jsem primitivni a hloupej!!!

filuska77
19. 02. 2014 13:29

klidně křič ale bez nějakých důkazů z něj policie vraha nedělá. Nejsi spasitel Kramnýho. Horší je že ti asi nevadí ty dvě mrtvé. O ty jde.

citrooon
19. 02. 2014 12:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

1pravda1
19. 02. 2014 10:15

Stejně to musí být bezcitný člověk, když zavraždí i dceru, možná proto, aby nemluvila a neprozradila ho.

romanetta
19. 02. 2014 10:12

AHA: " ... Kde asi udělal Petr K. chybu,..."

To je opravdu stupidní otázka. Kde udělal chybu? No přece hned na začátku, když se rozhodl zabít svou rodinu!!!

1ivnz
19. 02. 2014 10:09

Od samého začátku se choví divně, cokoliv řekl,tak mu oči vysílaly signály,že je to lež co říká, docela mě zajímají jaké mají důkazy...

filuska77
19. 02. 2014 13:31

divně se chováme všichni Ale nikdo z nás není se svou rodinou sám na pokoji a rodina se otráví a celá pomře, jen my přežijeme a nic nevíme. Hraje si na záhadu zamčeného pokoje

1pravda1
19. 02. 2014 10:08

Naše policie měla zřejmě jasno už dříve, ale nemohli ho obvinit dokud se nevyjádří egyptská strana a neuzavře vyšetřování. Myslím, že už jen domovní prohlídka včetně počítače - jestli tam nejsou vyhledávány informace o jedech atd. Několikahodinový výslech a detektor lži a myslím také rozebrání jeho chování policejními psychology, domácí zabíjačky jsou nejvíce objasněnými vraždami vůbec, zvlášť v ČR jsou na to policajti machři, také museli informovat státního zástupce, předložit všechny důkazy, takže to chvíli trvá. Ale i normální člověk pochopil, že vrah, který se vůbec neptá, kdo to jeho nejbližším udělal, je celkem jasný, protože on ví kdo. Také je možné, že Kramný si myslel, že je po všem a začal dělat chyby.

6010
19. 02. 2014 10:06

Nevím, jaké má policie nové a pádné důkazy, ale jedno mi bylo jasné.Uváděl, že všichni tři měli žaludeční a střevní potíže.Ale on měl kapánek jiného rázu, jemu nic nerozežralo vnitřnosti, jemu jen pro jistotu vypumpovali žaludek.Kdoví,co snědl,že mu bylo údajně špatně.Nikdo jiný z personálu neměl zájem zabíjet dvě české turistky, jen on.Konečně došlo na moje slova.Je to cynik od pohledu.

britva
19. 02. 2014 10:06

tak už na to hovado konečně došlo

mimicenka
19. 02. 2014 09:56

uz na case

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.