Z Romany udělala vzácná nemoc v 9 letech invalidu! Musela chodit po kotnících... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Z Romany udělala vzácná nemoc v 9 letech invalidu! Musela chodit po kotnících...

Vzácná nemoc z ní udělala invalidní důchodkyni. Romana Mazánková (36) trpí od dětství hereditární senzomotorickou neuropatií Charcot-Marie-Tooth-Hofman (C-M-T) a velkými bolestmi. Přesto pomáhá druhým.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

yorika
22. 02. 2014 22:34

... tady nejde o fyzickou formu pomoci, ale o informace spojené s chorobou C-M-T, děcko nemá ani ponětí co ta nemoc obnáší, myslím, že i duševní podpora dokáže mnohým pomoc, aby zvládli to těžké co je a mnohdy i bude horší ...

egyptanka
18. 02. 2014 16:25

Při výběru jména rodiče mysleli na sebe,aby byli tzv.COOL a na dítě nepomysleli. Doufám,že je miminko zdravé,když se mu rodiče pomstili praštěnou konbinací jmen a příjmení.

mrdounberlusconi
18. 02. 2014 06:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lioke
22. 02. 2014 19:52

zdravím, děkuji za reakci, pomáhám výměnou rad, ale i tím, že jednu členku mnou založené skupiny čeká operace co já už mám za sebou, budou ji operovat v Brně, kde tenkrát mně a tak jsem ji nabídla, že ji v nemocnici navštívím, i to je podpora.
Dál, hodně lidem i pomůže to, že na svou nemoc nejsou sami, což ve skupině nejsou. Jo a věřte, že s nemocnými rukami vyhledávat nejrůznější informace o nemoci co máme není snadné, ale baví mně to. s pozdravem Romana Mazánková

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.