Farmář přidrsnil: Večeře z kýblu, páchnoucí pastouška a nápadnice i s vyjukaným dítětem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Farmář přidrsnil: Večeře z kýblu, páchnoucí pastouška a nápadnice i s vyjukaným dítětem!

Už pozítří přijde v show Farmář hledá ženu ke slovu velkému stěhování a ještě většímu překvapení. Farmáři a jedna farmářka přivítají své hosty, kteří budou v drtivé většině v šoku na mizernou kvalitou ubytování. Sice nikdo nečekal pětihvězdičkový hotel s vířivkou, ale večeře z kýblu? Jedna z uchazeček pak připravím farmáři také nemilé překvapení…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

malavelka
12. 02. 2014 15:54

Některá je romantička, nevyzrálá osobnost , jiná v nouzi ,má existenční důvody a pak musí to být exhibicionistky. Každá by do toho nešla a farmáře lze hleat i jinak. Totéž platí o farmářích.

marie60
12. 02. 2014 11:24

Dívím se těmhle zoufalkám, že si mohou hledat chlapa mezi takovými hastrmany.

boball
12. 02. 2014 15:54

Stačil by natřít nazeleno a kam se na něj hrabe vodník z Elišky ze mlejna

alexa-lexa
12. 02. 2014 10:35

Nezlobte se na mě,ale při pohledu na tohohle vypelichanýho zjeva,mě nenapadne jiná otázka (a věřím,že zdaleka nejsem jediná) než,co to je za zoufalé osoby(nemůžu napsat ženy),které se přihlásili k tomuhle!!!! Ty snad mají IQ tykve!!!A jak jsem četla,ještě tam nějaká přiveze dítě???? Tak to musí být teda nána,když tam vezme dítě!!!

marie60
12. 02. 2014 11:25

..já ty chlapy vidět a slyšet, tak odstoupím ze soutěže.

ivoadler
12. 02. 2014 10:01

Na toho se stačí jen podívat, aby normální člověk viděl, co je zač.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.