Hvězda Ordinace Maroš Kramár: Otevřené útoky krajanů! Slováci chtějí, aby zmizel... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Hvězda Ordinace Maroš Kramár: Otevřené útoky krajanů! Slováci chtějí, aby zmizel...

Herec Maroš Kramár (54) se v rozhovoru pro slovenský server zivot.azet.sk tvrdě pustil do kritiky slovenských divadel i jejich návštěvníků. Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat a Kramár to od svých spoluobčanů pěkně schytal.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jakeline
12. 08. 2014 06:30

Maroš Kramár je dobrý herec proč by neměl hrát v Praze?Je pravda že Slováci jsou na tom ekonomicky hůř návštěva kin a divadel je pro ně luxus tam to je pouze pro horních 10000!

danda5
20. 02. 2014 13:33

At tahne do hajzlu cobolak hnusny mame snad malo dobrych hercu ze musime tahat povl ze slovenska???

123automobil
03. 03. 2014 14:39

ivoadler
13. 02. 2014 10:19

To já chci taky, aby zmizel. Přestárlých playboyů máme sami dost.

jozifek2
12. 02. 2014 19:50

Pan Herec Kramar ma pravdu ziju ve Vidni jiz 30 roku ,jezdi jsem spousta ceskych divadel (J.Hrusinskeho Ypsilonka a jini znani herci)hraji v ceskem jazyku a Slovaka (kamarada kamaradku) dostat do divadla je celkem nemozne do hospody na panaka neni Problem i kdyz po divadle stejne jdeme a ne sami ale i s temi herci ale oni ne kultura slovaku je (slovenske mamicky peknych synkou mate­....­....­....­...)

na-cou
12. 02. 2014 12:03

Pan Kramár mi taky hodně vadí. Slováci se při rozdělení republiky radovali, že konečně budou žít podle svého a jak je vidět zase jsou nespokojeni. U nás máme plno dobrých a kvalitních herců, ale pořád se k nám cpou nespokojený Slováci, mají si zůstat tam, kde chtěli být. Těch Slováků je u nás víc jak habaděj a naši herci role nemají. Docela mě to štve, je tu plno zpěváků, herců a i moderátorů, jmenovat je všechny by zabralo hodně času a místa. Proto jsem taky pro aby nás konečně opustili, jak dříve chtěli a odešli domů a nám tu nezabírali místa pro naše lidi. Chtěli samostatnost - mají ji a nás ať nechají v klidu.

gabi50
14. 02. 2014 09:23

Moje slova. A kdyby zabírali jen místa hercům, jsou nalezlý v úřadech, obchodech, na vysokých školách...To bylo nějakýho řevu "samostatný štát", ale nějak rychle vzali zpátečku . Čert by mě vzal, když mi zazvoní mobil a začne na mě hútoriť nějaká Slovena s nabídkou toho a toho. Když už mají potřebu tu vegetit, tak ať aspoň mluví česky. Ať si vezmou příklad z Babiše, jak válí češtinu

123automobil
03. 03. 2014 14:41

atramka
20. 06. 2014 12:06

neviem čo sa tu rozču­luje­te..­....­..aj my máme dosť dobrých hercov a moderátorov a čo väčší program, hned je tam nasáčkovaný čech. Reláciu o varení moderuje Žídek v češtine, vôbec "neválí" slovenčinu, a nedávno so volala do Bratislavy ohľadom reklamácie a češka na linke........takže sa tu moc nenaparujte a v Tatrách vás je jak hadov

rockyshowman
17. 02. 2017 11:09

Paní, tady je úřední jazyk čeština!!! Já Vám nerozumím, tak jako tomu šišlavému tzv. umělci. A Vám jak se tady nelíbí tak se vraťte domů. Svých inteligentních, vzdělaných umělců a lidí máme dostatek. Chtěli jste být sami tak sbohem. Pa pá

defakto
12. 02. 2014 11:13

........vadí mi , že Kramár moderuje dlouhodobý projekt Zázraky přírody na ČT1. Určitě tu má nějakou tlačenku , taky nesnáším slovenského herce Andyho Hryce , který hrál v Ulici a v mnoha dalších filmech . Nejvíce ho obsazuje Juraj Herz - jeho kamarád.

na-cou
12. 02. 2014 12:04

Proto taky na zázraky přírody nekoukám, vadí mi Kramár.

lukreciaborgia
12. 02. 2014 10:41

Já bych byla taky ráda kdyby zmizel.Co na to říkají odbory?Naši herci z okresních divadel živoří a Slovák si tu přeskakuje ze seriálu do seriálu.Proč?Kdo ho protěžuje???Proč v seriálech nemohou hrát češi a ubydlují se tady stárnoucí seladoni Kramár,Bahúl a jiní a o slovenských herečkách už ani nemluvím.Co dělají odbory???

na-cou
12. 02. 2014 12:05

S tím souhlasím, ať jdou konečně domů.

jana52
12. 02. 2014 15:25

a co děláš ty? ... tak nějaký protislovenský odbory založ, asi budeš mít dost členů a věř budou to "bedny" a ty budeš ta nejchytřejší a nejmilejší...

lukreciaborgia
12. 02. 2014 18:21

pro jana52-Proč bych zakládala protislovenské odbory?Mluvím o našich odborech,ale ani to nečti,ty nepochopíš.Pro tebe je to paséJá jsem se v Československu narodila a Slovensko mám strašně ráda,hodně jsem tam jezdívala,ale vadí mi práce slovenských herců u nás.Už jsem to psala níže,sroluj si to.Ale jinak na mně nereaguj.Ty jsi jinde.

123automobil
03. 03. 2014 14:42

fortin
12. 02. 2014 10:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lukreciaborgia
12. 02. 2014 10:54

fortin-Na Slovensku se neuplatnil,protože není herec a tady ryžuje prachy,protože je Slovák.Mají tam euro,říkají že jsou dál než my,tak ať hraje ve slovenských divadlech a filmech.Mi je prostě líto herců z naši vlasti,kteří jsou vystudovaní a živoří v okresních nebo krajských divadlech,anebo musí cestovat po republice a to proto,že sem nabíráme Slováky,kteří mají málo a málo a málo.Kramárová manželka Tamara je známá bratislavská advokátka a peněz mají jako šlupek.Tak proč bere práci českým hercům???

adeso
12. 02. 2014 19:50

víš kde je problém? že zrovna vy nemáte rádi Kramára nebo Bahúla není rozhodující. Důležité je, že my nemáme přitažlivé herce mezi 40-50 lety na které by se dalo koukat. Buď máme mladé, kteří nejsou schopni mluvit, a nemůže všechno dělat Eben Nebo starší, kteří nejsou pohlední Herec by měl být i sympatický a přitažlivý. No tak dobře Vetchý, ale je malý.. a asi by moderovat nechtěl

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.