Čtenáři řeší podvodnici z Farmáře: Nefér praktiky a habaďůra na Petra! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Čtenáři řeší podvodnici z Farmáře: Nefér praktiky a habaďůra na Petra!

Protože právě probíhající nová série reality show TV Prima Farmář hledá ženu je již nějaký ten pátek natočená, ozývají se nám první čtenáři, kteří řeší nesrovnalosti mezi realitou a férovou hrou. V tomto případě jde konkrétně o blonďatou Kateřinu Kosnovskou, které zřejmě více, než o seznámení s výhodnou partií, konkrétně křupanem Petrem, šlo o zviditelnění se v televizi.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

cachta
10. 02. 2014 16:28

cha, cha, ona ti rozvrátila rodinu,že se nestydíš, tz sis začal tak nebreč nad rolitým mlíkem, kde vidíš díru tam ho strkáš

lavepneter
07. 02. 2014 11:04

Třeba je Vojtěch Šenkýř bisexuál a má vetší výběr. Vojto, tak jak to je ?

nitram1
07. 02. 2014 07:59

Vojta prej chodi s touto Nánou? Vždyť on je na kluky a to se ví Doma má frajera a tady bude hrát heteráka. Tak to už nedokážu pochopit, proč tohle dělá

janhora
07. 02. 2014 23:50

Také nechápu čeho nebo koho se Vojta bojí... A jak jsem již psal:
"... Měl by se k tomu vyjádřit on sám a třeba přiznat, jaký je a s kým již řadu let žije - myslím, že by každý přijal jeho upřímnou pravdu a tato medializace by mu prospěla určitě víc..."
Myslím si, že by měl o hodně více příznivců a fanoušků, kdyby byl upřímný tak, jako to udělali již mnozí před ním. Když bude mlžit, nebo milosrdně lhát, spoustu lidí si odradí...

janhora
06. 02. 2014 18:01

To by mne zajímalo, jak to, že chodí informace o poměru jinak nezajímavé Kateřiny s jiným mediálně mrtvým "umělcem" Vojtěchem Šenkýřem...
Asi opravdu pokus o zviditelnění obou těchto postaviček
Myslím si, že Kateřina opravdu šanci nemá, a zviditelňovat se způsobem á la Bartošová by nemuselo přinést očekávané, spíš by bylo ke škodě, myslím si.
A zviditelnění celkem dobře začínajícího zpěváka Vojtěcha, který podle mne zviditelnění nepotřebuje, protože má dobře našlápnuto a pokud se bude snažit, má šanci to dotáhnout daleko, není potřeba takovýmto způsobem - takže to, že chodí či má vztah s Kateřinou by podle mne měl dementovat a uvést pravdivě to, že jsou pouze kolegové a pak buďto otevřeně a upřímně přiznat svůj vztah, který již má takřka pět let s někým úplně jiným, anebo své vztahy nekomentovat. Ale rozhodně by neměl na sobě nechávat to, že se o něm šíří v médiích něco o vztahu, který nemá. Měl by se k tomu vyjádřit on sám a třeba přiznat, jaký je a s kým již řadu let žije - myslím, že by každý přijal jeho upřímnou pravdu a tato medializace by mu prospěla určitě víc...

dragman
05. 02. 2014 23:22

ehm, měl jsem tu smůlu, že jsem se taky setkal s tou blonďatou slečnou Kateřinou Kosnovskou a řeknu vám větší vypočitavou děv.. jsem ještě nepotkal!!! Okradla mě o peníze a rozvratila rodinu. Jsem rád že se ukazala ta "celebrita" v pravém světle celé republice.

smazan_20150109
06. 02. 2014 02:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

sylva170983
07. 02. 2014 11:17

správná to odpověď, dobře ti tak pitomče

orchideakrasna
05. 02. 2014 19:10

Všechno je to podvod!!! Už jen ta blbka z Berouna, která je vdaná, tak co to je????!!!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.