Jak se žije lidem s morbidním příjmením? Hasička Klára Mrtvá: Já jsem živá! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Jak se žije lidem s morbidním příjmením? Hasička Klára Mrtvá: Já jsem živá!

Když jste Novákovi, Červení nebo Mrázovi, jste v relativní pohodě. Ale jak se žije Mrtvým? S poněkud morbidním příjmením si rozhodně nedělá žádné vrásky Klára Mrtvá (21). 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

majojo
07. 02. 2014 02:33

Dost se divím, že při známé pokrytecké prudérii váženého bulváru nejsou ta nemravná příjmení vytečkována!

tenerife
06. 02. 2014 09:23

Tchýně pracovala jako sekretářka a také dávala ráda k dobrému rozhovor:,, Dobrý den pane Mrtvý, jak žijete,hned vás přepojím na soudruha ředitele,,. Kolegyně, která zrovna procházela sekretariátem ztuhla, než pochopila o co jde. Klárce přeji ať se jí daří ve studiu.

hakari.takara
06. 02. 2014 07:59

Studuje sociologii... a za pár let bude na ÚP, protože s jejím oborem stejně uplatnění nenajde. Zvlášť v době, kdy je každý pátý absolvent vysoké školy a v době, kdy je v prvním ročníku Vš VÍCE přijatých STUDENTŮ, než v prvních třídách na Zš.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.