Zdeněk Srstka (78) o Počátcích: Bez té role bych z důchodu nevyžil! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Zdeněk Srstka (78) o Počátcích: Bez té role bych z důchodu nevyžil!

Požehnáním nazývá herec a kaskadér Zdeněk Srstka (78) svou roli vesnického dědka v seriálu Doktoři z Počátků. „Jsem na place šťastnej a ještě mi za to platí,“ raduje se zcela otevřeně. Byli jsme na natáčení dalšího dílu seriálu a Zdeňka nejprve nemohli poznat...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hufnagll
01. 06. 2015 21:54

Já jsem dělal celý život v kulturním domě na Mírovém náměstí a ještě jsem si přivydělával v kapele,mám důchod 16.000 a co jste tedy dělal vy Srstko u toho filmu.Asi nemáte DAMU no a za ty štěky v těch filmech se asi málo platilo. Tak teď nebrečte,věděl jste o tom.Znám spoustu jiných kteří ani náhodou nemají to co vy a nikdo z nich si nestěžuje v novinách jako vy.

jakeline
05. 02. 2014 07:13

Páni umělci si neumí lecos odříct myslí si že v důchodu budou žít na vysoké noze když se tak neděje jsou z toho rozčarovani nikdy nebyli na úrovni obyčejných občanů to je ta potíž

eremita
04. 02. 2014 23:40

10000,- důchodu pobírají mnozí důchodci, poctivě pracující celý aktivní život (nu, ono to v této věkové kategorii ani jinak v minulých desetiletích nebylo možné), jen tu možnost přivýdelku ve své profesi už prostě nemají. Žádný zaměstnavatel nestojí o takřka osmdesátiletého popeláře, účetního, hajného, novináře, malíře pokojů, řezníka, prostě kvalifikovaného starce.....

eremita
04. 02. 2014 23:40

10000,- důchodu pobírají mnozí důchodci, poctivě pracující celý aktivní život (nu, ono to v této věkové kategorii ani jinak v minulých desetiletích nebylo možné), jen tu možnost přivýdelku ve své profesi už prostě nemají. Žádný zaměstnavatel nestojí o takřka osmdesátiletého popeláře, účetního, hajného, novináře, malíře pokojů, řezníka, prostě kvalifikovaného starce.....

safinka59
04. 02. 2014 20:24

Páni " umělci ", jděte už do háje ! Srstka, Krampol, Brejchová...všichni brečí, jak mají vyžít...! A co má dělat obyčejný člověk, který celý život pracoval poctivě bez reklam, žil bez VIP večírků, žranic...je mi z Vás špatně

smazan_20150109
04. 02. 2014 20:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

brum
04. 02. 2014 20:03

Pana Srstku mám ráda,ale takový článek si ani on nezaslouží. "Inte­ligen­tní",k­teří si nedopatřením říkají novináři se zase vybarvili! Jak je jeiich dobrým zvykem,dělají z herců nadlidi,kteří umírají hlady z příjmu,na jaký spousta jiných ani nedosáhne.

honza54
04. 02. 2014 13:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.