Vězenkyně a máma Bára: Neberte mi mou dceru! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 17. dubna 2024

Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie

Vězenkyně a máma Bára: Neberte mi mou dceru!

Neberte mi moji holčičku, je to jediné, co mám! To je zoufalá prosba vězeňkyně Báry (35), která si odpykává čtyřletý trest ve vězení za zlodějnu. Kradla, aby měla na drogy. Dceru Kristýnku (3) má u sebe v base, teď jim ale hrozí, že se budou muset rozdělit!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

armenia
05. 02. 2014 14:28

Jenže když brala drogy,tak žádný děti ještě neměla a kdyby jsme všichni museli žít podle toho až jednou budeme mít děti,tak by jsme se unudili k smrti.Navíc každej má nějakou minulost,někdo lítal na drogách,někdo četl v pokojíku knížky,ale ve finále v tom vězení můžou skončit oba dva...Jak by to ale udělali v případě,že by nastoupil do výkonu trestu i nějaký tatínek s miminkem....

haha
03. 02. 2014 20:24

některým lidem kterým se ufetovaly děti,tak těm nezbylo už vůbec nic

marlen5
03. 02. 2014 17:53

Teď brečí, na dítě měla myslet před tím, než začala kradlařit a prodávat fet. Nemám s nimi slitování, a ať mi nikdo neříká, že dítě nevnímá kde vyrůstá. Dostala pěknej flastr - takže žádná troškařka nebyla.

prroud
02. 02. 2014 16:33

Nesmim mit a nemam soucit s drogovejma dealerama,jejich vyrobcema a distri­buto­rama(­jenom trest smrti!),pohrdam statem,kterej falesne z jedny strany drogy potira a z druhy strany z nich ma vejdelek,treba na cerny projekty tajnejch sluzeb,a nemuzu ho mit ani s fetakama co za jejich opatreni si obetujou stesti druhejch, a nebo pachaj trestny ciny!!!

haha
03. 02. 2014 20:22

zaímalo by mě zda takhle přemýšlela když prodávala jinejm dětem drogy

prroud
02. 02. 2014 16:25

,smut­ny,a­le..­....­....mys­lela na svy deti,kdyz brala drogy,nez kradla a kdyz kradla???!!! Byla ZODPOVEDNA??! .Kazda "cinnost" na sebe bere onu zodpovednost za nasledky!Ma smulu! Mela volit predtim,drogy-materstvi,deti-zlodejna-kriminal......

prroud
02. 02. 2014 16:27

Deti bych ji vzal,ale samozrejme ze ne naporad jak se o to snazi kriminalni juvenilni justice,vyplod chorejch mozku chtejicich znicit rodinu a svet! Dokud by neprokazala ze je cista a chce bejt detem dobrym prikladem,mela by smulu.....

haha
03. 02. 2014 20:21

musím souhlasit.Ano je to smutný, zrovna tak jako je únavný, pořád dávat bacha,abychom se trestanců nějak nedotkli a nekrátili jejich práva .

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.