Pitva zesnulé Rážové (†55): Patologové odhalili hroznou příčinu smrti! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Pitva zesnulé Rážové (†55): Patologové odhalili hroznou příčinu smrti!

Není tajemstvím, že příčinou smrti nešťastnice Markéty Rážové, nepovedené to dcery princezny Krasomily a krále Miroslava, bylo prachsprosté uchlastání. Škoda každého člověka, který démonu alkoholu propadne. Podařilo se získat utajovanou zprávu z pitevny, kde je natvrdo vypsán důvod úmrtí.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ota57
31. 01. 2014 21:52

Alkohol je tvrdá legální droga. Ani měkkčí drogy nejsou pro každého.

haha
31. 01. 2014 20:38

máte pravdu kinty,nechala jsem se unést ,jen jsem už alergická na to,když se vždy hledá viník někde vedle

danamarie
31. 01. 2014 16:49

Vždyť ona byla mrtvá už zaživa.

danamarie
31. 01. 2014 16:43

Pomoc zvenčí je marná, K rozhodnutí se sebou něco udělat musí dospět člověk sám. Někteří alkoholici a kuřáci říkají, že sklony k alkoholu a kouření jsou dědičné. Zda to tak může být, to nevím.

kinty
31. 01. 2014 16:42

haha já neblábolím, trochu úcty by vám neškodilo, já vás taky neurážím,jestli neumíte reagovat slušně, tak na mě radši nereagujte,já o to nestojím

haha
31. 01. 2014 12:30

Milá kinty ,co to blábolíš? paní Markétě podali všichni ruce i nohy,ale ona pít nepřestala.Její matka jí nabídla i svou ledvinu ,když nebude pít.Jakou pomoc máš na mysli?To jí měli zavbřít do klece?

mrdounberlusconi
31. 01. 2014 11:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

haha
31. 01. 2014 12:41

babapsi
31. 01. 2014 11:26

pište si co chcete, ale na mně to dělá dojem, že napřed přišla o partnera, pak o práci, následně o byt a stále poslouchala aby se vzchopila, no někdo se nevzchopí, vina bude i na nejbližších, i když vím, že je to těžké, stále je mi jí líto!

mrdounberlusconi
31. 01. 2014 11:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

haha
31. 01. 2014 12:35

Jak může člověk ,byť nejbližší,donutit alkoholika,aby přestal pít?V čem je vina těch nejbližších?Že jí nekupovali chlast?Z léčení sama odešla.Pomoc matky odmítla,protože byla podmíněna abstinencí.Každý člověk má zodpovědnost sám za sebe.Byla vzdělaná,byla svéprávná.Nikdo jí nemohl násilím nutit.Měla na výběr jako každý z nás a ona si vybrala

danamarie
31. 01. 2014 16:44

Nejbližší nezmohou VUBEC NIC .

daydee
31. 01. 2014 10:52

pro kinty: bohužel, zkušenost s alkoholikem v naší rodině mám.
Pomocnou ruku podávali všichni okolo něj a doufali, že s pitím přestane. Vynalézavost alkoholiků je bezmezná. Sami sobě jsou nejlepšími advokáty při obhajování svého pití. Změní se myšlení, přidají se nemoci (záněty slinivky,špatná srážlivost krve,odstranění části tlustého střeva,odstranění žaludku, lehká mozková dysfunce) to vše během tří posledních let). Alkoholici mají rádi jen ty, kteří jim nalejí... A pokud si alkoholik sám nepřizná, že už to nezvládá, je všechno snažení marnost. Nic a nikdo ho nepřinutí jen se alespoň pokusit něco s touhle příšernou závislostí udělat.

haha
31. 01. 2014 12:48

Souhlasím s vámi.Ano je to smutné,když se někdo upije,ale spousta z nás má těžký život,opustí je parter,zůstanou jim dluhy,­onemoc­ní,ne­mají ani na nájem ,cizí exeku­ce,zne­užívá­ní,A­le ne každý začne pít a když už se tak stane,tak smekám před alkoholiky,kteří si dokázali svůj problém přiznat.A začali ho řešit.Je pro mě snesitelnější alkoholik v léčení,ikdyž se mu to třeba napoprvé nepovede,než vypitka ,která se jen uchlastá.Proboha lidi přestaťe hledat pořád vinu na lidech okolo.Všichni máme potíže a všichni je musíme řešit

kinty
31. 01. 2014 16:48

máte pravdu,ale i já mám takovou smutnou zkušenost v rodině, už to bude 42 let ,co mě na to zemřela matka,bylo jí pouhých 50 let,jít na léčení tehdy byla ostuda, tím nenadávám na minulý režim, ale na malém městě se lidi znají, zkoušeli jsme všechno možné,ale málo platné,ale já jsem ten příspěvek napsala proto, že jsem to někde tady četla , že paní Vránová se jí zřekla, nechtěla s ní nic mít, možná,že někde psali něco jiného, ale já o tom nevím, tak se možná mýlím....

budox
31. 01. 2014 09:48

tu utajovanou zprávu z pitevny předal Aha ten zmíněný pacient?

kinty
31. 01. 2014 08:05

Alkoholismus je nemoc, byla to nešťastná ženská,které nikdo nepodal pomocnou ruku, ani vlastní matka ne.Jenom je mi divné ,jak se AHA dostalo k utajované zprávě /jak sami píší/,myslela jsem, že zveřejnit lékařské tajemství bez souhlasu rodiny trvá.

haha
31. 01. 2014 12:40

kinty...pomoc dostala a odmítla jí.Matka jí nabídla i ledvinu.Nevím jak víc se dá pomoci alkoholikovi,který se nechce léčit.Jak řekla paní Markéta v jednom z rozhovorů...raděj chcípnu,než bych si nenalila

mrdounberlusconi
30. 01. 2014 19:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mrdounberlusconi
30. 01. 2014 19:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.