Walda (+76) by plakal: Matušková PŘIŠLA O JEHO MILIONY! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Walda (+76) by plakal: Matušková PŘIŠLA O JEHO MILIONY!

Jestli si myslíte, že jste jediní, koho zasáhla několik let trvající finanční krize a ještě »dodělalo« oslabení koruny ČNB, vězte, že pláčou i pracháči! Aha! si posvítilo na naše celebrity, které si pořídily hnízdečka na oblíbené Floridě, a zjistilo, že mohou přijít o miliony!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

cotonice
20. 03. 2015 19:47

Abyste se z ní nepo...., taková nechutná škeble , která Waldovi akorát tak zkomplikovala život. Nemá Waldu , tak se živí hnusnými pomluvami a "vydává " knihy. No , prostě blbka.....

Thyronx
30. 01. 2015 16:16

Co si budem povídat, Walda se blbě oženil. Utáhla ho na nudli namluvila mu aby utekli za hranice a přitom jeho místo mělo být především tam, kde měl své fanoušky a kde mohl být hodně platný. I já žiji na Floridě ale já tu kupoval dům když byla cena na dně. Ovšem po úpravách je to v podstatě nový dům 300 metrů čtverečných se vším co si člověk umí jen představit.
Na rozdíl od slavných celebrit, kteří musí platit víc za neatraktivní pastoušky v mizerném prostředí, já žiji uprostřed přírody a parků a ve skoro absolutním tichu s nulovou kriminalitou - v paradise.
Walda byl nezmírně oblíbený umělec. Olga je nic, nula. O zjejím zpěvu nemluvě. Walda tu měl po USA koncerty, ale to byl debakl. Češi nechodí na podobná vystoupení a uživit se tu českým zpíváním se prostě tady nedá. Ten měl zůstat doma. Mohlo být za ním spousta práce a zábavy.

pastorkyna
30. 01. 2014 14:09

Přesně jak se tady píše, dokdy bude Olga se přiřivovat Waldou, je to trapné...ctitelé které mněl jsou po smrti, nebo nečtou tyto články...

pastorkyna
30. 01. 2014 14:10

mně osobně Walda nikdy nic neříkal a to jsem střední generace...

honzina
30. 01. 2014 06:43

Za ten titulek by někdo potřeboval dostat pořádnou přes drž.ku.
A diskutující tady jsou ubožáci. Co vám ta Matušková udělala??? Nebo tolik závidíte??? Tak se zadus­te!!!!­!!!!!!­!!!!

mandat
29. 01. 2014 23:23

Kdovi, zda uz jsou ty drevene boudy zaplacene. Mlady Matuska je pronajima a z toho oba ziji v USA. Do CR jezdi Olga obcas neco vydelat navic a samozrejme se potrebuje zviditelnit. Je presvedcena o tom, ze je v CR super hvezda.

raspina
29. 01. 2014 13:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mandat
29. 01. 2014 23:23

Presne tak, je to parazitka.

w.mojko
29. 01. 2014 12:04

o milióny by prišla, keby domy momentálne predávala. Pokiaľ viem, v jednom býva a ten neni na predaj.
Ostatné nemovitosti z jej podnikania sú risk ako v každom podnikaní.Príde aj obdobie stagnácie, či straty. To je byznis.
Matušková je dostatočne zaperená, takže som si istá, že preto po žobraní nepojde.
Alebo žeby sa zaktivizovala národná zbierka pre ubohú vdovu po slávnom rodákovi?

paracelsus
29. 01. 2014 11:53

Ještě tam chybí Dejdara sídlo, přes hokejky si ho tam na tajňačku našel přece...

ivoadler
29. 01. 2014 10:14

Ještě nic neprodělala, jenom poklesla cena nemovitosti. To má význam, jen pokud ji chci prodat. Jinak žasnu, jak v Americe kdekdo úspěšně podniká v nemovitostech.

pelagie
29. 01. 2014 08:42

Silně pochybuji o cenách , které jsou uvedeny v článku , neříkejte
, že taková hacienda z papundeklu má takovou hodnotu

mandat
29. 01. 2014 23:26

Take se divim. Matuska, jako azylant dostaval socialni podporu pro celou rodinu a tolik zase nevydelal na tech svych koncertech pro emigranty. MOzna si neco poridil, kdyz po revoluci dostal nejaky majetek zpet. Mozna, ze ty domy, nebo spise chaty jeste nema zapla­cene­.Pro­naji­maji je a z toho zijou.

romikromik
29. 01. 2014 08:39

Vážení přátelé opět zde shledávám typický případ absolutně podrazáckého chování těch kteří nás chtějí krmit NESMYSLY !
Stačí si jen kontrolovat svou "PRÁCI" a nemuhu se zesměšnit před těmi co umí počítat !
Dům koupený za 193 000 dolarů a prodejní cena 222 000 dolarů na tomto by měla p. Olga PRODĚLAT !!! no a pak jsem si spočítal že ten dům asi kupovala za anglické libry protože dolar těm chytrákům vychází na 28,30 Kč ( asi jinou hotovost neměla ) a nyní má dolar hodnotu 20,15 Kč tak nevím kde udělali soudruzi z NDR chybu . p.s. přepočty ostatních nemovitostí jsou taky k smíchu.

andorea
29. 01. 2014 08:15

Finanční záležitosti vdovy Matuškové jsou mi celkem šumafuk.

dzery
29. 01. 2014 08:26

A to nám musíš psát?

popocatepetl
29. 01. 2014 07:35

Bože, bože, to je ale snůška nesmyslů! 1. Matuškovi se do meriky přistěhovali v r. 1986, v té době a ještě dalších 14 let byly nemovitosti na Floridě za babku. Ceny letěly nahoru až po roce 2001 a v posledních letech sice spadly., ale už se zvedají. 2.Matuškovi nekupovali dům na spekulaci, ale proto, že potřebovali někde bydlet. To ho měli v roce 2006 draze (s nemocným Matuškou a nemocnou matkou Olgy v domě) prodat, přestěhovat se na ulici , počkat, jestli nepřijde krach cen nemovitostí a pak případně koupit nový? Vy to tak taky děláte, že se ze svého domova stěhujete na ulici nebo do podnájmu pokaždé podle toho, jak se zrovna hýbou ceny nemovitostí?
3. Myslím, že většina těch peněz stejně byla Olgy, to ona je živila svým realitním byznysem.

kov3
29. 01. 2014 07:42

Neber to tak vážne, toto je zábavný server..Teda aspoň ja sa výborne zabávam pri čítaní tohto úbohého plátku....

alexa-lexa
29. 01. 2014 08:59

No kove,ty se u toho bavíš(já ostatně taky a jak ), jenže víš co je tady v té republice blbců,kteří to žerou a věří tomu všemu co tyhle bulváry vyblejou na papír?? Je jich spousta a to je na tom všem smutný,že existuje taková spousta lidí,co to kupují a navíc věří každé slovo!!!

angrybear
29. 01. 2014 09:19

Moje řeč, jeden nemůže pořádně věřit ani sám sobě, natož pak haldě pitomostí, nám denně předkládané

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.