Svěrák a spol podrazili Trošku i diváky: Trest za to, že jim nelezl do pr...?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Svěrák a spol podrazili Trošku i diváky: Trest za to, že jim nelezl do pr...?!

Tak to je podpásovka! Už to vypadalo, že by si mohl Zdeněk Troška (61) díky rekordní sledovanosti Babovřesek konečně převzít sošku Českého lva, ale ouha. Filmoví akademici zrušili kategorii Cena diváka a populární český režisér se tak ocenění za svou práci vůbec nedočká. Paradoxně to tušil dopředu. „Věděl jsem, že Českého lva raději zruší, než by mi ho dali,“ tvrdí Troška.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Milann
27. 12. 2016 11:53

Pan Svěrák je pra-se a podrazák. Ještě dne je mně z něho na blití
když si vzpomenu na ty volby a to zemáka nemusím.

dr.banec
21. 09. 2014 14:06

Pánové Troška a Svěrák jsou dobří filmaři i vypravěči oběma dvěma děkuji. Každý je skvělí jinak a to je dobře. Každý divák má rád něco jiného a jemu bližší jiný druh příběhu. To, že p. Troška nedostal cenu (i když neznám TEN pravý důvod) je hanba a kdo má tohleto na svědomí je hajzl. Moc Vám přeji Z.T. buďte hodně zdravý.

zodiak
17. 08. 2014 14:39

Pan Zdenek Troska je vytecny reziser, ma smysl pro lidovy humor ale i pro klasiku viz. inscenace v ND. Naopak, filmy pana Z.Sveraka mi nic nerikaji, a kdybych si mohla vybrat tak vzdy ZT, Aspon se zasmeju a mam dobrou naladu. Diky pane Troska!!!

pozorovatel2013
16. 06. 2014 11:31

Vůbec nemam rad Sverakovy filmy. Nudi me. Kolja mne zklamal, vratne lahve taky nuda a nic moc. Troskovy filmy me vždy pobavi, v dnesni době je smichu a humoru vůbec strasne malo. Pane Troska drzim palce a hodne sil a nervu, v této spolecnosti. Vazim si Vas.

harm10
21. 05. 2014 07:50

Je to velmi jednoduché,na Troškovy filmy se bude chodit a budou se hrát i za sto let-co natočil pan Svěrák.Filmy jsou lehké,šumivé a pravdivé,toto je český člověk.

alixie
23. 02. 2014 18:47

Pane Troško, my lidi Vaše komedie i pohádky milujeme a předem už se těšíme na nový film či pohádku. Buďte hodně zdravý, v dobré pohodě a točte dál!!! Letos bylo předávání Lvů opravdu trapárna, ani jsem se nedodívala do konce. Takže můžete být opravdu rád, že jste se nemusel zúčastnit.

asitak
22. 02. 2014 10:34

O úspěchu filmu rozhoduje návštěvnost nikoliv jakási soška partičky kolem Českého lva.Rád se třeba opakovaně dívám na filmy pana Trošky,které jsou nenapodobitelně lidské,plné humoru
ať jsou to pohádky a nebo komedie.
A pokud se týká pana Svěráka staršího po úmrtí Smoljaka,také skočila doba slavných komedii této dvojice.Svěrák dnes žije jen z podstaty této doby.Svěrák st. u mě ztratil veškeré sympatie,když
při prezidentské volbě zbaběle se schovával za Čáslovskou.

zaharvi
19. 02. 2014 12:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

nilud
26. 01. 2014 12:27

Pravda pan Troška je jednička mezi režiséry komedií,a proto pane Troško přehlížejte Svěráky jak družstevní lány,my milovnící Vašich filmů jsme vždy na Vaší straně i bez jejich ocenění.

smazan_20150109
29. 01. 2014 07:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

baronessa
26. 01. 2014 07:50

Všecko to rozčilování se je naprosto zbytečné. Filmy se točí pro diváka a jedině ten rozhodne o jeho úspěchu. Snobárna pro pár vyvolených na tom nic nezmění. Mám ráda i pana Trošku i pány Svěráky, jsou každý jiný, a to je právě dobře. Je to jako s knihami: někdy máte náladu na drsnou a napínavou detektivku, jindy si přečtete Marqueze - co z toho má vyšší kvalitu? Kdo to rozhodne?? Přece ten, pro koho je oboje určeno.

bernadette
25. 01. 2014 21:47

Žasnu co tu řešíte. Cena za nejvyšší návštěvnost v kině by neměla být nazývána cenou diváka. To, že divák přišel do kina, neznamená, že se mu film líbil. Já jsem Babovřesky (z nudy) shlédla a nezasmála jsem se ani jednou, jen jsem se cítila velmi trapně. I za herce, kteří se k tomu propůjčili. Ale živit čtyři děti není žádná sranda, že pane Dolanský?

paracelsus
28. 01. 2014 15:31

Žasnu co řešíte vy, jdete na film abyste se cítila trapně za herce, že hrají ve filmu (Tyjo!!!!) , tak to jo...Shlédla jste to z nudy.. Vy jste taky intelektuálka z leknutí, co?

lillyli
25. 01. 2014 14:12

Já filmy pana Trošky moc ráda nemám, ale jeho jako člověka ano a moc . Zato všechny ty rádoby celebrity, které se točí okolo "lva" docela nesnáším. Třeba Geislerová..řekne o sobě, že je pyšná na to co dokázala. No, cukrárna zkrachovala a její herectví? Viděla jsem ji jen ve dvou filmech a oba "odkuňkala". Táňa má taktéž jen základní vzdělání a je bývalá tanečnice u tyče, atd. Jenom pana Trojana mám moc ráda jako divadelního herce. A to je tak všechno. Všechny tyto lidi...včetně M. Ebena...spojuje jedno-vlezdo***kování V. Havlovi. A na tom a na skocích do těch správných postelí postavili celou svoji kariéru. Kolik bylo po revoluci natočeno slušných filmů? Daly by se spočítat na prstech jedné ruky. Zrušit dotace pro filmaře i pro KV festival!!! Slouží to jen vyžírkům. Pokud chtějí chlastat, tak za své.

pomahatachranit
25. 01. 2014 13:44

Svěráku, závist je zelenooká stvůra a ty ses hloupě odhalil ...

bernadette
25. 01. 2014 21:40

Zelenooká stvůra je odjakživa ŽÁRLIVOST, pletete si pojmy.

johanka
25. 01. 2014 11:45

Pan režisér Troška je slušný a poctivý chlap. Chtěla bych mu vzkázat, že já bych si od takových lidí, jako je vlezdo***ka Schwarzenberga Svěrák, ani žádné ocenění nepřevzala. Vždyť my - diváci, dobře víme, kdo točí krásné ČESKÉ filmy a kdo leze knížeti do zadku. Chtěla bych panu Troškovi poděkovat za všechny krásné filmy, které pro nás natočil, chtěla bych mu popřát hodně ZDRAVÍ a pohody. Hlavně si zachovwejte dobrou náladu a falešného Svěráka hoďte za hlavu, protože Vám nesahá ani po kotníky. ČEŠI a SLOVÁCI děkují za radost, kterou jim ve svých filmech přinášíte. Děkujeme a zvedněte hlavu, protože už v posledních volbách se ukázalo, jaký je pan Svěrák "vlastenec"

smazan_20150109
25. 01. 2014 16:47

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

evicka55
25. 01. 2014 09:09

Pane Troška,závist vládne světem(zvláště u nás),nedejte se odradit.Většina národa Vás miluje,pro Vaše jednoduché,ale vše říkající filmy.Přeji hodně úspěchů a ještě hodně filmů.

snufina
25. 01. 2014 00:37

Co chcete od Svěráka??? Táta podrazák, bývalý komunista, teď Schwarzenbergův alpi­nista­....­..Ja­kej táta takovej synáček. Co natočil mladej Svěrák v poslední době?????

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.