Šeredová prozradila: Proč utekla z Česka a proč už se nikdy nevrátí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Šeredová prozradila: Proč utekla z Česka a proč už se nikdy nevrátí!

Jenom málokterá z českých účastnic v soutěžích krásy se může pochlubit tím, že by prorazila ve světě a získávala mezinárodní zakázky. Jednou z nich je i modelka a dvojnásobná maminka Alena Šeredová (35). Za jejím úspěchem ale paradoxně stojí to, že ji odsud ostatní »vyštípali«.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jana52
28. 01. 2014 21:41

Šeredovovu jsem viděla jednou náhodně, nenamalovanou, normálně oblečenou, přirozenou.... byla tak pěkná "od přírody", že jsem fakt zírala. To říkám jako ženská. Stočesová také pěkná, ale určitý šarm, esprit nebo něco navíc, to Šeredová fakt má.

kramora
23. 01. 2014 15:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

leon-ka
22. 01. 2014 19:32

pořád je to krásná ženská

mrdounberlusconi
22. 01. 2014 07:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mandat
21. 01. 2014 21:17

Ta hledala za kazdou cenu nekoho ze zahranici. Lepila se na kazdeho. V Iralii byla ve skupine prostitutek a vysvihla se pres kontakty do luxusni rady. Ta muze byt rada, ze toho Itala uhnala a ze si ji vzal. Je ted uz na ni videt, jak je strhana a unavena. Stastna zenska vypada jinak.

jirkaacs
21. 01. 2014 22:25

Boze clovece ty jsi ale kreten

haha
22. 01. 2014 21:55

Alena byla arogantní a v Itálii se prosadila jako křoví v lotu...A že je dnes dobře vdaná a má krásný dva kluky? no přejme jí to,ale tenkrát se chovala jako harpyje.A ať je to jak chce tak vyhrála Stočesová a sprostě jí vyšouply.Dovedu si představit Aleniny jazykové vlastnosti,,,,za totáče...haha ...asi tak ÁÁÁJEM ALENA

stooslu
21. 01. 2014 18:05

a já si zase pamatuji, že tu světovou Miss vyhrála kopie Kateřiny Stočesové, takže by asi káča šanci měla, Alena tam ze sebe vysoukala Ajem nerves a měla žlutý šaty. Takže asi tak. Ať se jí vede, v Italošce se žije parádně a hlavně, ale to zdůrazňuji, ať se nevrací, tady to není nic extra.

haha
22. 01. 2014 21:56

a chápu i to ,že Alena by ráda aby na to,jak to tenkrát bylo všichni zapomněli

haha
21. 01. 2014 18:04

ALENKA KECÁ!!!!můj syn chiodil s Eliškou Šeredovou do třídy a žádná šikana se nekonala Eliška byla třídní hvězda,všichni kluci ji milovali.
Ale pravdou zůstává,že mi taky přišlo nespravedlivý,že jela místo Stočesový.A navíc Stočesová působila mile,ale Alena působila strašně nesympaticky a arogantně.Co se dělo na soutěži neposoudím,ale vím jak působila na Vinohradech,když třeba přišla vyzvednout ségru k autobusu z nějaký školní akce.Dnes na mě působí ůplně jinak

mandat
21. 01. 2014 21:19

Presne tak, ***dova je nafoukana a vzdycky byla.

jakeline
21. 01. 2014 15:14

Měli to dobře se Zapletalem spočítané ale rozhodnutí jim zhatila jedna novinářka Stočesova vyhrála i jinou soutěž a že vládla angličtinou? uměla čtyři základní věty ale vlezla se Zapletalem do postele to bylo celé proč jela na miss Word

haha
22. 01. 2014 21:59

to bylo stejný ouzlom jakým se stala vicemis \agáta kačer Donald

malavelka
21. 01. 2014 15:09

Já si pamatuýji jen to, jak Stočesovápo korunovaci řekla, že jedno auto /dfostala dvě/, jak se dohodli, dá tam a tam. Myslím, že to mohlo znamenat, že se předem vědělo, kdo vyhraje. Tehdy šoíkj, dnes už asi zabhnutý zvyk: koprupce.

dandula12345
21. 01. 2014 14:25

Je to už dost let zpátky a já si na tuhle volbu Miss pamatuji. Skutečně byla Alena Šeredová šikanována a neustále prezentována v tisku jako intrikánka, která chce vyšoupnout blonďatého anděla. Pro ní je to jen dobře, protože něco dokázala a je šťastná. Držím jí palce, protože uspět v cizí zemi snadné není.

haha
22. 01. 2014 21:47

no ale Alenka se tak taky chovala.To jaká je dnes vypovídá o atraktivní spokojené ženské,která si na nic nehraje.Ale před 20 lety se chovala jinak

tenerife
21. 01. 2014 14:05

Moje neteř už asi 13 let žije také v Itálii, po maturitě na zemědělské škole jela s kamarádkou na brigádu sbírat tabák na farmu do Itálie, tady se jí žádná práce zatím nerýsovala,tam potkala svoji životní lásku, za 3 měsíce byla svatba/sice civilní bez rodičů/je tam moc šťastná, vždy měla ráda zvířata a byla pracovitá,rodiče manžela mají malou farmu, zpracovávají olivy,k moři 30 minut,pěkný dům,dnes už mají dvě děti a museli mít církevní obřad kvůli jeho rodičům, když jsme tam byli na dovolené, tak mi řekla, že by se určitě už nevrátila, má italskou příslušnost,rodina manžela měla štěstí, ze Sandra není žádná skleníková květinka a umí se k práci postavit.

mrczech
21. 01. 2014 18:37

Ono to je v podstatě jedno , kde v Evropě člověk žije, důležitější je s kým či v jaké skupině lidí žije .

prroud
22. 01. 2014 11:14

Uplne jedno to rozhodne neni,ale s tim ostatnim beze zbytku souhlasim

pilif.99
21. 01. 2014 13:47

Soutěže krásy nikoho nezajímají a nevěřím, že by někdo někoho šikanoval, natož rodinu, že nevyhrála. Chtěla pryč, tak šla, takových bylo a bude, nebo nám to má rvát žíly, že nějaká Šeredová se nevrátí ?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.