Hogo Fogo Darinka: Topí se v penězích a neuvěříte, co chtějí mít v baráku! Uvnitř anketa | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Hogo Fogo Darinka: Topí se v penězích a neuvěříte, co chtějí mít v baráku! Uvnitř anketa

Nový dům Dary Rolins (41) a Patrika Vrbovského (37) alias Rytmuse nemá být jen dalším domkem na periferii Prahy, ale sídlem ve stylu hollywoodských hvězd.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

zadnice
10. 01. 2014 11:24

Čo bolo to bolo, všichni zo Slovenska sem!!!

fortin
10. 01. 2014 10:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prroud
10. 01. 2014 10:23

Kdosi to napsal dobre: Absur­distan­,pri­davam Kocourkov.Ale to je bolest celyho sveta,jak to systemovy sefove nastavujou a my vsichni s tim bud souhlasime,nebo proti tomu nic nedelame,nechavame se "koupit"! Jak kdosi moudrej napsal: "Zlu staci,aby proti nemu poctivi lide nedelali nic". Oni dva za to nemuzou,jsou placeny za to co delaji tema kdo je poslouchaji,aspon nekradou .A za svy penize at si prece stavej co chteji,kdyz to poctive zaplatej.Nebudte kratkozraky a nereste "kovaricky",reste primo "kovare"!

vuhp
10. 01. 2014 10:17

Je to nespravedlivé , takoví nic moc umělci a tolik peněz. Na druhé straně kvalitní lidé zastávající kvalifikovanou , prospěšnou , vědeckou práci a odpovídající ohodnocení nikde. No žijeme v absurdistánu. Kdo ukáže nahé tělo , tak vydělává.

lepo
10. 01. 2014 09:40

Tak to je fakt "nádhera". Ani za 1,-Kč bych to nechtěla. Jen vše co nejvíc překombinovat, aby si okolí sedlo na zadnici. Stavte si všichni hrady a pak je vytápějte a nechte uklízet hospodyně. Vše na efekt! .. Trapné! .. (Nicméně respektuji - "nelíbí se ti moje za moje, postav sobě svoje za svoje") .. ano! Proto mám svou malou chaloupku a jsem spokojená!

trkic
10. 01. 2014 09:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

seuntjie
10. 01. 2014 10:34

Tyhle lži už jsou opravdu trapné! Darča nikoho jízdou v protisměru nezabila. Byla obětí dopravní nehody, při které se nepozorný pán na mopedu snažil vyhnout výmolu na silnici a přitom těsně před Dařiným autem prudce odbočil do protisměru rovnou pod kola Darčina auta. Jednoznačně to dokázaly hned dva odborné posudky, které byly vypracovány nezávislými špičkovými institucemi. Soudy se nakonec držely pouze posudku třetího, který si objednala protistrana za 30 tisíc. Proč to soudy udělaly nevím, ale stačí se podívat do mezinárodních srovnávacích tabulek na stav korupce v našem soudnictví...

trkic
10. 01. 2014 11:59

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

citrooon
10. 01. 2014 12:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

illis
10. 01. 2014 21:50

citrooon Na to,co Darina způsobila lidé nezapomínají ani po delší době.

illis
10. 01. 2014 21:49

seuntjie Tvoje lži jsou trapné . Tak pan Rotrekl přišel o život, jeho rodina o milovaného člověka a ty nám tady předhazuješ, že je Darina obětí dopravní nehody . Jdi už fakt do háje s tou svou ohranou písničkou. Darina by se měla především vyrovnat s rodinou, která díky nehodě, kdy svým těžkým vozem pana Rotrekla srazila, přišla o živitele, manžela, otce a dědečka. Její chlubení, jaký bude mít dům, domácí kino a jiné rozmařilosti, to je její věc, nemusí s tím lézt do tisku, mne tím nedojmula, to rozhodně ne. Mám ráda lidi, kteří se v případě potřeby k problému postaví čelem a ne jako Darina a s tím posudkem jdi rovnou do hajzlu. Ty protistrano .

kramora
10. 01. 2014 08:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

oltec
10. 01. 2014 08:57

tak co to čteš a potom se vztekáš

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.