Miliardář Janeček škudlil na Doleželové? Markétu bral do světa, Janu sotva do Krkonoš! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Miliardář Janeček škudlil na Doleželové? Markétu bral do světa, Janu sotva do Krkonoš!

Zatímco Miss ČR 2004 a lékárnici Janu Doleželovou (32) vytáhl miliardář Karel Janeček (40) jen na pár dnů do Špindlerova Mlýna, svou družku Markétu Sýkorovou (38) hýčká luxusními dovolenými!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

inocenta
04. 01. 2014 11:59

Řeči o ničem. Nikdo kdo nechce, nemusí být sám,a tak proč by měl být sám pan Janeček? Lidi bděte.....
PF 2014

jana52
03. 01. 2014 23:26

sl.Doležalová mi nic neříká, ale proč ji ta kritizujete? Poctivě řekla, že končí a hotovo.... Je to trochu zvrácené, že nakonec "bigamista" je obhajován... mně nevadí ani jeho styl života, každý si žije jak umí, ale dokážu pochopit, že když se mi někdo moc líbí ať už pro cokoliv a on tohle vybalí... to by asi zabolelo každou.... Víte ja na rozdíl od vás si myslím, že kadeřnice Markéta je tolerantní, protože nemá na výběr, zato Doleželová ano... s nesouvisí to s krásou.

mariama
03. 01. 2014 17:35

Marketa neni prvoplanove hezka, ale ma neco do sebe. Nelze ji uprit jisty smrnc, stavu. Jana Dolezelova je oproti ni sice vzdelanejsi, ale je nudna, bez espritu, takova sucha..... K Janeckovi mi sedi daleko lepe Marketa nejen vizualne ale i svou naturou. Evidentne nema problem tolerovat jeho zalety. Ne kazda ma na to zaludek. Marketa zjevne ano, Jana zjevne ne..... Slecna Dolezelova bude muset hledat sveho miliardare dal. Drzim palce;-)

msml20
03. 01. 2014 14:38

IQ této modelky není opravdu až tak vysoké.Je nesympatická, domýšlivá a určitě na peníze. Osobně jsem ji zažila v H.K., byla tam na nějakém předvádění, téměř se neusmála, velmi sebejistá. Ostatní holky byly milé, i Ivana Christová když tam vystupovala.
Vystudovat farmacii není až tak těžké, je to biflování jako na právnické fakultě.

an.manchester
03. 01. 2014 10:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20150109
03. 01. 2014 11:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

marek.d
03. 01. 2014 08:03

Jana mi byla vždy sympatická, ale teď mám dojem, že je to jen a jen další zlatokopka a její IW nebude tak vysoký, jak jsem si myslel, ačkoli vystudovala farmacii.. v tomto případě.. ehm, znám "studia" modelek a dalších šla***k. A teď vidím, mám dojem, že Janu ani tak nenaštvalo mnohoženstvé nějakého >uhlobarona z dolu Bezruč

marek.d
03. 01. 2014 08:03

* oprava IQ, ne IW

tenerife
03. 01. 2014 19:26

Napsal jste to velmi výstižně

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.