Podvedené seniorky jsou opět v ohrožení: Slíbili nám vrátit peníze, ale chtějí další | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 17. dubna 2024

Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie

Podvedené seniorky jsou opět v ohrožení: Slíbili nám vrátit peníze, ale chtějí další

Vytáhnout peníze z Edity Pecinové (78) a Anny Fendrštátové (79) chce firma Balamia s.r.o. nejspíš stůj co stůj. Jinak si nelze vysvětlit, že seniorkám, kterým firma podloudně prodala čističku kohoutkové vody, s kupní smlouvu po zveřejnění v Aha! zrušila, znovu napsala a chce peníze.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

6010
04. 01. 2014 09:32

Můj názor je od začátku, že tam nemají ti staří lidé lézt a bude klid.Nechají se vždy zlákat nějakým občerstvením, či dárečkem a to mají za to.Proč tam lezou a pak kňučí?

mrdounberlusconi
30. 12. 2013 16:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jity
31. 12. 2013 11:28

Ty bys zase potřeboval polámat tvoji pokřivenou držku.

Inka
30. 12. 2013 11:05

No to je opravdu novinka ! Tak " chudáci " nemají co jíst, živoří a nic jiné nedělají, než jezdí po předváděčkách a nakupují a nakupují !!! Popláčou si v televizi a no co, vždy se najde nějaký dobrák, který nějakou tu tisícovku daruje !!! Copak všichni aktéři z filmu Šmejdi Vám připadali nesvéprávní, slabomyslní...? Ne, bába jezdila i s manželem, sousedka se na akci těšila celý týden...a to už doma měli nacpané i skříně v ložnici. Ne, ale omlouvám se, dobře jim tak ! Normální, opravdová babička se nikam ne***. Tu okradopu chudinku doma a takové bych dala i poslední. Ale tyto vychcané a ubrečené báby ať si namažou na chleba čističku !!!

hrabenkaostrovinova
29. 12. 2013 15:54

Seniorové jsou často jako děti a jsou tedy cíleně atakovaní. Jistě se s nimi dá snadněji a úspěšněji manipulovat už proto, že mají nějaké ty zdravotní problémy a potřeby, jsou na mnohém i závislí, a tak když je někde zavřou na dvě hodiny,je to pro ně mnohem těžší, než když by totéž udělali mladému člověku. Mělo by se tady hodně změnit v zákonech a měla by vymizet nemístná tolerance jak zneužívání seniorů, nemocných, dětí, tak i sociálně slabých a retardovaných jedinců. Zákony by se měly přepisovat aby odpovídaly úrovni střední Evropy a EU. Děláme si často sotudu neschopností a nechutí něco řešit i lhostejností k problémům, které souvisí s dobrými mravy.

drakoska11
29. 12. 2013 10:59

Bohužel musím souhlasit s většinou diskutujících, že si paní měly svůj náku dobře rozmyslet..ale stalo se...
Jiná věc je požadavek firmy na odbornou demontáž a zaslání zpět.
To je asi těžko realizovatelné a mně to připomíná moji zkušenost s UPC. S těmi jsem uzavřela smlouvu a řádně za služby platila. Bohužel, po čase služby nějak "vypadávaly" a já byla dlouhé dny bez televize. K dovršení všeho mi bylo najednou účtováno za úplně jinou nabídku než jakou jsem si objednala.
Moje reakce byla - výpověď smlouvy. Došla mi zpráva, že mám do 5ti dnů ze smlouvy povinnost vrátit zařízení - tedy anténu, kterou mi jejich pracovník přidělal na dům a pak krabičku s kartou.
Nevím, jak bych já (důchodkyně) demontovala anténu z fasády domu a (při jejích rozměrech) ji táhla na poštu k odeslání.
A závěr? UPC si cenilo zařízení na 5tis. a já mu nebránila, aby si je vzal zpět..a přesto jsem zaplatila 22tis. za zařízení a soud, který jsem prohrála, protože na mé námitky nikdo nebral zřetel a já neměla na právníka (a myslela jsem si, že ho nebudu ani potřebovat, když je věc jasná)

hrabenkaostrovinova
29. 12. 2013 15:57

já osobně jsem se s UPC domluvila na službě,kterou jsem potřebovala omezit tak, aby byla levnější. Asi tedy záleží na koho kde narazíte, jsme lidé různí.....

jity
29. 12. 2013 10:33

Koukám, že diskutující jsou jako praštěný a bez kousku empatie. Ty báby jsou rádi, že se někam dostanou a najednou jim někdo něco slibí. Nikdy nic nedostaly, nikdy je nikam nikdo neodvezl a nyní se setkají s ostatníma bábama. Asi už babky nepochopí, že dnes je doba kdy každý toho druhého kouká jen jak orvat o prachy a vůbec mu na lidské životě nezáleží. Staří lidé už jsou trochu mimo a holt je to snadná kořisť.

henes
29. 12. 2013 08:56

Nevrátit ani korunu,dobřejí tak...........

mrdounberlusconi
29. 12. 2013 08:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hrabenkaostrovinova
29. 12. 2013 15:59

Staré p.... y ? Takže ty hodláš zemřít mlád? Nečekej dlouho prosím.... Uleví se diskuzím. Děkujeme.

mrdounberlusconi
30. 12. 2013 16:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pelagie
29. 12. 2013 08:14

Já je taky naprosto nechápu , celý život pije vodu z vodovodu a na stará kolena potřebuje čističku, proboha k čemu ?? Tak pak nastávají tahanice, většinou po zásahu dětí, proč to máma pořizovala. Věřte mi už mi jich ani není líto, to mají za svou lakotu když jim k tomu slíbí opět nějaký ten " dárek" a kus žvance . Nikdy bych nejela, co potřebuji koupím v normálním obchodě a hotovo ...

mrdounberlusconi
29. 12. 2013 08:25

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mrdounberlusconi
29. 12. 2013 08:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

baronessa
29. 12. 2013 08:00

Jenom nechápu ty lidi, kteří přes veškeré varovné případy a známé triky prodejců ještě pořád kupují drahé zbytečnosti.

mrdounberlusconi
29. 12. 2013 08:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jen123
29. 12. 2013 07:57

Nepochopím proč na ty akce někdo chodí. Také jsem v důchodu, pozvánky mívám ve schránce dost často, ale ani ve snu by mně nenapadlo, že mi někdo jen tak zaplatí zájezd a k tomu oběd zdarma jen tak z dobroty srdce.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.