Bylo to opravdu těsné, ale vítězkou se stala...Kdo vlastně vyhrál StarDance? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Bylo to opravdu těsné, ale vítězkou se stala...Kdo vlastně vyhrál StarDance?

Poslední šance předvést se na parketu! Jak se s ní vypořádaly dva finálové taneční páry soutěže StarDance? Zatímco Anna Polívková (34) rozjela pořádný cirkus, z Táni Kuchařové (25) sálal sex-appeal…Nakonec emotivně laděný projev Aničky Polívkové rozhodl o celkovém vátězství.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Uivatel_5455370
29. 07. 2020 06:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

eva666
22. 12. 2013 20:17

andulko, přeji ti výhru, je to soutěž amatérú a né profíkú. byla jsi dobrá a moc hezká.

inocenta
22. 12. 2013 18:16

Polívková je opravdu celý otečc. A krása má širší záběr než jen dává předepsaná šablonka. Mám ráda originální typy.

fionora
22. 12. 2013 16:52

mnpv-přesně tak, ubozí češi.

olguska
22. 12. 2013 13:16

Onder je borec, šikovný milý šoumen, extrovert, úžasný tanečník a choreograf, sexy. Táňa je taky jednička ve všech směrech, jen na ni každý kidá. Líbil se mi i druhý pár,. i když lepší tanečníci jsou ti první, ale o to nejde, přeji jim že vyhráli. Ale nechápu proč Táňu tak osočují, že není lidská, přirozená, že je sebestředná. Hnusné, to je jako kdybych napsala, že nesnáším Anničku Polívkovou proto že její nejlepší kamarádka je ta co přemlouvala bábu s dědkem.

lukreciaborgia
22. 12. 2013 16:07

pro olguska-nikde jsem nečetla,že by n´ěkdo nadával ,nebo osočoval Táňu.Mohla byste napsat kde to psali?­Naopak­,všich­ni viděli že je lepší tanečnice,,ale bohužel,i můj hlas dostala Polívková.Byla milej­ší,při­roze­nější i když Kuchařová byla lepší.Je to šou a to o 2 tanečnících,což se u Kuchařové nedá říct.Jan onder je možná dobrý tanečník,ale k němu by byla dobrá subtilnější partnerka.Vedle Táně byl jak křoví anebo taková její mladší sestřička.Taková holčič­ka,na­ondu­lova­ná,mi­loučká­,tako­vé párátko.Táňa je nádherná dáma a on vedle ni jako naondulovaná holčička.Měl se nechat ostříhat tak jak to udělal u Dany Batulkové.Škoda že Táňa neměla vedle sebe chlapa,možná by byl z toho tance jiný dojem.Porota dělala co mohla,ale viděli jsme to všichni.l

alca007
22. 12. 2013 11:56

na pořad jsem koukala jen na půl oka.
A Aničce jsem vítěztví přála. Je to milá holka.
Je to obyčejná holka od vedle.

Proti Táně nic, ale nesedí mi.
Nejde mi z ní ta lidskost.

cukrous
22. 12. 2013 14:26

riboflavin
22. 12. 2013 10:50

Samozřejmě se nic jiného nemohlo čekat.Protože díky článkům a diskuzím na netu byla Táňa mnohokrát poplivána.Český člověk totiž úspěch neodpouští. Myslím ten z nedávno minulých dob.I když Polívková byla dobrá, Táňa byla o třídu výš.A to samozřejmě oceňovala i porota.Dost na tom, že diváci posunuli soudruha Bugára na třetí místo. To stejné, jako kdyby tancovala Fibingerová.
Zkrátka buď má hodnotit jen porota nebo jen diváci.

hejhej
22. 12. 2013 11:02

riboflavin: Ale protože pořad byl zábavný, hodnotili i diváci nejen tanec, ale sympatie.
Nebyla to soutěž profesionálů, kde hodnotí jenom porota.
Brzobohatý tančil lépe než Bugar a také ho diváci vyloučili.
Když vyhrála Batulková, lepší byla Norisová.
Nemá cenu se nad tím pohoršovat.

mnpv
22. 12. 2013 11:35

Jj souhlasím s tebou. A ještě články typu jak matka Polívkové hladoví neb nebere téměř žádný důchod, otec alkoholik v bankrotu, jak otec Bolek nechtěl Aničku. No, nepošlete ji hlas. Jedno oko nezůstane suché.

lukreciaborgia
22. 12. 2013 12:52

mnpv-tak,­přes­ně,sou­hlasím a možná by to i nevyhrála,kdyby Kuchařovou tak neprotlačovali a nezdůrazňovali její krásu.Je opravdu krásná,ale to nám nemusel nikdo říkat,to jsme viděli,že tančí líp jsme viděli,ale proč nám to tak zdůrazňovala porota,proč musel zasahovat Eben,proč Brzobohatý musel prosit o hlasy pro Táňu,když sám jich neměl dost a vypad????No kdyby Táňa měla chlapa vedle sebe,nemohla prohrát.Ten kudrnatý tran­sves­tita,­drobou­čký,mi­lý,us­měva­vý Honzík ,byť dobrý tanečník,ji to,b­ohužel­,proh­rál.Ne­věři­la jsem jim při tanci nic.U nás fakt nezustalo jedno oko suché smíchy,jak Táňa majestátně vyzdvihla při tangu sukně a Honzík si dupnul,až se mu kudrlinky rozčepýřilly!!Úplně jak trucovitý šestiletý klučík od nás od sousedů.Táňa měla mít chlapa a ne chlapečka.

romanetta
22. 12. 2013 18:42

Taky jsem měla z Ondera podobný pocit.

hejhej
22. 12. 2013 08:53

Kuchařová tančila výborně, zdálo se mi, že je protěžováná i porotou.
Polívková byla celou dobu více přirozená, skromná a zlepšovala se.
Vítězství jí přeji.

smazan_20150109
22. 12. 2013 11:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mnpv
22. 12. 2013 12:05

A přesně o tomhle to je . Obyčejná závist českých zaprděnců.

aveneta
22. 12. 2013 06:03

Star Dance je soutěž tance....v tomto směru byla Kuchařová lepší to vidí každý kdo tanci rozumí...něco jiného jsou osobní sympatie, tam zvítězila Polívková u diváků.

honzina
22. 12. 2013 06:56

To je sice pravda, ale Anička byla kolo od kola lepší a lepší, proto vyhrála. Moc jí to přeju!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!

mnpv
22. 12. 2013 09:58

Hlavně lidi nemají rádi perfekcionisty a to Kuchařová je. Je krásná, výborně tančila, je úspěšná. A to průměrného občana dráždí, v podstatě nic nového, bylo to jasné předem.

jana52
22. 12. 2013 10:48

Kuchařka je perfekcionistka? Ty ji znáš osobně? A Polívka je nula? Tu znáš taky osobně? A Stardance kvalifikace na mistrovství světa nebo zábavná šou? Jsem průměrný občan, kuchařka tančila překrásně, polívka krásně a já bych dala hlas Aničce, protože holt nebyla tak "plytce lepivá" jako kuchařka s Onderem, to je to celé.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.