Bezdomovec Václav oslaví Vánoce pod Hlávkovým mostem s kaprem a salátem… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Bezdomovec Václav oslaví Vánoce pod Hlávkovým mostem s kaprem a salátem…

Dobrých čtrnáct dní dopředu nastrojil stromeček, ozdobil ještě větve tisu, pečlivě srovnal sbírku hrnečků. Vánoce ani v nejmenším Václava Šímu (63) nezaskočí. Co na tom, že je slaví posedmé pod mostem? Má naklizeno, na Štědrý den připraví bramborový salát, usmaží kapra.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ninka64
24. 12. 2013 14:04

Takový život bych raději vzdala. Je s podivem že někdo může takto přežívat. Příšerné a smutné..

baronessa
25. 12. 2013 07:05

ale hloupost....na pánovi je vidět, že mu takový život nevadí. Kdyby vadil, stál by frontu před Nadějí a přespával v lodi. Teď navíc ani nemrzne. A včera jsem udělala kotel bramborového salátu, fakt je výborný...kdyby ho někdo chtěl byla bych ráda, ze všeho nejvíc mám chuť na bramborovou kaši. Jen na ni.

znalec
24. 12. 2013 11:35

občas si v zimním období dávám za okno potraviny, které se nevejdou do lednice, loni mi houmelesové šlohli den předtědrým dnem vyfiletovaného kapra a pětilitrový karton jablečného moštu, letos včera ukradli bažanta v peří a litr výběrového mléka.Napřesrok uchystám šampus a kaviár , ale lahůdky budou pod proudem...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.