Nemocný Troška v příšerných bolestech vzkazuje: Nebojte se o mě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Nemocný Troška v příšerných bolestech vzkazuje: Nebojte se o mě!

Už dva týdny Zdeněk Troška (60) prakticky neslezl z nemocničního lůžka. Za vše může virový zápal plic spojený se zánětem pohrudnice! „Vůbec nevím, kde jsem k tomu přišel. Prostě najednou jako blesk z čistého nebe jsem onemocněl,“ svěřil se deníku Aha! populární režisér. Proslýchá se, že nebezpečný virus si mohl přivézt jako nemilý suvenýr ze zahraničí!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

inocenta
02. 01. 2014 11:41

To je to, že dnečs hodně lidí virozy přechází a tak viry mutují a sílí. nezabírají antibiotika a léčba je složitá, dlouhá. Někdy to sedá na plíce hled, někdy až jako důsledek přecházení. pro někoho,kdo potřebuje jít na operaci a čeká na ni celé dlouhé měsíce, může být taková viroza osudová. Panu Troškovi přeji vše nejlepší do Novéího roku 2014.

topyr
10. 12. 2013 20:23

No já nevím... U těchhle lidí to s tou imunitou bývá hodně vachrlaté. Přeji panu Troškovi brzké vyléčení a ať bude ten špitál pro něj hodně brzy jen špatnou vzpomínkou!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.