Michal David (53) unikl smrti, stále hrozí amputace: To je rok na h*vno, čertí se! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Michal David (53) unikl smrti, stále hrozí amputace: To je rok na h*vno, čertí se!

Od včerejška se slavný zpěvák opět přestěhoval do nemocnice! V tuto chvíli musí dostávat infuze, protože jen o vlásek unikl tomu nejhoršímu. Trpí trombózou - zacpáním cévy krevní sraženinou. Nedávno podobně o vlásek unikl smrti i český hokejový brankář Tomáš Vokoun (37), o kterého se naštěstí též postarali lékaři včas. Nedošlo proto k plicní embólii, která má často ten nejčernější konec. Michal David bohužel ještě vyhráno nemá...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

sugarbitter
07. 12. 2013 15:58

Bože, vždyť to "žrádlo" drží člověku psychiku. Michal David je upřímný, není jako Gott, který si domů bere filipínskou chůvu, aby nemohla mluvit. co se u nich doma odehrává. Michal David pustí fotografy až k posteli a Blesk nechá psát vše po pravdě, a to má za to?

majolka232
07. 12. 2013 13:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pepicka71
07. 12. 2013 12:54

Já tomu nerozumím.To jste pane Davide tak nenažranej ???? Máte pořád málo???? Bacha na to,žádnej strom neroste do nebe,aby jste pak nekoukal,že po Vás ani pes neštěkne.Jinak Vám nepřeji nic zlého,chraň bůh,ale trochu pokory a poslušnosti hlavně k rodině,lékařům i fanouškům.Přeji Vám svátky v pohodě a v klidu,to je velké štěstí být doma a mít rodinu.

dannaa
07. 12. 2013 05:13

Možná Ti Michale Řezník složí píseň,jak Ti ve sklepě šmyká nohu kosou.

mrdounberlusconi
07. 12. 2013 06:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

anezat
06. 12. 2013 22:02

Michal si nějak neuvědomuje, že líp už bylo.

oooo.
06. 12. 2013 17:57

pro ty co neví jak vidno oč jde:
Co způsobuje žilní trombózu aneb rizikové faktory
Na vzniku trombózy se podílí několik faktorů. Mezi ty nejzávěžnější patří především
genetické faktory,
"velké operace" (kloubní, břišní),
vážné úrazy,
dlouhodobá nepohyblivost,
užívání některých léků a také
některá onemocnění.
Všechny tyto skutečnosti jsou obvykle důvodem k preventivnímu podávání protisrážlivých léků. K ostatním méně závažným faktorům řadíme
sádrovou fixaci končetin,
dlouhý let letadlem nebo
přepravu jiným dopravním prostředkem (bez pohybu dolních končetin),
těhotenství,
kouření,
obezitu a
užívání hormonální antikoncepce.

ninka64
06. 12. 2013 16:18

Kdyby jedl nemocniční stravu, jako každý jiný v nemocnici a neládoval se lahůdkama, které mu tam smolí ten kuchař, tak by neměl tuk v krvi a trombóza by mu nehrozila.

oooo.
06. 12. 2013 17:49

další inteligentní víš co? něco si po pooperační tromboze a návaznosti na věk přečti možná ti to dojde jako i těm dole co tu melou nesmysly. Jsem nekuřák nechlastám a běhal jsem maraton, přesto mě tromboza postihla mám ji už dvacet let v noze uzavřenou díky tomu, že jsem si zlomil kotník a lékař nedal ihned warfarin což by člověku kolem padesáti až šedesáti let měl dát ihned, v zahraničí běžná věc v ČR pokud nemáte žádné znalosti o medicíně a nevydupete si, věc nemožná. A to mě ještě lékař se silně fialovou oteklou nohou nechtěl do nemocnice odvézt vezla mě manželka a utrhnout se to mohlo kdykoliv.Trombozu mám uzavřenou a kontrolovanou léta v zahraničí a mám to od kotníku až k tříslům. Létání je tím pádem pro mě tabu. To je jen taková libůstka našeho zdravotnictví. Když tu navíc čtu že si leží v posteli a rochní se tak si opravdu mohu myslet jen o tu.posti národa, pokud máte tromb tak než se vstřebá, nebo částečně zprůchodní musíte ležet a skoro se nehnout natož aby jste si došli na wc-nikomu bych to nepřál, nmatož aby pak warfarin musel brát dlouhou dobu není to legrace

mrdounberlusconi
06. 12. 2013 20:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

sugarbitter
06. 12. 2013 16:16

J e to ještě mladík.....On se stím vypořádá. Já jsem starší, mám artrozu,nbeo artritidu,lékaři na to nemohou přijít. Také se bojím trombozy, protože mám oteklé koleno. LKékaři jsou někdy pitomci. Mne si spletrl sa jinou apociewntkou o dvacetpět let mladší a neodoperoval vodu z látka / pseudocystu/ a jen provedl artroskopické vyšetření. přitom se mnou mluvil, je to k neuvěření. Michalovi toto velmi pravděpodobně nehrozí. Scvhaluji,že se vykašle, stejně jako Tomáš Klus na Slavíka. To už není co to bývalo/ Zlatý Sklavík byl založen v šedesátých letech Mladým světem/ Je to nyní již jen paskvil bývalé soutěže, pryč od toho: Kdo umí jako Micvhal a Tomáš, nemá zapotřebí metály. Díky.

emyd
06. 12. 2013 16:46

Co to tady melete,to nema hlavu ani patu,boze

henes
06. 12. 2013 16:04

Když ho vidím jak si chrochtá v tý postely,je mi z něj na blití.........

mrdounberlusconi
06. 12. 2013 20:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mandat
06. 12. 2013 14:18

Mel by zhubnout. Ma nejlepsi roky pred sebou a je vypasenej, ze uz to vic nejde.

mrdounberlusconi
06. 12. 2013 20:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

oooo.
06. 12. 2013 13:21

co to má co dělat s tloušťkou???? Tromboza vznikne po operačním stavu, nebo po úraze pokud se neředí krev warfarinem , může za to i například dědičná dispozice atd. utažení nohy- postihuje to nejvíce lidi s úrazem dolní končetiny nad 40 let věku. V cizině se podává warfarin rovnou jakmile si nohu třeba zlomíte. Berlusconi tobě by ani warfarin nezafungoval ty máš už ty tepny mozkový ucpané déle než je zdrávo

marie60
06. 12. 2013 17:28

mrdounberlusconi
06. 12. 2013 12:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mandat
06. 12. 2013 14:19

Presne tak. Je bez vitality, desne zfotrovatel.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.