Nemocný Zdeněk Troška v nemocnici: Krutý ortel lékařů! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Nemocný Zdeněk Troška v nemocnici: Krutý ortel lékařů!

Není to dobré! Režisér Zdeněk Troška (60), který prodělal zápal plic, je stále v péči lékařů. A ti mu doporučili, aby zrušil svůj pracovní program do jara příštího roku.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

kodlofon
10. 12. 2013 10:06

Je to troska.

winterfreshka
09. 12. 2013 09:33

Trošku homosexuální Troška s troškou do mlýna...

nemocna
09. 12. 2013 01:54

Amplituro běž do perd..la, za nemoc nikdo nemůže a Troška je skvělý režisér co natočil né jeden skvělý film a pohádky, ale spousty, neodpočíval, stres a chlad při filmování v přírodě, strava no hrůza studená narychlo, dvě tři lžičky a honem zase filmovat, obětuje se pro nás diváky at máme konečně něco českého a pořádného v televizi ke koukání, jen od něj se dá koukat na nějakou pohádku, ostatní jsou hnus a zbytečné natáčení a peněz v čudu, moc PANU TROŠKOVI přejeme brzké uzdravení hodně zdraví síly a elánu do dalších natáčecích filmů a pohádek za dosavadní vám vřele velké díky!!! nehonte se zdraví je přednější a vyležte to pořádně však se nic nestane my počkáme a už se ted na vaše dílá těšíme

sugarbitter
07. 12. 2013 16:12

Když nemocnice propustí známého režisera nedoléčeného, tak co může čekat neznámá osoba? Thomayerka je myslím snad naše nejhorší nemocnice, nepořádek, a arogance je shledávána ne jednou., / moje osobní zkušenost,. když jsem stála u okýnka a sestra naschvál neslyšela starou paní, která byla na křesle a volala, že je jí hopdně zle/, mně pak našvaně sestřička řekla,že už nemá pro tu paní volné místo. Bylo to v tropický den, kdy sanity svážely kolapsy z ulice/

retino
07. 12. 2013 11:11

amplituda...jsi BLB! Nezlehčuj.U s starších lidí je zápal plic vážná nemoc .Za 15 let na interně jsem to zažil mockrát.To není jen nějaký kašel. Nejčastěji se to stává po zlomenině krčku u stehenní kosti .Pacient dostane zápal plic a jede.....

amplituda
07. 12. 2013 14:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

amplituda
07. 12. 2013 10:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

starypes
07. 12. 2013 06:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

colombina
07. 12. 2013 07:47

ano, taky mi trochu zatrnulo.. a pak by se ještě docela hodila čárka před "a tak" ;)

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.